Sevgililer Günü

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
iTRaMaRaK
Üye
Üye

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

system_ yazdı:
iTRaMaRaK yazdı:
system_ yazdı:istlerde kaldıı sevglmm poffff yaaa :020
gn bişe ifade etmioo :010 hediye almak gzll oluooo :010
kayseride yokmu sevgili ? Yenisini bul bu kadar üzülmene gerek yoq
kayserdieysi zaten ist kazandı..ben böle iimm 8)
belli avatarından herşey belli oluyor yanlızım die yırtıyorsun bir yerlerini (kolunu heralde) bir sevgilinin nesi var çok sevgilisin herbişisi var ::yahoo

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Papi yazdı:şu hediye alma işi yomu...nasıl sıkıo beni.beğenemiorm bişi.saçma bişi aslında :P
papi bişi söliimii..benim fikriimm tabi..kendi elinlee kendinn uraşarakk yaptıın bi hediye all...parayla her şeyi alabilirsiinn..bu önemsizzz..ama senin kendi elinlee yapıp,zamanını harcayarak,bi amaçala yaptıın bişi en önemlisii bence....meselaaa sewgilimm bana patik örsee acaip hoşuma giderdiii ciddiyimmmm :o

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Rock_N yazdı:
Papi yazdı:şu hediye alma işi yomu...nasıl sıkıo beni.beğenemiorm bişi.saçma bişi aslında :P
papi bişi söliimii..benim fikriimm tabi..kendi elinlee kendinn uraşarakk yaptıın bi hediye all...parayla her şeyi alabilirsiinn..bu önemsizzz..ama senin kendi elinlee yapıp,zamanını harcayarak,bi amaçala yaptıın bişi en önemlisii bence....meselaaa sewgilimm bana patik örsee acaip hoşuma giderdiii ciddiyimmmm :o
bende o beceri varmi saniosun :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Papi yazdı:
Rock_N yazdı:
bi takıcıya gidip künye yada kolyee nasıl yapılırr die örenebilrisin..onun için ona hedie almak-yapmak içinn uğraşş vermiş olursuunn..sence parayla alınan hediyeylee bu kıyaslanabilrimii..?

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Rock_N yazdı:
Papi yazdı:
Rock_N yazdı: papi bişi söliimii..benim fikriimm tabi..kendi elinlee kendinn uraşarakk yaptıın bi hediye all...parayla her şeyi alabilirsiinn..bu önemsizzz..ama senin kendi elinlee yapıp,zamanını harcayarak,bi amaçala yaptıın bişi en önemlisii bence....meselaaa sewgilimm bana patik örsee acaip hoşuma giderdiii ciddiyimmmm :o
bi takıcıya gidip künye yada kolyee nasıl yapılırr die örenebilrisin..onun için ona hedie almak-yapmak içinn uğraşş vermiş olursuunn..sence parayla alınan hediyeylee bu kıyaslanabilrimii..?
kıyaslanmaz yaww.onu biliorm.ama kasıo böyle hediye yapma/alma olaylari beni ama denerim :-D saol yaww ;)
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

vallah ben bu gunun kutlamasini hic sevmiorum...sevceksem hergun ozel severim... :-D .. hediye mediye de almam..ne o...dogum gunu bayram yil basi..yettii yetti bu gunu de kim cikartiysa ..kapitalism iste.. :P ..
o gun "Yemek" "pisiririm" o kadar.. :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

karpuz_agaci yazdı:vallah ben bu gunun kutlamasini hic sevmiorum...sevceksem hergun ozel severim... :-D .. hediye mediye de almam..ne o...dogum gunu bayram yil basi..yettii yetti bu gunu de kim cikartiysa ..kapitalism iste.. :P ..
o gun "Yemek" "pisiririm" o kadar.. :-D
en güseliii..!! hediyeee çoook bayatt ve çoook simgeselll!

