İç güzellik

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ic guzellik?? ahahaayy.. cok guldum =).. varya insan disi guzel olmiyana (cok) zor asik oluyo nieeese....
cinsellik on plana cikmiomus... ohohohoooy :-D

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

tabi iç güzellikte önemli ama; yanında dolastığın insan da çarşıda koluna girip dolaşmaktan utanmıyacağın kadar güzel olmalı derim ben.
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

Kullanıcı avatarı
siyakoce
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyakoce »

önce dışına bakıp aşık olursun sonra içide güzelse artık dışın pek önemi kalmaz heralde çünkü ona aşık olmuşundur we her hali hoşuna gider...budurumda da iç güzellik daha önemli konuma geçer..ama kişiyi tanımadan önce dış oluo..sewmediim biyer ise ; bazı kişilerin insanlara güzel yada çirkin oluşlarına göre dawranmaları ,arkadaş olmaları vs.

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

ya tabiki iç güzellik önemlidir ama dışarda koluna takıp dolşamıcaksan da iç güzellik fazla fayda etmez gibime gelio bilmem doğrumudur sizcede???
Kendimi buz gibi çok sert zannederdim
Meger ne kolaymisim hemen eriyiverdim

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Rita yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
ysseulb yazdı:Burda iç güzellik dıştan önemlidir diyenlerin hiçbiri sırtında kamburu olan ve bır bacağı eksik biriyle birlikte olmak istemicektir bu kesin o yüzden yormayın kendinizi=) dış güzelliktir çeken, zaman geçtikçe karakter devreye girer baktıın ki olmuyor yürümez ve dışı güzel başka birini bulur insan, sağlam bir iç güzelliğe sahip olduğunu umarak.

inanamıorum böle düşünen insanların var olduğuna, ve inanmakda istemiorum!

illa onları anlamak için ailede bi tane sakat insan olması mı gerekiyo acaba?

ne zaman kimin başına ne geşleceği belli olmaz lütfen onları bu şekilde küçümsemeyin yarın nasıl uyanıcağımız belli değil şu b.ktan dünyada...
:001 :001 :001
ben bu yorumu nasıl gözden kaçırırım harika bişey :010
her zaman iç güzellik sonuna kadar iç güzellik..
Ya yuh daha yeni gördüm ?=) arkadaslar yapmayın allah askına ben burda ben böyle düşünüyorum demedim ki...Kimse böyle insanlarla berabe rolmak istemiyor dedim bu benimde böyle düşündüğüm anlamına gelmez...ben sadece asşkın kimyasal bişi oldugunu ve ilk başta karsındakıne dış görünüşü ile aşık olabılecegını ama zamanla o kişinin karakteri guzel deilse o işin yürümeyeceğini söyledim =) içi kötüyse tipi istediği kadar guzel olsun ne yazar...dış görünüş sadece dikkatini ona çeker ilk bakışta hepsi o =)

ama heralde burda benim yazdıklarım özel bir program sayesınde ters cevrılıyor ya da siz ahah bluessy yazmıs dıyıp okumadan yazıyorsunuz sonra birde ay inanmıyorum senin gibi düşünenlere diyorsunuz ben orda o insanlara öyle davranılmasından duydugum rahatsızlıgı ve acı gerceği söyledim ve benim ailemde de öyle biri var merak etme...

ahh ahh yazarak anlaşmanın dayanılmaz hafifliği işte ...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

bağırsaklarımın çok güzel olduğunu söyler bazı kız arkadaşlar...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

karpuz_agaci yazdı:ic guzellik?? ahahaayy.. cok guldum =).. varya insan disi guzel olmiyana (cok) zor asik oluyo nieeese....
cinsellik on plana cikmiomus... ohohohoooy :-D
Bu kız çözmüş olayı :006
All mankind loves a lover.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Ya nedense insanlar anlamamakta ısrar ediyor evet kardeşim ikisi de önemli fıstık gibi hatun olupta hergün seni aldatıp başka adamla yatsa onu da istemezsin...sonucta ne olursa olsun ilk etapta bir kızın veya erkegın karakterine asık olmazsın, bunu soylemek fiziki durumu kötü insanları asagılamak falan da değildir kesinlikle kimsenin öyle bir amacı yok ...aşk dediğin şey zaten ilk anda olur...bir insanı tanıyıp karakterini bilip bir ilişkiye başlamak asktan cok sevgıye girer =) aşk daha kimyasal bişi...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

dış güzellik forever!!!
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

öyle insanlar var ki ağzını açınca yanından kaçmak istersin. dış güzellik bir yere kadar. bir insanı güzel yapan söyledikleri ve yaptıklarıdır, gerisi hikaye benim için..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

wolfali yazdı:dış güzellik forever!!!
:002
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

en önce iç güselliği göremediğimiz için üzülerek sölüyorum öncelikle dış güsellik :)

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

içte lazım dışta ama iç olmadıktan snra dışı napayım :006

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

ßenCe dış GüzeLikten daha öNemLi çünKü dış Görünüş Gecicidir. Ama iç GüzeLik kaLıcıdır. ßi insanın Dış Görünüşüne hayRan oLaßiLirsiniz ama Onu ßu yüzden sevemezsiniz ßoş bi Kutu Gißidirrrr ßi insanın tamamLayıcı unsurlarıdır iç güzeLik
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

noterdam kanburununda içi guzel ..ilk dış görünüş malesef

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

günümüz şartlarında dış güzellik önmlidir=) ama iç güzellik daha önemlidir(kendimden biliorum=)

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

ilk başta dış görünüşüne bakarız ve "hoşlanma" dış görünümle alakalıdır ama iç güzelliği olmayan insan pek sevilmez. Her süslü paketin içinden kaliteli hediye çıkmaz herhalde :)

Bence küçük yaşlarda dış güzelliğe önem veriyoruz, yaş ilerledikçe iç güzelliğin önemini anlıyoruz; süslü ve boş paketlerle karşılaştıkça :)
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Bedenlerin yeryüzüne lekesiz gelmeleri beklenmiyordu. Lekesiz olması gereken, onun ta derinlerinde gizli olan görünmez mücevherdi.
Marlo Morgan
Bir Çift Yürek

Kullanıcı avatarı
kuRbanKopaT
Üye
Üye

Mesaj gönderen kuRbanKopaT »

ne demiş göksel boşver süsü püsü boşveer sade sade bana gel =) demek ki neymiş dış güzellik pek de önemli değilmiş. iç güzelliğin asla değişmicek ama dış güzelliğin zamanla değişcek ve senin yüzüne ancak o sürülen boyalarla bakılcak. tamam dış güzellik de önemli yanına yakışır olması yüzüne bakılır olması lazım ama iç güzellik daha bi önemli. yani of çok uzattım ama herşeye rağmen iç güzellik diyorum =)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

malayki_koma yazdı:ya tabiki iç güzellik önemlidir ama dışarda koluna takıp dolşamıcaksan da iç güzellik fazla fayda etmez gibime gelio bilmem doğrumudur sizcede???
zamanı geldiğinde koluna taktığın dış güzelle yaşamaya başlayınca ve bu dış güzelin seninle hiç alakası olmadığını farkedince ne yapmayı planlıyorsun peki? bu mudur yani anlayış: "koluna takıp gezmek".. konuşmaya eğlenmeye paylaşmaya hissetmeye gelince de koluna takıp sadece gezersin o zaman
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Pessimist
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pessimist »

Önce kilifa bakarsin sora icindeki mala sen icindekine bakincaya dek aradan büyük bir zaman dilimi gecmistir zaten sora ya devam eder ya biter öle adama bakinca ic organlarina kadar göremiyoruz maalesef :D keske ..
...uçan kuslari, ölü düsleri severim...http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/izle, düsün ve buna karsi bisiyler yap..

Kullanıcı avatarı
kkkkk
Üye
Üye

Mesaj gönderen kkkkk »

bnce kesnlkle iç çnkü dışı gzl olup orosp yada pezwenk olan çk kşi tanıdm :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

iç olmadan olmuyo!!.. sana koyduğuyla kalıyosun ortada..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

ya dış güzellik kişiye göre değişen bi faktör valla...ama tabiki hem dış hemde iç güzellik olunca daha bi güzel oluo..dış güzelliğin bide bakımla alakası var ama iç herşekilde daha önemli :d...
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

vallah hijenik olsun, kokmasin yeter :D