Kendinizi Eleştirin

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Kendinizi Eleştirin

Mesaj gönderen shekeep »

iyi ve kötü yanlarınızı eleştirin neleri yapmak istemediğiniz halde yapıyorsunuz içinizi dökün :-D
çok gezen papuç b*k getirir!..

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

tembelim, hayalperestim, ihmalkarım, bazen gerizekalıyım(kimi zaman kafam çok basmıyo), çok sigara içerim, okul sevmem, geç kalkarım, doktor sevmem, hastaneden tiksinirm...
eski kız arkadaşım beni her aradığında küfür etmeden konuşmak istiyorum ama ediyorum..bu aralar yapmak istemeyip te yaptığım şey bu...

böyle valla kötü yanlarım hayırlı bi evlatım vatana millete...

moonwater
Üye
Üye

Mesaj gönderen moonwater »

kendimi çoh beenen bi tipm bu huym berbat..ama beeniom napam :grin: yalnızlıı çoh sewıom..insanları seemiom..bsayar başnda saatlerce oturabilme öselliiim war...bende çoh tembelmdir..uykuyu çoh seferm..mecbur olduum içn okula gderm..aileme çoh düşkünm..2.adresm dişçidr,ned kelly gbi hastanei seemem ama ömrn hastande geccei içn kahroluorm..msnde muabbeti sefiorm..günde 15tane halley yerm..kola seemem..sıcakkanlı we hoşgörülym..insannarı kırmktan korkarm..kalabalktan,gesmekten nefret ederm..en büyk keyfim MÜZK+BSAYAR..

amma uzatmşm sorryy :grin:
yaşamaya mecbursun...........

morphine
Üye
Üye

Mesaj gönderen morphine »

detaycıyım,ayrıntıları severim,inatçıyım,zekiyim,mütevazi değilim,fazla dürüstüm,kendimle zorum var ama aslında kendimi çok severim,sabırsızım,ya hep ya hiççiyim,sevdim mi çok severim,sevmedim mi de asla kanım kaynamaz,çok iyi yazı yazarım,genelde sinir olduğum insanlara lafı çok iyi koyarım,hayvanlara taparım-bi aralar çantamda salam-sosis taşırdım sokakta bi kedi falan görürüm diye,sooooraa ....kaliteli müzik dinlerim,tipimi beğenirim,2 biradan sonra sızarım ve bu duruma sinir olurum,kızınca kendimi kaybederim ve bi anda parlarım,kin tutmam,saplantılıyım,inançlıyım,christian dior-poison kullanırım,volvo s40 kullanmak isterim,gece hayatını sevmem çünkü ben bir ev kedisiyim.saygılar.

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

eleştiriciyim,kaprisliyim,çok çabuk sıkılırım.kendi yapmadıım hiç bşi içime sinmez,çok fazla yemek seçerim,hiç olmadık yere birini şamarlayıp hiç olmadık yere boynuna sarılabilicek kadar bazen dengesizim,yerine göre we sewmediim insanlara karşı çok ukalayım we bu yüzden insanların yaklaşmaya çekindii bi tipim,sanırım en kötüsü çabuk parlayıp sorada pişman olmam..bu yüzden çok cnm yanıo bazen.
kısaca ancak gerçekten sewiosanız çekilebilicek biriyim..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

tembelim,kabagötüm(çoğu konuda),geniş bi insanım,insanların çoğu şeyleri kafaya takarak hastalar olmalarına anlam veremem,çekingenim,tanıdığım insanlara karşı çok sıcakkanlıyım ama tanımadığım veya tanışmayı planladığım(sadece planlarım saten) kişilere karşı sürekli bir önyargı içerisindeyim buda beni çekinden utangaç sınıfına sokuyo sanırım,inatçıyım(bi arnavut damarı var hani :010 )
When you're pushed, killing's as easy as breathing

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

öss hazırlık fln derken ailemi, dostlarımı kısaca çewremdekileri ihmal ettim içn çook üzgünm :cry:
KaFaNa GöRe TaKıL!!... :)

feyin
Üye
Üye

Mesaj gönderen feyin »

batire ye ve bateri çalanlara bayılan ve bateri çalmak isteyen biriyim :(
her kalp kırıldığında yolculuk başlar mavi renkten siyahlığa karanlığa her bir kalp kırıldığında

