Mekanlar

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

yhaa arka sokakLarn birnde..öLe haywan gbi bi yer diiL,ii müzikLeri fLn..küçük ,şirn bi mekan..
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hımm ok bulurum nasılsa
bakarsın karşılaşırız nası tanicaksam seni :P
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

xPsycHox
Üye
Üye

puhahaa :grin: ben her geLdiimde adamaa burdaa bi vaga_bond war mı die sordurturum :P buLurm öLe seni ((:

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

eheh olar :P :015
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

FucKer_
Üye
Üye

Mesaj gönderen FucKer_ »

Fucker Burda Mı Die De Bağırn (: Bende Gelcem Sizle :grin:
="I Fight For The Ones Who Can't Fight"=

Kullanıcı avatarı
morr
Üye
Üye

Mesaj gönderen morr »

öncelikle slm :D

kýzýlay-sakal,mc donald,samatya,kitap evi önleri :D tunalý-kuðulu park,mado,karum

büyük migros,armada :D ve bütün yeþillik alanlar

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

xPsycHox yazdı:kadıköy_kirpi...Loş bi mekan,efkarLandğn zmn ideaL ((:

kirpi benim bildiğim negatifin üstündeki cafe büfe tarzı bir yer... senin dediğin başka kirpi galiba.

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

AUF
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

ArMaGeDoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ArMaGeDoN »

Konya ya birgün yolunuz düşerse ben kulube veya zeugma yı tavsiye ederim. Bi de konak şehzade idare eder.
Rostov Kasabı

xPsycHox
Üye
Üye

Lysippe yazdı:

kirpi benim bildiğim negatifin üstündeki cafe büfe tarzı bir yer... senin dediğin başka kirpi galiba.

yaa Lysippe ben bi tanee kirpi biLiorum waLLa kadıköyde oda orası ztn..bence aynı yerdn bahsediorz amaa sen daa ii biLrsn kadıköyLü oLan sensn ((:

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

xPsycHox yazdı:
Lysippe yazdı:

yaa Lysippe ben bi tanee kirpi biLiorum waLLa kadıköyde oda orası ztn..bence aynı yerdn bahsediorz amaa sen daa ii biLrsn kadıköyLü oLan sensn ((:

himj olabilir loş deyince acaba dedim... ben el değiştirdiğinden beri eskisi kadar sık gitmiyorum. sarperi çok severdim... sakin bir yer evet, kadıköyde röportaj yapacağım zaman kimle yapıyorsam önce bir götürürüm oraya... :wink:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ArMaGeDoN yazdı:Konya ya birgün yolunuz düşerse ben kulube veya zeugma yı tavsiye ederim. Bi de konak şehzade idare eder.

klube yi biliorm bi de sherlock holmes gibi bi yer vadı sanıım..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

glam
Üye
Üye

Mesaj gönderen glam »

ya karavan nerde?basit bi tarifi war mı?
i am always mine!

ArMaGeDoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ArMaGeDoN »

kozmik_peri yazdı:
ArMaGeDoN yazdı:Konya ya birgün yolunuz düşerse ben kulube veya zeugma yı tavsiye ederim. Bi de konak şehzade idare eder.

Bilmiyorum hiç duymadım sherlock holmes u
Rostov Kasabı

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben yanlış hatırlıyo da olabilirim :010 tunalı da gidicek pek bi yer yokmuş onu anladım zaten sevmiyorum da pek ama önerisi olan?
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

irishia
Üye
Üye

Mesaj gönderen irishia »

izmirde arka sokak ve kahve bahane de hiç fena yerler diildir ki zaten tüm izmir ahalisi biliodur...güzel dekore edilmiş güzel müzikler çalan cafe tarzı mekanlar...yalnız eskiden daha iiydiler sankiii...bi senedir görmemiştim değişmiş geldi...
Dünyayı bilmek isteyen önce onu kendi içinde kurmak zorundadır....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

irishia yazdı:izmirde arka sokak ve kahve bahane de hiç fena yerler diildir ki zaten tüm izmir ahalisi biliodur...güzel dekore edilmiş güzel müzikler çalan cafe tarzı mekanlar...yalnız eskiden daha iiydiler sankiii...bi senedir görmemiştim değişmiş geldi...
bahane her zaman ki guzelliginde ama arka sokagın degistigine katılıyorum...zaten en basından beri ısınamamıstım...
sleeping with the earth my dying bride

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:
irishia yazdı:izmirde arka sokak ve kahve bahane de hiç fena yerler diildir ki zaten tüm izmir ahalisi biliodur...güzel dekore edilmiş güzel müzikler çalan cafe tarzı mekanlar...yalnız eskiden daha iiydiler sankiii...bi senedir görmemiştim değişmiş geldi...
bahane her zaman ki guzelliginde ama arka sokagın degistigine katılıyorum...zaten en basından beri ısınamamıstım...
arka sokakın dızaynı bence guzel, herkesle kaynasmak zorunda kalınmıyor. bahane de götgöte, hele kalabalıkken... sigara dumanlarından olusan bır takım bulut ve sis benzeri kümeler... korkunc. kahve cesıtlerı güzel, bir tek oradan kazanıyor.(beni)

ankarada nereleri var?

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

ArMaGeDoN yazdı:
kozmik_peri yazdı:

gizemli bir yer sanırım =p

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

casey yazdı:
jonnathan yazdı:
arka sokakın dızaynı bence guzel, herkesle kaynasmak zorunda kalınmıyor. bahane de götgöte, hele kalabalıkken... sigara dumanlarından olusan bır takım bulut ve sis benzeri kümeler... korkunc. kahve cesıtlerı güzel, bir tek oradan kazanıyor.(beni)

ankarada nereleri var?
got gotede olsa filtre kahveleri guzel :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

casey yazdı:
ArMaGeDoN yazdı:
kozmik_peri yazdı:

gizemli bir yer sanırım =p

evet sanırım bi apartmanın en üst katında bi cafeydi bulmak zor olabilir :-D ehem biz lilyle anlasmıstık en son sen geldiğinde götürücez zaten.. sen nerden cıktın deme.. öyle :oops:

Basschi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Basschi »

taxim-orta kahwe,rock stop,karavan....
bakırköy-cafe in...
chok kral yerler...
GODS MADE HEAVY METAL

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

kayseride bi yer yokk :020 evnzz de otrmkk zrndasınızz ya da ateşş kafye gidceksnnzz oda baydıı arıkkk :(

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çanakkale de de entel cafe var mesela.. hayır çanakkaleyle hiç alakam yok ama cok gezmenin faydaları :P

Kullanıcı avatarı
drnobody
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnobody »

valla kahve bahane fena değil,arka sokak hava karardıktan sora güzel.ama kordonda denizatı bar var tek geçerim.barın sahibi tahsin baba eski rocker lardan paso pink floyd,led zeppelin şahane ortamı var.karşı tarafta bişey bulamadım ama dıgıl var işte gidiyoruz arada