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

şu ana kadar sevgililer gününün benim için hiç anlamı olmadı.. güzel gündür hoş gündür insanların sevgilerini dile getirmeleri de ayrı bi hoşluktur ama bu zorunluluk haline geldiğinde çok yapmacık oluyo gibi.. yıl içinde göstermediğin ilgiyi bi güne sıkıştırmak ne kadar doğru ki..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

kozmik_peri yazdı:şu ana kadar sevgililer gününün benim için hiç anlamı olmadı.. güzel gündür hoş gündür insanların sevgilerini dile getirmeleri de ayrı bi hoşluktur ama bu zorunluluk haline geldiğinde çok yapmacık oluyo gibi.. yıl içinde göstermediğin ilgiyi bi güne sıkıştırmak ne kadar doğru ki..

+ 10000
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Helal olsun bana walla bir rekora imza attım
14 milyonluk bir şehirde yalnıs kalmayı başardım
Helal olsun bana walla imkansızı başardım
Sewgililer gününde yalnıs kalmayı başardım...

die hoş bi şarkı vardıı aklıa geldiii....
yalnıs kalmaktaaann çooook mutluyuuuuum ama benn..!mümkünse bundan soraa ciddiyetsizlikk aşk konusundaa (:

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

abi tam paralar suyunu cekmi$ken yiycem sevgilililer günü muhabbetini çıkaranı heeee!

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

ya böle herşeyin bi gününü çıkarmışlar saçma saçma
giren yine bize giriyo
YalnızLığı aNLa

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

Sevgililer günü kýyameti var yine her yanda.. Gazetelerde, radyolar ve televizyonlarda reklamlar... Hepsi ayný þeyi söylüyor... Parfümler, saatler, cep telefonlarý, ''önemli olan hediye deðildir!'' sloganýyla sunuluyor... Ama sevgililer günü için bunu almalýsýnýz sevgilinize... Alýrsanýz sizi daha çok sevecek ( burasý kesin, burada haklýlar!), biz elimizle tutamadýðýmýz, gözümüzle göremediðimiz armaðanlarý algý alanýmýzdan çýkardýk çünkü... Bir sevgilinin varlýðýnýn zaten armaðan olduðunu unuttuk... Býrakýn sevgiliyi, onun varlýðý somuttur yine de, bir sevgiyi içinde barýndýrabilme yetisinin, aþk duygusunun kendisinin insana armaðan olduðunu görmezden gelir olduk... Artýk herkes biliyor aslýnda ticari bir faaliyetin aracý haline geldiðini özel günlerin... Belki yalnýzca bu nedenle yaratýldýðýnýn da... Maðazalar týklým týklým, alýþveriþ yapanlarýn gözlerinde ýþýltý var... Neyin ýþýltýsý olduðunu kestiremedim ama... Alýnan, sahip olunan nesnenin mi, yoksa onun verileceði kiþinin çaðrýþýmlarýnýn mý bu ýþýltýyý yarattýðýný bilemedim.. Sevgiyi bir nesnenin üzerinden geçirerek anlatmanýn gereðini de anlayamadým.. Toplu halde sevgilimize armaðan almaya çýkýyoruz, hepimiz ayný günde.. Hepimiz ayný günde duygularýmýzý yoðunlaþtýrýyoruz, içimizden hep beraber armaðan vermek geliyor... Olabilir mi böyle bir þey?.. Anneler, babalar günü benzeri günlerin kutlanýþýný anlayabilirim de ''sevgililer günü'' yapmayýn, etmeyin! ''özel'' olmazsa aþk olmaz.. Bütün bunlar herkesle ayný günde alýnýp sunulmaz... Hiç deðilse þairi dinleyin ''aþk iki kiþiliktir'' diyen... Aþk armaðanlarla, güzel sözlerle, çiçeklerle beslenmek, süslenmek ister bilirim... Hatta kendisi epey kokettir, süslüdür aþkýn... Sadelikten, normal davranýþtan pek hazzetmez kendileri, abartý sever.. Yalnýz biliniz ki, aþk öyle ortalýkta dolaþmayý da pek sevmez, genelleþmeyi, sürüler halinde yaþanmayý... Yoksa bu kadar ayaða düþen aþkýn dublörü mü?.. Aþk çoktan gitti mi?.. Sevgilinize sevginizi nasýl ve ne zaman söyleyeceðinizi dayatýyorlar, farkýnda mýsýnýz?.. Bir zaman gelecek; iþaret edilmeyen, ilan edilmeyen, söylenmeyen hiçbir duyguyu yaþayamayacaksýnýz, farkýnda mýsýnýz?.. ''Sevgililer günü'' diye bir gün olmaz, olsa da, o gün için alýþveriþe çýkýlmaz...
Maybe life an illusion!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

