İç güzellik

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yok cnm... yane efet içm karardı ama... bunlar düşünülmicek şeyler diil... en azından uzun zmndr beklemede olduum bişiden vazgeçirdin bni... saol... :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

angel_of_the_hell yazdı:yok cnm... yane efet içm karardı ama... bunlar düşünülmicek şeyler diil... en azından uzun zmndr beklemede olduum bişiden vazgeçirdin bni... saol... :006

ozaman bak işte şimdi sevndm :002 :015
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

tipitip yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:yok cnm... yane efet içm karardı ama... bunlar düşünülmicek şeyler diil... en azından uzun zmndr beklemede olduum bişiden vazgeçirdin bni... saol... :006

ozaman bak işte şimdi sevndm :002 :015
İçelim hehhehe...! :015
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

frantic_kenan yazdı:
jonnathan yazdı:dıs guzelligin onundedir
bence de.. ama aşk meşk olaylarında ilk etki dış görünüşle oluyor bu da olayın farklı bi boyutu tabi.. sırf bu yüzden ne alakasız insanların beraber olduğuna şahit oldum , sonu ayrılık tabi..
tabi canım uzun bir sey dusunuyorsan oyle zaten....gunluk takılcaksan zaten bak dıs guzellige :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
frantic_kenan yazdı:
jonnathan yazdı:dıs guzelligin onundedir
bence de.. ama aşk meşk olaylarında ilk etki dış görünüşle oluyor bu da olayın farklı bi boyutu tabi.. sırf bu yüzden ne alakasız insanların beraber olduğuna şahit oldum , sonu ayrılık tabi..
tabi canım uzun bir sey dusunuyorsan oyle zaten....gunluk takılcaksan zaten bak dıs guzellige :)
:023 Günlük takılmak ...!

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

destinyofrock yazdı:
jonnathan yazdı:
frantic_kenan yazdı:tabi canım uzun bir sey dusunuyorsan oyle zaten....gunluk takılcaksan zaten bak dıs guzellige :)
:023 Günlük takılmak
ü

haftalık takılmak :002

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tipitip yazdı:
destinyofrock yazdı:
jonnathan yazdı: :023 Günlük takılmak
ü

haftalık takılmak :002
:007

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

aylık :oops: :003

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tipitip yazdı:aylık :oops: :003
:P

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

destinyofrock yazdı:
tipitip yazdı:aylık :oops: :003
:P

:-D

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

İiİİ gEceler yoruldum vallehem bu konudan nesse ben kaçıom biraz işleirm var bu saatte ne işi hehehhe iş işte ok ;) tv makinasını da izliin bu arada reklama baq be

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

[destinyofrock"]İiİİ gEceler yoruldum vallehem bu konudan nesse ben kaçıom biraz işleirm var bu saatte ne işi hehehhe iş işte ok ;) tv makinasını da izliin bu arada reklama baq be[/quote] :006

:006

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

bilen bilir benim içimi ehehe herkes ii kız der benim için tabi iimdir gerçekten de ama bide allah dış güzeliik verseydi daha ii oljaktı: :(
lol :003
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

hadi durma iç güzellik :014 :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ya şimdi yalan sölemicem karşımdaki insanda ben ilk etapta bakarım dış a yani aamaaaaaaaa çok önemli olmas ama eline yüzüne bakılır jinsten olması tercihimdir,ama çok yakışıklı olupta içi bozukta istemem içide ii oljak eheh sanırım çok şeyh istiom ben :-D :003

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

balgam yazdı:ya şimdi yalan sölemicem karşımdaki insanda ben ilk etapta bakarım dış a yani aamaaaaaaaa çok önemli olmas ama eline yüzüne bakılır jinsten olması tercihimdir,ama çok yakışıklı olupta içi bozukta istemem içide ii oljak eheh sanırım çok şeyh istiom ben :-D :003
dimi ama karşımazdakini ilk bakışta hoşumuza gitmemişse hangimiz acaba içi güselmidir die mrk edip yakınlaşmaya çalıştık,eğer beğenip hoşumuza gitmişse yakınlaşmaya çalışırısz,yoksa faso fiso

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:
balgam yazdı:ya şimdi yalan sölemicem karşımdaki insanda ben ilk etapta bakarım dış a yani aamaaaaaaaa çok önemli olmas ama eline yüzüne bakılır jinsten olması tercihimdir,ama çok yakışıklı olupta içi bozukta istemem içide ii oljak eheh sanırım çok şeyh istiom ben :-D :003
dimi ama karşımazdakini ilk bakışta hoşumuza gitmemişse hangimiz acaba içi güselmidir die mrk edip yakınlaşmaya çalıştık,eğer beğenip hoşumuza gitmişse yakınlaşmaya çalışırısz,yoksa faso fiso
evet yani şimdi karşıma recep tayyipi koydular ben onun iç güzelliğini mi merak edip yakınlaşçam :-D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

