Sevgililer Günü

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Aşure günü benim için daha anlamlı bu günden :-D
When you're pushed, killing's as easy as breathing

selenn
Üye
Üye

Mesaj gönderen selenn »

:ppPpPpPp

bugün bnm dogum günüm :PpPpp

herkesin sevgililer gününü kutlarim :D

sln

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

tuketim cilginligi mutlu olmak icin bahaneye ihtiyacim yok ciftlere saygilar

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Bugün

Yalnız bir delikanlı kırmızı kalplere boğulmuş caddelerde bir başına dolaşırken yalnızlığından daha da efkârlanacak bugün... Erkenden yatağa girip bir an önce uyumaya ve yalnızlığını böyle unutmaya karar verecek.
Dağ başında silahına sarılmış bir asker, uzaktaki kentini ve yârini düşünürken soğuk geceye tül gibi üfleyecek sigarasının dumanını...
Dul bir kadın, yitirdiğine hâlâ inanamadığı eşinin eski eşyalarında kokusunu arayacak.
Bir fanatik, takımını ölesiye sevmesinin, daha önce ölesiye sevmeye değer biriyle karşılaşmamasından kaynaklandığının ayırdına varacak; şimdi cüzdanında ölesiye sevdiği kızın resmini taşırken...
Düşkünler yurdunun komşu odalarında uzun bir ömrün uzatmalarını oynayan iki ihtiyar, evlenip odaları birleştirmeye ve ölümü birlikte beklemeye karar verecek.
Kerhane kapısındaki adam, delice âşık olduğu kadını "mesai" çıkışı karşılarken ona yan bakan adamlara küfredecek.
El kadar çocuklara kalp şeklinde balonlar sattıran berduş, tıpkı sattırdıkları gibi içi boş bir kalp taşıdığının farkına bile varmayacak.
Çok görüp geçirmiş bir kadın, yalnızlığını paylaşan kedisine sarılırken "Hepsi yalan; gerçek olan senin sevdan" diye iç geçirecek.
Yüzlerce kızın hayalini süsleyen pop star, sabaha karşı yatağındaki iki kıza ne kadar yalnız olduğunu anlatacak.
Ecelinin yakın olduğunu yeni öğrenmiş bir kadın onca yıl kutsal bir emanet gibi sakladığı bedenine giderayak bir dünyevi ödül vermek için şehevi planlar yapacak.
Yeni evli garson, çalıştığı bardaki çılgın parti bir an önce bitsin diye sabırsızlanırken gördüğü iştahlı âşıklara özenmesin diye eve dönünce genç karısını iyice dövmeye karar verecek.
Tecavüze uğramış Rus kız, kilitlendiği odanın penceresinden sokağa bakarken "Tam intiharlık gün bugün" diye düşünecek.
Üst katta oturan dilberin posta kutusuna atılan aşk mektubunu yırtan çocuk, geceyi onun balkonundan çaldığı iç çamaşırıyla geçirecek.
İnternet başındaki çapkın, adını bilmediği, yüzünü görmediği birine ilanı aşk edecek, adını vermeden, yüzünü göstermeden... Adsızlaştıkça yüzsüzleşecek; yüzsüzleştikçe gerçek yüzünü keşfedecek.
Her gece aynı kadının numarasını bir kez arayıp kapatan telefon sapığı sevgililer günü şerefine ilk kez konuşmayı deneyip yakayı ele verecek.
Metruk bir aşktan yeni kurtulmuş kadın,bir zamanlar uğruna ölmeye hazır olduğu adamı başkasıyla görüp zerrece etkilenmemesine şaşacak.
Erkek soyunun ne mal olduğunu kendinden bilen bir baba, kızını böyle bir günde, babasının mazideki halinden korumanın derdine düşecek.
Kavuşması imkânsız iki genç, ayrı yerlere kök salmış iki ağaç gibi dallarını, kollarını uzatacak yele... tarifsiz bir kederle...
Mecburiyetten evlenmiş bir çift, "Başka bir hayat mümkün müydü"nün muhasebesini yapacak telafisiz bir gecikmeyle...
Aynı tuhaf asırda, aynı garip coğrafyayı paylaşan insanlar, apayrı âlemlerde kendi meşreplerince yaşayacaklar 14 Şubat'ı...
Hiç bilmeyecek ya da çok önem verecekler...kutlayacak ya da lanetleyecekler; kâh süslü püslü sözler, kâh kirli paslı hislerle...
Kâh umursamazmış gibi yapan bir böbürlenmeyle, kâh keyfini çıkarmaya çalışarak, kan ter içinde...
Ne kadar farklı olmaya çalışsalar da; hayat boyu sevgiyi yaşadıkları gibi yaşayacaklar, Sevgililer Günü'nü de...

