Kendinizi Eleştirin

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
revolution
Üye
Üye

Mesaj gönderen revolution »

basket ihtiyacimi disarda karsilamam disinda bi ev bitkisiim.evde olduumda da yasamimin yuzde 60i tualette gecio neden bilmem hep oralardaim kucuklukten beri :-D muziimi orda dinnerim,nete girerim annemler cok soyutluosun die kizio ama :-D birakiom yavas yavas.onun disinda karamsar ve bunalim bi tipim.kendimi annatmakta zorlanirim.dainigim,insanlara guvenmem kolaydir cok kolay kaniorum onnara herkesi ii saniorum galba.disardan bakan beni dotu kalkik biri sanio,ukala goruo ama taniinca sevdiklerini soluolar.aslinda gucluyum ama bu aralar nedense bi tirsaklik var anniyamadim ben de :wacko cok cabuk baglaniom.bi de bu ara bisiye hevesleniom hemen geciverio sonra nieyse.ayrica..nese yine hevesim kacti annatmicam artik :tease

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

çok acık olmam üzüo bnı bazen :( insanların ne yaptıklarını yalanlarını çıkartcak sözler kurmam yanlış ama yapıorum :( sarhoş olamıorumm :007 çok guluorum :-D
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

1hiç büyüyemiyorum . küçük bir çocuktan farkım yooook .
2herşeye sap gibi inanıyorum
3hayal kurmaktan hayatı yaşayamıyorum
4hee bide izledigim herşeyden (.dizi film reklam) herşeyden çook etkileniyorum eger bi filmin yada dizinn sonu kötü bittiyse günlerce kendimi çok kötü hissediyorum. mutlu olamıorum.ama eger güzel bittiyse degmey,n keyfime ....ne saçma dimi yaa OOOF oF
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

büyümeyen bi çocuk..kompleksli..ama herşeye raammen kendisinin bi melek olduna inanıo(:..sevimli diolar bnm için ama bn bi türlü göremedim o sevimlilii kendimde :D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
endofthesoul
Üye
Üye

Mesaj gönderen endofthesoul »

herkese göre asi ve gıcık bırıyım kolay kolayda sevmezler benı

Kullanıcı avatarı
Meloik
Üye
Üye

Mesaj gönderen Meloik »

fazlasıyla saydamım birşeye kızınca kendimi tutamayıp hemen yüzüne vuruyorum insanların(sanırım bu fazla sinirli olmamdan kaynaklanıyor aptala tahmmülüm yok çünkü) ayrıca yüzümden ruhumu okuyor insanlar kolaylıkla bu da çok sinir bozucu ama üzerinde çalışıyorum bu böyle gitmez...
God Gave Rock'n Roll To You,Save Rock'n Roll For Everyone

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kendinizi eleştirin

Mesaj gönderen kitten »

ben aslında içine kapanık ya da utangaç değilim ama dışardan öle gözüküyorum bilmiyorum nedenini..ben buna uyuz oluyorum yaa.bide sinirlendiğimde gözüm hiçbişi görmez kimseye derdimi fazla anlatamamyalnız kalırım ...bu yönlerimden nefret ediyorum :023

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

bazen çok dikkafalı olabiliyorum :P

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

acaip gewezeyim susmasını bilmorum.. çok konuştumu farkedip susmaya çalışıorum ama olmuo :(
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

rahibe_teresa yazdı:acaip gewezeyim susmasını bilmorum.. çok konuştumu farkedip susmaya çalışıorum ama olmuo :(
aynı sorun bendede var ama ben hala konuşuorum seviyorum knşmayı napabilirim:S

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

çabuk sinirleniyorum
sinirlenince her şeyi indirebiliyorum :023
annemi üzmek istemiyorumm ama her zaman üzüyorum
kafamın dikine gidioyorum
gezmeyi seviyorum
bazen hiç susmamacasına konuşuyorum ve espri yapıyorumm.. 8)
ama seviliyorum 8) :-D :P
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

biraz kurtluyum...bir yerde 10 dak. fazla oturamıyorum yerimde duramıyorum =) tez canlıyım birazda sabırsızım...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

insanlara gereinden fazla şaka yapıorum ;D

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

kararlarımı genelde anlık alıorum. dusunmeden etmeden. o anki durumuma gore. hoş olmuo bazen bu
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
eveline
Üye
Üye

