Evlilik ve kadın

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:tum genellemelere oldugu gibi bunada karsıyım...bence kadınları-insanları- sınıflandırmak yanlıs...

sonsuz +
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

MuHoS yazdı:yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii :P :P

Sana kız kulesiyle mutluluklar.... :-D
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii :P :P

Sana kız kulesiyle mutluluklar.... :-D

valla doğru dedin hiç masrafım olmayacak hazır tadilatda yaptılar kızkulesine herşeyimiz hazır heheh... :P :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii

Sana kız kulesiyle mutluluklar....

valla doğru dedin hiç masrafım olmayacak hazır tadilatda yaptılar kızkulesine herşeyimiz hazır heheh... :P :P

Allah mutlu mesut bahtiyar etsin aman duaya bak be bida bulamazsın ;) kaçırma bence kızı hehe ayy kız kulesini yani :oops:

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii

Allah mutlu mesut bahtiyar etsin aman duaya bak be bida bulamazsın ;) kaçırma bence kızı hehe ayy kız kulesini yani :oops:

hehe muhabbete bak bencede kaçrıma;)

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:
destinyofrock yazdı:

hehe muhabbete bak bencede kaçrıma;)

balgam yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:
destinyofrock yazdı:

Cnmcım ama öle deilmi bak bulamamış birini kız kulesini kaçırmış mutlu dilemek düşer dimi... :-D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

hehehe kıskanmaayın mutluluğumuzu bakim :P evlenecez evlenmesinede evlendikten soora ismim değişir die korkuo malum kız kulesi olmayacak, arttık evin kadını olacak :-D

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:hehehe kıskanmaayın mutluluğumuzu bakim :P evlenecez evlenmesinede evlendikten soora ismim değişir die korkuo malum kız kulesi olmayacak, arttık evin kadını olacak :-D

Sankim biraz maçoluk sezdim heheh :-D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:hehehe kıskanmaayın mutluluğumuzu bakim :P evlenecez evlenmesinede evlendikten soora ismim değişir die korkuo malum kız kulesi olmayacak, arttık evin kadını olacak :-D

ne alakesi var artık kız kulesi olmayacak o artık benimmmm :P

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:
destinyofrock yazdı:

ne alakesi var artık kız kulesi olmayacak o artık benimmmm :P

eheheh kırk yıllık kız kulesi de senin oldu ya:)

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

flaş flaş kız kulesiyle evliliğin eşiğine gelen MuHoS, deniz kızıyla mercan kayalıklarında samimi görüntüler verdi ayrıntılar az sonra :-D :-D

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:flaş flaş kız kulesiyle evliliğin eşiğine gelen MuHoS, deniz kızıyla mercan kayalıklarında samimi görüntüler verdi ayrıntılar az sonra :-D :-D

koptum.

laciwert
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen laciwert »

MuHoS yazdı:flaş flaş kız kulesiyle evliliğin eşiğine gelen MuHoS, deniz kızıyla mercan kayalıklarında samimi görüntüler verdi ayrıntılar az sonra :-D :-D

hadii daaa hala ayrıntıları beklioruzzz :-D
Your Song Of Eternity Has Lost Its Meaning

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

şok şok deniz kızıyla yakalanan MuHoS mikrofonlarımıza 'biz sadece arkadışız aramızda herhangi bişey yok bu bir sadece iş yemeği' gibisinden açıklamalr yaptı ve daha soorada aynı deniz atına binip mekanda suyu biribirine katarak beraberce hızla uzaklaştılar.bakalım bu işe taze gelin kırk yıllık deniz kızı ne dedi.tabikide reklamlardan sorraaaa :-D :-D

çokmu geyik oldu yaa

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:şok şok deniz kızıyla yakalanan MuHoS mikrofonlarımıza 'biz sadece arkadışız aramızda herhangi bişey yok bu bir sadece iş yemeği' gibisinden açıklamalr yaptı ve daha soorada aynı deniz atına binip mekanda suyu biribirine katarak beraberce hızla uzaklaştılar.bakalım bu işe taze gelin kırk yıllık deniz kızı ne dedi.tabikide reklamlardan sorraaaa :-D :-D

çokmu geyik oldu yaa
biraz öyle olmuş:D

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

aman kadınlarda evlenmeye çok meraklı sanki sizinle..evlenince 180 derce dönüyo erkekler...mesela babam...aman evlilikte neymiş yaa.ben aşkımı devlete imza verip onay almadan yaşayamicakmıyım...saçmalık yaaa :023

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

belki bi gün sırf bi bebek için ewlenebilirim ama tabi aşık olduum biri olmalı...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

evlenmek...ehh zor bi is. en iyisi sevgilinle öyle beraber yasamak. baktinki anlasamiyorsun ayrilirsin, özgür olursun. TR de cogu kisi evlenmemegi ayip gibi görüyor maleseef i - ama bu günkü durumlarda ben capkin bir yasami tercih ederim. evlilik olmaz demiyorum, ama orada islerin 100% uymasi gerekiyor...eh 100% lük bir seyin olmadigina göre... yasasin capkinlik hayati :-D :006
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

......