[email protected]

CAN DÜNDARIN BUGÜNKİ YAZISI ::
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

Sevgililer günümü Tayyip'le geçirdim yani bunun üzerine de laf söylemiyorum :-D :-D
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

gene bir sevgililer günü ve gene yalnızım....

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bütün gün heryerde s.günü ile ilgili şey görmekten we duymaktan bıktım yaff bitti sonunda.tw logolarında bile wardılar sanki cumhuriyet bayramı allam ya.bi de birisinde de kutlamadık die azar yedik =D sewene hergün kardeşimm hihii =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

farkettim ki her sevgililer gününden bir ay önce birinden ayrılıyorum. ne hazin. pöh :P
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Sevgilim olsa da olmasada saçmalık herzaman saçmalık olarak gördüğüm gündür.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

sistemin cahil asıklara oyunu
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Emperyalist 'sevgililer günü',işbirlikçi aşıklar !
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

bugünü hem severim hem sevmem
En son Luthienn tarafından 16 Nis 2010 15:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bir sevgililer günü daha geldi, çattı :P

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kondom,hediyelik eşya,otel odaları,cafeler,barlar gibi "meta" değerlerin yılın "14 Şubatında tavan yaptığı gündür.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

yine 14 şubat yine tek başıma
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Teeek tabancaaa : )
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

14 subatı ılkdefa sevgılımle gecırıcem tuhaf ama cok mutlu hıssedıyorum kendımı
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

wolfali yazdı:Emperyalist 'sevgililer günü',işbirlikçi aşıklar !
Bu da güzel bi yaklaşım

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

speed_of_pain yazdı:14 subatı ılkdefa sevgılımle gecırıcem tuhaf ama cok mutlu hıssedıyorum kendımı
Aynen.Anlamlı bir günmüş ya bu 14 şubat bunu farkettim :010

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Korner seni bir yıl önceki yazına bakmaya davet ediyorum.. Çok da uzakta değil, yandaki çubuğu biraz yukarı çekmen yetiyor.

4 yıldır bugün yalnız geçiyor. Önemsemem, önemseyeni kınamam, ama önemsemiyormuş gibi yapıp da bu günü önemsemediği için sevgilisine trip atanları kınarım. Kaldı ki çoğu kişi böyle bi çelişki içerisinde bugünle ilgili olarak.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yemişim 14 şubatı yaaa.. zaten sadece 1 sevgililer günümde yalnız değildim.. kafaya takmaya kalksam kanser olurdum heralde..:D insanların vıdıvıdı ordan oraya ordan oraya koloni halinde hareket etmedikleri, her zaman gittiğimde 1 popoluk olsun yer bulabildiğim mekanın abidik kubidik tiplerle dolup taşmadığı bi günde yalnız olmamayı tercih ederim..:D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

bugün sırf sinamaya gidecektim vazgeçtim sırf 14 şubat diye.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Hamdolsun teğet geçti ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Sadeceucnokta yazdı:Hamdolsun teğet geçti ..
:001

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

shidow yazdı:Korner seni bir yıl önceki yazına bakmaya davet ediyorum.. Çok da uzakta değil, yandaki çubuğu biraz yukarı çekmen yetiyor.
Bakıyorum ve görüyorum farkı :mrgreen: