Kendinizi Eleştirin

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

önemli deil
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

kurukafa yazdı:
rahibe_teresa yazdı:ben ben... ben neyim ben kimim... ben depresif yaratıın biriyim.....
ayrıca net baımlısıyım... nete + olarakta kahve ve sıcak çikolata baımlısıyım :016
yeri geldiinde yaşından olgun yeri geldiince cok salak ve aptal hareketlerde bulunan.. aşık oldunu sanan ama aslında hiçbi zman aşık olmayan..... bunuda "rahibeyim bn rahibe ler aşık olur mu" die geçiştirmee calışan... *goblin refika*yı dinlerken içinden göbek atmak gelen ama göbek atmaı bilmeen( :-D ).... biriyim işte......
ewet ewet.. sanırım ben buyum_____
Sen benden daha arızaymışsın. Rahatladım biraz, sağolasın... :P
önemli diil..... önceki postuma ektir
+ayrıca bn kendi mutsuzluumla etrafımdakileri mutlu eden biriyim. bu ii bişi mi kötü mü bilmiorum...
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
sliver
Üye
Üye

Mesaj gönderen sliver »

ben boktan bi depresifim.sonra çok güsel mutlu taklidi yapıyorum ama nedense bunu hep fazla samimi olmadığım benim için fazla değerli olmayan insanlara yapıyorum...birine karşı bi yakınlık hissedince hemen maskemi atıyorum...sonra onun da canını sıkıyorum...ayrıca bazen gerçekten aptallaşıyorum...sonucunu düşünmden bi sürü şey yapıyorum...arkadan gelsin pişmanlıklar,gözyaşları vsvs...ya aslında yakın bi zamana kadar acayip karamasardım...hüzün,acı vsvsvs benim için bi ihtiyaö gibi olmuştu...ama artık mutlu olmaya çalışıcam...biraaz zor ama olsun...ama hala aynaya baktığımda kafamı dağıtasım geliyo...kendimi pek sevmiyorum...iyi yönüm vardır belki ama ben sadece kötü şeylere taktığım için bunlarla ilgilenemiyorum...ya boktan bi herifim işte...anlatacak fazla şey yok aslında...ama bazen kendimi seviyorum...mesela şimdi...o kadar da kötü sayılmaz ya...biraz dengesizim sadece...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

haksızlığa tahmmülüm yok çok çabuk parlıorumm bu huyumdan nefret ediyorum(!) :007 :007
çoookk inatçıyımm yaaaaaaaaa :007
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

Mesaj gönderen paryosa_7 »

en kötü yanım insanlarla hemen kaynaşır onlara güwen hissi weririm sora yapışırlar bna sora bi bakmışım teldeki herjes kanqam die kayıtlı ayırt edemiırum kim ii kim kötü o yusden bayaaa bi kazık yemiş kişiliimdir de ama napimm yha elimde deil :( :oops:

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

ii yanlarm insanlarla iii kaynasıorm hemn anlasıorm cnkü bnm mutluluk taklidi yapmama hemn kanıolar ki gercktn ii yaparm...
kötü yanlrm acaip nazlıyım ve inatcının tekiyim,sinirliym we dalgacıyım
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

herhangi_biri yazdı:ii yanlarm insanlarla iii kaynasıorm hemn anlasıorm cnkü bnm mutluluk taklidi yapmama hemn kanıolar ki gercktn ii yaparm...
kötü yanlrm acaip nazlıyım ve inatcının tekiyim,sinirliym we dalgacıyım

anladım sende ortamdayken millettekii negatifi alıp pozitif veren bi tipsin bende ööleyim işte kahretsiin ya sahi niye bööleym lan benn içim bu gece parada yok hakkı amcaya yazdırırız yazzzzz hakkı yazz :020
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

maymun iştahlıyım,bazı şeylerde aşırı kıskancım bii de bzen intikam almak istiorum :oops:
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kafama birsey takıyorum...kuruyorum,kuruyorum ve kuruyorum onu sonra...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:kafama birsey takıyorum...kuruyorum,kuruyorum ve kuruyorum onu sonra...
sonrası yok :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

balgam yazdı:maymun iştahlıyım,bazı şeylerde aşırı kıskancım bii de bzen intikam almak istiorum :oops:
sanki bni tarif etmiş ama bnm bi özelliim daha var çabuk sinirlenmem bu huyuma da gıcık olurum yaw :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

wolfali yazdı:
balgam yazdı:maymun iştahlıyım,bazı şeylerde aşırı kıskancım bii de bzen intikam almak istiorum :oops:
sanki bni tarif etmiş ama bnm bi özelliim daha var çabuk sinirlenmem bu huyuma da gıcık olurum yaw :010
bence çok ii bi huy