Kullanıcı avatarı
flake01
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen flake01 »

walla aþýrý kindar biriyim burcumdan kaynaklanan bir þey bu çok kötü biþi ama napim benmi koydum burçlara bu özellikleri bu arada akrep burcuyum :grin:
Çaydanlýk Kulpsuz olurmu Marine Medic siz olurmu Arbiterler Dondursada Firebat ler yakar beni.....
Çirkin Kadýn Yoktur Az Vodka Vardýr...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

asabiyim biras ama nieyse bu aralar çok sakin davranıyorum,kaprisliyim,biras fazla açık sözlüyüm herşeyi direk söyleim hiç çekinmem,insanları yyeni yeni sewmeye başlıyorum.ama bukadar şeye rapmen kendimi çok sewiyorum ben.galiba narsistlik var :grin: :wink:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ya aslında asabi deilim ama sadece bazen olmadık şeylere birden parlaya biliyorum bu durumda bazen etrafımdakileri kırmama neden olabiliyor ve bu benii çok üzüyor ondan dolayı sinirden kırdıgım kişilerin hepinizden özür dilerim :005 :003 :013
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

en sewmediğim yönüm sinirlendiğimde bunu direk karşımdakine iletmek yerine onu saklıyorum ve hiç alakasız bi konuda yüzüne vuruyorum sinirlendiğim olayı...
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

aiLeme karşı çok agresifim yha...küçük bi Lafta kendimden geçiorum,bağırp çağrıorum herkese sora da üzüLüorum :( amaa duyunn Lemnn,sizi sewiom ewdekiLer :grin:
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

ÇOk avatar degiştiryorum ben bu huyumu sevmiyorum

glam
Üye
Üye

Mesaj gönderen glam »

ayran gonullu,ukala,muzşk manyagı,rock&metalin butun tarzlarını dinleyebilen,turk filmlerini seyredip gulme krizlerine giren(özelikle kucuk emrah ve kınalı yapıncak+kemal sunal+sener sen)bitmiyo örnekler neyse;vokal olmama ragmen normal hayatta sarkı söylemem,illa stdyoda veya sahnede olunca,yalnızlıgı seven,simit seven,kedi seven,köpek seven,şımarık tikitoş kızlardan nefret eden,bulundugumuz sistemi vs çözmeye calışmayan,bananeci bi hayat tarzına sahip,din-dil-cinsiyet-ırk ayrımı yapan herkesin kellesiyle bedenini ayırmak isteyen....
i am always mine!

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

valla çabuk gaza gelip çabuk cayan bi insanım hiiç güzel bi özellik değil.. :grin:
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

dünyanın en tembel insanıyım....
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

aileme karşı hiç töleranslı diilim.. bilmiom neden ama her yaptıkları batıo.. sanırım gereksiz triplernden kaynaklanıo.. buaralarda çok sinir oluom onlara.. özellkle dün geceden beri ayrı bi sinir duyuyorum..!!.. çok sinirliiiiimm!!!... :007
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

cabuk sinirleniyorum,sinirlenince gozum hicbirseyi gormuyor,agzıma geleni soyluyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

ne güzel demiş şair:
ya herşeyim ya hiçim

kafayı yaşama takmış parazitin tekiyim.of ya bu hayatı çözmeye çalışmaktan yoruldum artık

funca
Üye
Üye

Mesaj gönderen funca »

çok sorumsuzum :007
HeRgüN GüNeŞ doĞaR yeTeRki aÇık oLsuN PeRdeLeR...www.cilekestr.com

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Çok değerciyimdir.Bazı şeylerin gerçekten değeri vardır benim için...Verdiğim sözleri ,illaki tutmaya çalışmak gibi? veya anneye,kız kardeşe,sevgilie asla küfür etmem,ettirmemde.Bundan nefret ederim.Bu yüzden birisini öldürünceye kadar dövebilirim.Hatta öldürebilirim.

Kız arkadaşımın olduğu konularda aşırı hassasım.Zaman herşeyin ilacı derler ya,ben zamanı reddederim,sabırsızımdır.

Tembelim ama kafama birşeyi koyarsam yaparım.

Bide nerde ayna bulsam tapar gibi bakarım kendime..(Kız arkadaşım sürekli dalga geçer bu konuda) , ama kendimi beğenmiş gibi de salına salına yürümem etrafta.

Her tipten arkadaşım vardır.Bu da ne kadar ortam malı olduğumun tescilidir.
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

sinirliyilm ama şekerim çok iyi ve alçak gönüllüymüşüm öle diyolar gözlerim güzelmiş :010 ailem gile fazla karşı çıkıyorum zeki olduum söylenir detaylara fazla takılıyorum ama severler beni :010 :grin: