Evlilik ve kadın

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
Deja-Vu
Üye
Üye

Evlilik ve kadın

Mesaj gönderen Deja-Vu »

Geçen gün arkadaşım bir önermede bulundu. Artık günümüzde iki çeşit kadın var bunlardan biri aldatan kadın diğeri ise aldatmayıp bencilliğe vardıran bir sahiplenmeyle başını s..ken kadın. Bu durumdan dolayı asla evlenmem.
Bu durumu tartışmanıza açıyorum.
Doğrumu?
Eksik mi?
Yanlış mı?
Başka kategoriler var mı?
İnsanların insanları değil yalnızca eşyaları yönettiği bir toplum için...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

tum genellemelere oldugu gibi bunada karsıyım...bence kadınları-insanları- sınıflandırmak yanlıs...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

katılıorum her kadın aynı değildir...her erkek de aynı değildir :010
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

system_ yazdı:katılıorum her kadın aynı değildir...her erkek de aynı değildir :010

+snsz
İnsanları 3 katagoride toplamak çok yanlış birşey bence... Belki böle durumlar vardır ama evli olup mutlu olanlarda var. Ha ben evlenmeyi henuz hiç hiç hiç düşünmüorum ayrı bişi. Bana esir hayatı olcekmiş gibi gelio :) :D

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

kadınları sınıflandırmakmı??? kimse aynı düşünmüo bu konuda!! bazılarıda zengin koca bulurm,yasarim dio :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

INFLaMeS yazdı:
system_ yazdı:katılıorum her kadın aynı değildir...her erkek de aynı değildir :010

+snsz
İnsanları 3 katagoride toplamak çok yanlış birşey bence... Belki böle durumlar vardır ama evli olup mutlu olanlarda var. Ha ben evlenmeyi henuz hiç hiç hiç düşünmüorum ayrı bişi. Bana esir hayatı olcekmiş gibi gelio
ya ben de düşünmüorum daha erken :P ama şöle bişi onunla olacaksa evet :oops:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

valla ben 3 tane eş alcam...üç kadın yanii işlerine gelirseee benim gibi adama bi tane çoq az...3 en idealiii oo ne güselll şimdiden söliim kabul eden varsa böle bişiyi özel msj atıın oke :010

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Re: Evlilik ve kadın

Mesaj gönderen Lysippe »

Deja-Vu yazdı:Geçen gün arkadaşım bir önermede bulundu. Artık günümüzde iki çeşit kadın var bunlardan biri aldatan kadın diğeri ise aldatmayıp bencilliğe vardıran bir sahiplenmeyle başını s..ken kadın. Bu durumdan dolayı asla evlenmem.
Bu durumu tartışmanıza açıyorum.
Doğrumu?
Eksik mi?
Yanlış mı?
Başka kategoriler var mı?

o mantıkta olan biri zaten kendine uygun bir eş bulamaz, evlenmesin zaten hiçbir şekilde.

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

ne evlenmesi bosverin....

Mesaj gönderen dmnlik »

belki sınıflandırma yapmak yanlıs ama ınsanları tanımlama acısından kolysa sen kafana gore sole bısıler.evlilik suanlık gerkesızlıkten baska bısı dııl.off ne sıkıcı bısı ya.hayatının sonuna kadar aynı yuze bak dur.bi bıkkınlık olmuo mu ki .su evli olanlar solesınler sunun cevabını.suanlık evlılık neymıs yaaaaaaa dan baska bısı demıorum.....

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: ne evlenmesi bosverin....

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

dmnlik yazdı:belki sınıflandırma yapmak yanlıs ama ınsanları tanımlama acısından kolysa sen kafana gore sole bısıler.evlilik suanlık gerkesızlıkten baska bısı dııl.off ne sıkıcı bısı ya.hayatının sonuna kadar aynı yuze bak dur.bi bıkkınlık olmuo mu ki .su evli olanlar solesınler sunun cevabını.suanlık evlılık neymıs yaaaaaaa dan baska bısı demıorum.....

dogru, bence de insan bütün hayati boyunca bir kisi ile beraber olursa sikilir.hemi, bir cift iliskinin basinda asik olur, evlenince de bu ask tek bir sevgi olur..sevgi de kalmazsa ayrilirlar..

anlamadigim birsey var ama, yani..bir cok cift var, uzun zaman beraber yasiyorlar, birbirlerini seviyorlar, niye kadin evlenmek istediginde bunca zaman sonra erkek daha evlenmekten üsenir?

Kullanıcı avatarı
bluessy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluessy »

jonnathan yazdı:tum genellemelere oldugu gibi bunada karsıyım...bence kadınları-insanları- sınıflandırmak yanlıs...

kesinlikle ....habire nedense kadınları sınıflandırmaya çalışıyorsunuz biz niye erkekleri sınıflandırmaya çalışmıyoruz acaba bi düşünün =)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hayde.... bişi sorcam.. senn arkadaşın kaç kadınla evlenmişte.. genele vurabilio bunu??.... walla bn *tencere-kapak* olayına kesinlkle inanıorum..!! yoksa hiç bi evlilik uzun süremez.. bence tabi...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ya erkekler niye evlenmek istemiyorlar?
(beni de evlenme meraklisi sanmayin, benim bu tur planlarim yok :010 )
yani erkeklerin cogunlugu (siniflandirmadan!...ama ne yapim simdiye kadar tek oyle erkekler ile karsilastim, bunlar da o kadar fazla degil ama.. :-D her neyse konuya donelim)
tek bir sex makinesi oldu ortada..yani..cogunlugu..hepsi degil..
ama bir kiz ile cok uzun zaman beraber oluyorlar, yine de evlenmek istemiyorlar..ya bu niye bukadar zor...hosuna gitmezse git annule et ..allahallah.. :006

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

karpuz_agaci yazdı:ya erkekler niye evlenmek istemiyorlar?
yani erkeklerin cogunlugu (siniflandirmadan!...ama ne yapim simdiye kadar tek oyle erkekler ile karsilastim, bunlar da o kadar fazla degil ama.. :-D her neyse konuya donelim)
ama bir kiz ile cok uzun zaman beraber oluyorlar, yine de evlenmek istemiyorlar..ya bu niye bukadar zor...hosuna gitmezse git annule et ..allahallah.. :006

aşıksan ewlenmek istersin..çünkü aşık olduğun kişinin dewamlı yanında olmasını istersin..yatarken,kalkarken,otururken,öleyken böyleyken..çünkü doyamassın hiç bi zaman...demekki seninarkadaşların aşık deiller (tıpkı benim gibi) aşıkolmadıın biriyle ewlilik ızdırap olur çünkü..sadece sex olarakta düşünme..sadece cinselliği deil herşei paylaşıcaksın ewli olduun insanla işte bu yğsden ewlenecein kiişiye kesinlikle aşık olmalısın...!!!!

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Rock_N yazdı:
karpuz_agaci yazdı:ya erkekler niye evlenmek istemiyorlar?

aşıksan ewlenmek istersin..çünkü aşık olduğun kişinin dewamlı yanında olmasını istersin..yatarken,kalkarken,otururken,öleyken böyleyken..çünkü doyamassın hiç bi zaman...demekki seninarkadaşların aşık deiller (tıpkı benim gibi) aşıkolmadıın biriyle ewlilik ızdırap olur çünkü..sadece sex olarakta düşünme..sadece cinselliği deil herşei paylaşıcaksın ewli olduun insanla işte bu yğsden ewlenecein kiişiye kesinlikle aşık olmalısın...!!!!

+Snszz!!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

doru doru çok doru şimdi ben onu çoooooooooooooookk seviyorummmm :010 ama tabe yaşımız brzz küçükk şöle bi 25lere doru uzanırsamm onunlaa evllk olursaaa süperr olurr :010 herkeşlerr davetliiii :P

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:doru doru çok doru şimdi ben onu çoooooooooooooookk seviyorummmm :010 ama tabe yaşımız brzz küçükk şöle bi 25lere doru uzanırsamm onunlaa evllk olursaaa süperr olurr :010 herkeşlerr davetliiii :P

waaaaaayysss..!!1 systemmjimmmm bu aşk nerdennn çıktııı!!!! hane kimseye aşık deildiinn noldu birden nitrolarımı koydunn hehehhhh :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:doru doru çok doru şimdi ben onu çoooooooooooooookk seviyorummmm ama tabe yaşımız brzz küçükk şöle bi 25lere doru uzanırsamm onunlaa evllk olursaaa süperr olurr : herkeşlerr davetliiii

waaaaaayysss..!!1 systemmjimmmm bu aşk nerdennn çıktııı!!!! hane kimseye aşık deildiinn noldu birden nitrolarımı koydunn hehehhhh
hişş olumm çaktırmaa :oops: olmm tabeee aşıkımmm lennn bizz bekledikk öleee içimee attımm beennn :020 ama değdiii :010

Kullanıcı avatarı
Stein_Um_Stein
Üye
Üye

Mesaj gönderen Stein_Um_Stein »

şimdi evlenmek dinimizin istediği kurallardan birisi ama evlenmek pehhhh :023 evlenceğin insanı doğru bulmak lazım, oda bu devide zor,hiç de evlenceğimi zannetmiorum :-D

Evlilik yalandır. Yaşayın hayatınızı.. :P

Kadınları veya insanları sınıflandırmak yanlış. Zaten sınıflandırılamaz, binbir türlü kadın var...İyisi de var kötüsü de :-D