Mesaj gönderen kindmonster »

çalışmayan kadınlar beğendiği ve sevdiği erkekle evlenip çocuk doğurup onu büyütmek.ev işinden sonra pasta börek yapıp komuşarla yemek ve dedikodu yapmak ister.kocasından para alıp alışverişe pazara çıkmak ister.kocasını kıskanır.ilgi ister.bu çalışmayan türk kadınlarının büyük bir bölümü için geçerlidir.yeterli cinsel bilgisi yoktur(özellikle eski nesil,şimdiki nesil uçmuş gidiyo).rastgele yatakta mutluluk arar(oda ayrı bir konu) çalışan kadın kariyer sahibi bir erkek ister.hemen çocuk yapmaz.eşiyle iş arkadaş oratmı yemeklerind gezmek.her sene izinde antalyay gitmek bikini giyip denize gitmek,tatil dönüşü bu fotoğrafları işyerinde göstermek ister.bol bol kıyafet alır kuaföre gider.diyet yapar herşeyi yemez. erkeğinin metroseksüel olmasından yanadır.sakal ve kıl görmeye dayanamaz. valla epey yazdım kusura bakmayın.BUNLAR BENİM GÖZLEMLEDİKLERİM.

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

re: ......

Mesaj gönderen stan »

masterloves yazdı:çalýþmayan kadýnlar beðendiði ve sevdiði erkekle evlenip çocuk doðurup onu büyütmek.ev iþinden sonra pasta börek yapýp komuþarla yemek ve dedikodu yapmak ister.kocasýndan para alýp alýþveriþe pazara çýkmak ister.kocasýný kýskanýr.ilgi ister.bu çalýþmayan türk kadýnlarýnýn büyük bir bölümü için geçerlidir.yeterli cinsel bilgisi yoktur(özellikle eski nesil,þimdiki nesil uçmuþ gidiyo).rastgele yatakta mutluluk arar(oda ayrý bir konu) çalýþan kadýn kariyer sahibi bir erkek ister.hemen çocuk yapmaz.eþiyle iþ arkadaþ oratmý yemeklerind gezmek.her sene izinde antalyay gitmek bikini giyip denize gitmek,tatil dönüþü bu fotoðraflarý iþyerinde göstermek ister.bol bol kýyafet alýr kuaföre gider.diyet yapar herþeyi yemez. erkeðinin metroseksüel olmasýndan yanadýr.sakal ve kýl görmeye dayanamaz. valla epey yazdým kusura bakmayýn.BUNLAR BENÝM GÖZLEMLEDÝKLERÝM.

:-D pek de yanlis gözlemedin - haklisin
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

re: ......

Mesaj gönderen fanta »

masterloves yazdı:çalışmayan kadınlar beğendiği ve sevdiği erkekle evlenip çocuk doğurup onu büyütmek.ev işinden sonra pasta börek yapıp komuşarla yemek ve dedikodu yapmak ister.kocasından para alıp alışverişe pazara çıkmak ister.kocasını kıskanır.ilgi ister.bu çalışmayan türk kadınlarının büyük bir bölümü için geçerlidir.yeterli cinsel bilgisi yoktur(özellikle eski nesil,şimdiki nesil uçmuş gidiyo).rastgele yatakta mutluluk arar(oda ayrı bir konu) çalışan kadın kariyer sahibi bir erkek ister.hemen çocuk yapmaz.eşiyle iş arkadaş oratmı yemeklerind gezmek.her sene izinde antalyay gitmek bikini giyip denize gitmek,tatil dönüşü bu fotoğrafları işyerinde göstermek ister.bol bol kıyafet alır kuaföre gider.diyet yapar herşeyi yemez. erkeğinin metroseksüel olmasından yanadır.sakal ve kıl görmeye dayanamaz. valla epey yazdım kusura bakmayın.BUNLAR BENİM GÖZLEMLEDİKLERİM.

tüm çalışan kadınlarla çalışmayan kadınlar senin gözlemlediin gbi deil....çalışıp çocuk yapan üstelik zamamnını senin sölediin gi kuaförlerde ya da güsellik salonlarnda geçirmeyen bi ton kadın war...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

...

ya tabii haklısın ben hepsi öyle demedim.bir yanlışım varsa kusura bakma.olgun kadın yıllanmış şaap gibidir.herşeyden güzeldir.ne güzel evlisin.genç kız kaprisi ve dırdırı çekmiyorsun:)EVLENMEK İSTİYORUM:)))

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

hmm..ben büyüyünce evlenmek istemiyorum yaa.sanki özgürlügümü kısıtlamak gibi geliyo bana

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

re: ...

Mesaj gönderen fanta »

masterloves yazdı:ya tabii haklısın ben hepsi öyle demedim.bir yanlışım varsa kusura bakma.olgun kadın yıllanmış şaap gibidir.herşeyden güzeldir.ne güzel evlisin.genç kız kaprisi ve dırdırı çekmiyorsun:)EVLENMEK İSTİYORUM:)))
kim ewli? :016
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

valla seni bilmem ama ben artık evlenmek istiyorum.eşim olsun çocuğum olsun.kendi kafama göre dizayn ettiğim bir ev olsun.ne güzel ya:)