balgam yazdı:
MuHoS yazdı:
balgam yazdı:ya şimdi yalan sölemicem karşımdaki insanda ben ilk etapta bakarım dış a yani aamaaaaaaaa çok önemli olmas ama eline yüzüne bakılır jinsten olması tercihimdir,ama çok yakışıklı olupta içi bozukta istemem içide ii oljak eheh sanırım çok şeyh istiom ben :003
evet yani şimdi karşıma recep tayyipi koydular ben onun iç güzelliğini mi merak edip yakınlaşçam

hıım evet brz ilginç bi örnek oldu ama olsun :-D recep tayyip demesekde şöle bir nebilim angelina joolie olsun soora charlize theron olsun hadi olmadı liv tyler olsun yani böle insan ister onlarla yakınlaşmak,sıkıfıkı olmak hatta bunalar okadr güselki iç güsellik olmasada olur ya :-D :-D bende çok kötüyüm galiba :P

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:
balgam yazdı:
MuHoS yazdı: dimi ama karşımazdakini ilk bakışta hoşumuza gitmemişse hangimiz acaba içi güselmidir die mrk edip yakınlaşmaya çalıştık,eğer beğenip hoşumuza gitmişse yakınlaşmaya çalışırısz,yoksa faso fiso
evet yani şimdi karşıma recep tayyipi koydular ben onun iç güzelliğini mi merak edip yakınlaşçam

hıım evet brz ilginç bi örnek oldu ama olsun :-D recep tayyip demesekde şöle bir nebilim angelina joolie olsun soora charlize theron olsun hadi olmadı liv tyler olsun yani böle insan ister onlarla yakınlaşmak,sıkıfıkı olmak hatta bunalar okadr güselki iç güsellik olmasada olur ya :-D :-D bende çok kötüyüm galiba :P
angelina benje çirkin bi hatun ciddyim ya ama kedinlikle iç güzellik lasım

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

[ :003[/quote]

hıım evet brz ilginç bi örnek oldu ama olsun :-D recep tayyip demesekde şöle bir nebilim angelina joolie olsun soora charlize theron olsun hadi olmadı liv tyler olsun yani böle insan ister onlarla yakınlaşmak,sıkıfıkı olmak hatta bunalar okadr güselki iç güsellik olmasada olur ya :-D bende çok kötüyüm galiba :P[/quote]
angelina benje çirkin bi hatun ciddyim ya ama kedinlikle iç güzellik lasım[/quote]

angelina çirkinmi aynı kişidenmi bahsedioruz acaba :-D şaka bi yana tabikinde en önemlisi iç güsellik ama tabi brzda hoşluk en şirinlikolsun az bişeydimi ama

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

MuHoS yazdı:[ :003

hıım evet brz ilginç bi örnek oldu ama olsun :-D recep tayyip demesekde şöle bir nebilim angelina joolie olsun soora charlize theron olsun hadi olmadı liv tyler olsun yani böle insan ister onlarla yakınlaşmak,sıkıfıkı olmak hatta bunalar okadr güselki iç güsellik olmasada olur ya :-D bende çok kötüyüm galiba :P[/quote]
angelina benje çirkin bi hatun ciddyim ya ama kedinlikle iç güzellik lasım[/quote]
angelina çirkinmi aynı kişidenmi bahsedioruz acaba :-D şaka bi yana tabikinde en önemlisi iç güsellik ama tabi brzda hoşluk en şirinlikolsun az bişeydimi ama[/quote]
eet lol karşımdaki kişi brian molko bile olsa içi temiz olmadıktan sonra çöp bnm için

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

balgam yazdı:bilen bilir benim içimi ehehe herkes ii kız der benim için tabi iimdir gerçekten de ama bide allah dış güzeliik verseydi daha ii oljaktı: :(
ya bırak şimdi yakışıklı birisini gördünüz mü hemen vay be ne kadar yakışıklı cocuk işte kim bu ne arayor burada falan filan sonra sonra da işte sevgilisi var mı aklınız başınızdan gidiyor bırak bu işleri
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

bloodline666 yazdı:
balgam yazdı:bilen bilir benim içimi ehehe herkes ii kız der benim için tabi iimdir gerçekten de ama bide allah dış güzeliik verseydi daha ii oljaktı: :(
ya bırak şimdi yakışıklı birisini gördünüz mü hemen vay be ne kadar yakışıklı cocuk işte kim bu ne arayor burada falan filan sonra sonra da işte sevgilisi var mı aklınız başınızdan gidiyor bırak bu işleri
nie parlıosunki lol:) ben insanda dış görünüşe ilk etapta bakarım ama asla yakışıklı biri gördüümde sevgilisi var mı ajaba die düşünmem çok hoşlanırsam belki hem siz erkekler farklımısınız yolda güzel kıs görünce aklnız gidio

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bu dewrde iç güsellik takan mı war?
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

morjan yazdı:bu dewrde iç güsellik takan mı war?
var var janım