Kullanıcı avatarı
sigara
Üye
Üye

Mesaj gönderen sigara »

sadece 2 cesit mi ??
milyarlarca insanin yasadigi bu kocaman dunya icin cok az degilmi. sadece 2 kadin cesidi. ben bi kadin olarak bile binlece farkli turle tanistim.
arkadaslar kadinlarda , erkeklerde diger tum yaratiklar gibi cesit cesit...
aldatanda var aladatilanda, sevip aldatanida var, sevmeyip aldatmayanida, cok kiskanci, dirdircisida var, sakin ve anlayisli olanida. arkadas olanida var sadece yatak icin olanida. konusup, anlasabildigin ve konusmaktan keyif aldiginda var. konusmamak icin kose bucak kacirtanida var...
ama genelde kadinlar hep boyle tanindi. tanitildi belki dayatilan buydu istemeden bu kisilikleri oldu...
benim arkadasim dedigim cogu insan erkek oldugundan standart kadinlara oranla daha iyi anlayabilirm erkekleri belki ama sizler bi kadinda dost bile olsanizda (ki belli bi sure sonra dost ayagi dot ayagi oluyoo :-D ) onu cok iyi anlayamayabilirsiniz. cunku kadinlar erkekler gibi net degiller. hep imali anlatimi, dolanbacli yolu tercih ederler.
nysee icinde bulundugumuz topluma bakip, dunyanin ilk olustugu zamanlardan bugune kadar kadinlarin maruz kaldigi seylere bakip, zaman zaman siz erkekleri cileden cikariyo bile olsakda anlamaya calisin bizi..
zor valla dunyada kadin olmak. o memelerle ve o dotle dolasmak...yapmadan .rospu olamak, ne ustunlugunuz var iste kari milleti gibi laflara maruz kalmak.
bi kadin oldugumdan degil ama dusunun ki o kadinlar degilmi, size sýkýntýnýn disinda eglencede veren, gulduren, erkek gibi hissetiren,baska hicbir arkadasinizin size veremeyeceklerini verebilen hem arkadas hem sevgili olan, cocuk yapan, yemek pisiren, ugurlarinda giyim tarzi, dostlar bile degistirilen, kiskanilmanin bazen guzel his oldugunu anlamanizi saglayan, gece yataga yattiginizda bi puzzle gibi uyumlu parcalar oldugunuzu dusunduren...??
sihirli mantar_yesilin yesili_guzel kafali insan_the pot head

Kullanıcı avatarı
dikan
Üye
Üye

hihi

Mesaj gönderen dikan »

bana uzak bi kavram :006
o kız beni aşar çünkü o bir kaşar erkek adam manitasız yaşar

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Evlİ olmakmı herzman ve ilelebet...(Ayaktan zincirlerle)
Aynı Yolları paylaşmak...(Zincirin bİr ucu onda)
Birbiri için lakaplar düşünmek...(At,eşşek,domuz...vs...)
Huzurlu bir şekilde alışverişe çıkmak...(Gereksizce)
Demokratik yollardan seyredilebilecek kanal bulmak...(Kumandayı parçalamak)
Sohbet etmek...(Kavga etmek)
Eve geldiğinde ona terliklerini getirmek...(Fırlatmak)
Her an onu düşünmek...(Eve gidince olcakarı)
Mesaiye kalmak...(Sekreterle...)
Onun eve dönüşünü beklemek...(Elinde sopalar,silahlar...vs)
Birlikte banyo yapmak ise....(Suda boğmak)

BEN BEKAR KALAYIM...

:006
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

destinyofrock yazdı:Evlİ olmakmı herzman ve ilelebet...(Ayaktan zincirlerle)
Aynı Yolları paylaşmak...(Zincirin bİr ucu onda)
Birbiri için lakaplar düşünmek...(At,eşşek,domuz...vs...)
Huzurlu bir şekilde alışverişe çıkmak...(Gereksizce)
Demokratik yollardan seyredilebilecek kanal bulmak...(Kumandayı parçalamak)
Sohbet etmek...(Kavga etmek)
Eve geldiğinde ona terliklerini getirmek...(Fırlatmak)
Her an onu düşünmek...(Eve gidince olcakarı)
Mesaiye kalmak...(Sekreterle...)
Onun eve dönüşünü beklemek...(Elinde sopalar,silahlar...vs)
Birlikte banyo yapmak ise....(Suda boğmak)

BEN BEKAR KALAYIM...

:006

:-D :-D
bende öyle kalirim daha iyi :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii :P :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

MuHoS yazdı:yapılan bir araştırmaya göre normal mütevazi bir evlilik için harcanan masraf yaklaşık 25 milyarmış!!! evlenmem yahu daha ii :P :P

ohhhhh.yarasin :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.