Mesaj gönderen eveline »

çok çabuk affediyorum bi gun bundan dolayı çok kotu şeyler yasayacam duzelmezsem, kinciyim unutamıyorum. bu 2 kotu ozellık bır arada olunca tek zararı kendıme verıyorum! :(

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

çoook üşngeçm... :013

motorhead
Üye
Üye

Mesaj gönderen motorhead »

revolution yazdı:basket ihtiyacimi disarda karsilamam disinda bi ev bitkisiim.evde olduumda da yasamimin yuzde 60i tualette gecio neden bilmem hep oralardaim kucuklukten beri :-D muziimi orda dinnerim,nete girerim annemler cok soyutluosun die kizio ama :-D birakiom yavas yavas.onun disinda karamsar ve bunalim bi tipim.kendimi annatmakta zorlanirim.dainigim,insanlara guvenmem kolaydir cok kolay kaniorum onnara herkesi ii saniorum galba.disardan bakan beni dotu kalkik biri sanio,ukala goruo ama taniinca sevdiklerini soluolar.aslinda gucluyum ama bu aralar nedense bi tirsaklik var anniyamadim ben de :wacko cok cabuk baglaniom.bi de bu ara bisiye hevesleniom hemen geciverio sonra nieyse.ayrica..nese yine hevesim kacti annatmicam artik :tease
+sonsuz ..abi tam bnm gbisin yaa... :-D tuvaalet konusu dışnda tabe..
i dont know why but i hate this fucking life

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

çok inatcıyım. horlarım. daha bıssuru..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
rue_metal
Üye
Üye

Mesaj gönderen rue_metal »

hr şeyi çok kafama takıoum yapmak istediğim hrşy anında olsun istiom :002 uçuğun tekiyim
**_a7x_**

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kendinizi eleştirin

Mesaj gönderen kitten »

ya ben çok duygusalım sanırım burcumdan kaynaklanıyo...bugün mesela akştan konu açıldı okulda ve bnm gözyaşları sel olduu..buna bi son vermem lazım...en ufak bi acıklı ortam görsem ağlarım yani buyum ben bıktımmmmmmm :x

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

bir anda parlıyorm cok cabuk snirleniorm ayrıca bu patavatsızlıgımla birlesnce daa kötü bi hal alıo insanı fenaa kırıorm :(
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
gercek
Üye
Üye

ohhh bee

Mesaj gönderen gercek »

arkadaslar tekrar aranzda olmakk cokk gusell uzun bii suree usengecligimm yuzundenn ugrayamdm buraya we inannn kendimi cok kotuu hissettm o aralar .. nese hemen bi yaziya atliim dedim bende bu usengecligimden nefrett ediorum daa doorusu ataletligimden ... hernese herkese ii aksamlar..

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

gitmeyi ve kalmayı bilemeyen insan...
gitti mi de dönmeyen insan...
bi kerede kır zincirlerini çook gurur yapan mal bi tip!
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

deli meli bişeyim işte.... :-D
bişeyi çok istiyorsam anneme ve babama duygu sömürüsü yapıp hafifte dudağımı büzüştürdümmü deymeğin kefime herşey anında önüme geliyor...(ya ben ne kadar manyak bi kızım böyle yazıklya aileme :( ) ama ne yapayım böyleyim ben... :-D
çıkarcı..sinirli..agresif...mencil..ukala...sinirlendiğimde bi yere yumruk atmadan asla sakinleşmem....duygusalımdır aradada...bu özelliğime gıcık oluyorum yaww...insanların bana aşırı sevgi ve ilgi göstermesinden nefret ederim...
ya anlıyacağınız türümün son örneğiyim ben bi eşim benzerim bu dünyada yok olduğunuda hiç sanmıyorum......(ya ben bulafı çok kullanır oldum :-D )
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
rue_metal
Üye
Üye

Mesaj gönderen rue_metal »

alınma ama dediğin gibi ukala olduğun kesin yani yanındaki insanlara çevremde eşim benzerim yok dediğinde ne diolar bence senden soğuyorlardır
**_a7x_**