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

kndi kendime yazıorumm yaa..daha olmadan panik oluorumm buaralr bu özllğm hat safhda :007

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

aşırı derecede bencilimmm :evil:
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
StalemaTe
Üye
Üye

Mesaj gönderen StalemaTe »

wurdumduymazım... btn sosyal hayatımı bitirdm artk ne kitap okuorm ne derslerle işm war ne öle çok gezip tozuorm kabuğuma çekildm mp3lerm ailem çk arkm we 1 tane dostmla yaşayıp gidiorm bu hayattn sıkılıorm ama deiştirmek için hiçbirşey yapmıorm ewt kndmdn baya şikayetçym ..daha doğrusu şikayetçiymişim şmdi anladm böle dökülünce birden :-D ii eleştri yapaım biraz da o kadar yaşanılana rağmen hala enerjimi we neşemi kaybetmiş deilm insanların sahte gülücüklerine karşılık sahte gülücük atmayı öğrendm bu yaz 1 yaş daha fazla bydm gibi hayatmn ilklerini gerçekleştrebildm ilk defa beyaz ponponlarla hande yenerde step yaptım mesela :P :P ..sana kırmızı çok yakışıor... :-D

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

sürekli karşımdakinden özeleştiri yapmasını empati kurmasını isterm ama ben bunların hiç birini yapmam kötüü bişiy bu yaa :oops:
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Kimselere güvenememem... :oops:
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben korkuyorum

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

ya niye inekimmmmmmmmmm

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

insanlara deelrienden çok daha fazla deer veriorum bunu anladm

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

balgam haklısn cok deger verme bence benı bıle dınledın helal olsun hey mıllet sunu sıze soyleyım cokmus durumdayım batıyorum bıtıyorum su annesızlık sıcak bır aıle olmaması ınsanı oldurur benı oldurse ıyı ama benı kotu yollara ıttı ALLAHIM YALVARIYORUM SANA N'OLUR CANIMI AL YADA BENI KURTAR BU BATAKLIKTAN

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

KING__ yazdı:balgam haklısn cok deger verme bence benı bıle dınledın helal olsun hey mıllet sunu sıze soyleyım cokmus durumdayım batıyorum bıtıyorum su annesızlık sıcak bır aıle olmaması ınsanı oldurur benı oldurse ıyı ama benı kotu yollara ıttı ALLAHIM YALVARIYORUM SANA N'OLUR CANIMI AL YADA BENI KURTAR BU BATAKLIKTAN
yapma be hocam..belki bi gün düzelir sorunların cabuk pes etme bence..

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

drexler yazdı:
KING__ yazdı:balgam haklısn cok deger verme bence benı bıle dınledın helal olsun hey mıllet sunu sıze soyleyım cokmus durumdayım batıyorum bıtıyorum su annesızlık sıcak bır aıle olmaması ınsanı oldurur benı oldurse ıyı ama benı kotu yollara ıttı ALLAHIM YALVARIYORUM SANA N'OLUR CANIMI AL YADA BENI KURTAR BU BATAKLIKTAN
yapma be hocam..belki bi gün düzelir sorunların cabuk pes etme bence..
+1 abi hemen pes edip de yenilgi cık cık..mücadele et biraz....

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

ne duzelecek satanıst grubların arasında gezıyorum ama tek olan allaha ınanırım onlar sayesınde hıç bir korkum kalmadı korkuyu yok edıyorlar kokunu korkutuyosun bılmem anlatabıldımmı 2 sene dır aynı ne gruptan cıkabılıyorum nede benı dınleyen dost sadece bır dostum var ama oda uzakta yardım edemıyo

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

ben kendimi tanımıyorum. nası eleştiricem :014
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

saçmaıosun!!!