vala bize her gün sevgililer günü.ne zaman istersem o zaman hediye alıyorum O'na ve sadece o gün diil sürekli sevgimi belli etmeye çalışıyorum.ama her dakka sevdiğimi söylemiyorum. o zaman .oku çıkıyo deişik yollarla belirtiyorum :010

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

sevgilimle bu sevgiler günü b"ku yüzünden ayrılma noktasına geldik ve konuşmuoruzzzzzzzzzzzzzz :007 bitmeisne ramak kaldı beklicem artık :x
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mansonknight »

şu an sevgilim olan vatandaşa henüz ettim yanlız olmıycam ehuehe

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

neden bu günler çıkmış ya ben anlamıyorum belki de sevgilim olmayışındandır :oops:
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

boşwer canım ya bide hediye falan alcan şimdi kafanı dinle sen :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:boşwer canım ya bide hediye falan alcan şimdi kafanı dinle sen :-D
işte ya bu benim kafamı kurcalıyor neden diğer günler değilde sevgililer günü yani zaten sevgiler gününde herkes birşeyler alıyo önemli olan diğer günler almak değil mi ya anlamıyorum
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodline666 yazdı:
vaga_bond yazdı:boşwer canım ya bide hediye falan alcan şimdi kafanı dinle sen :-D
işte ya bu benim kafamı kurcalıyor neden diğer günler değilde sevgililer günü yani zaten sevgiler gününde herkes birşeyler alıyo önemli olan diğer günler almak değil mi ya anlamıyorum
wala kanka benim öle bi derdim yok ben bişeyi görüp beğendiysem alıyorum sevgilime oda aynı şekilde..yani bize hergün sevgililer günü :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:
bloodline666 yazdı:
wala kanka benim öle bi derdim yok ben bişeyi görüp beğendiysem alıyorum sevgilime oda aynı şekilde..yani bize hergün sevgililer günü :-D
işte ne güzel keşke herkes sizin gibi olsa

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

bloodline666 yazdı:
vaga_bond yazdı:
bloodline666 yazdı: işte ya bu benim kafamı kurcalıyor neden diğer günler değilde sevgililer günü yani zaten sevgiler gününde herkes birşeyler alıyo önemli olan diğer günler almak değil mi ya anlamıyorum
işte ne güzel keşke herkes sizin gibi olsa
herkes onlar gibi olamıo malesef şu an dan itibaren sevgililer gününü geçireceim bi sevgilim yok sevgilier günü saçmaydı daaa da saçmalaştı :cry: :boredom

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

ben benım ıcın kendı adıma ılan ettıgım 15 subat sevgılısızler gunumu kutlucam pasa pasa ohhh gel keyfım gel ya.elalemın ogluna hıc ısım gucum yok gıbı kalk hedıye al.pehhhh.her seyın ustune bı kalp koydular mı al sana sevgılıler gunu hedıyesı bu ne ya.14 subata ozel kalpler doldu tastı her yer bos ısler bunlar ya.ne elalemın ogluna hedıye alcam ne de elalemın oglu bana hedıye alcak.bıde bu hedıyelesme ısı ne.aaaa bak sana sevgılıler gunu hedıyesı aldım sen bana karsılıgında ne aldın der gıbı karsılıklı hedıye alısverısı.... :023 :-D :P
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

14 şubatlarda amcamın doğum günü dışında hiçbişy kutlamadım.hedie almadım :-D zati benim sevgilime(eğer olursa :P ) hergun 14 şubat çünki benle beraber dimii ama 8)
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:14 şubatlarda amcamın doğum günü dışında hiçbişy kutlamadım.hedie almadım :-D zati benim sevgilime(eğer olursa :P ) hergun 14 şubat çünki benle beraber dimii ama 8)
bence kız kulesini restore ettir ;)