Aldatma

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

SleeplessSoul yazdı:
simsiyah_85 yazdı:sebebi ne olursa olsun açıklaması da ne olursa olsun, hazmedebileceğim bi olay değil ve eğerki bi gün başıma gelirse hatta çoluklu çocuklu olsam dahi sanırım mantığım yenilir ve gururum galip çıkar bu savaştan..
İnsan başına gelmeyince çok ağır konuşabiliyor..Umarım yaşamazsın ama emin ol o an bazı şeyler dışardan göründüğü kadar kolay olmuyor..
evet o yüzden diorum önceki mesajımda "sanırım" die :)

ama kendi yapımıda biliorum sevgili olsun arkadaş olsun bi kere gözümde düştüğü zaman biri asla geri dönemedim asla unutamadım bazı şeeleri o yüzden çok korktuğum bi olay bu umarım başıma ve kimsenin başına gelmes... :(

(21 yıldır değiştiremediğim tek şey bu faarkındayım ama olmuo olmuo olmuo...)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

simsiyah_85 yazdı:
SleeplessSoul yazdı:
simsiyah_85 yazdı:sebebi ne olursa olsun açıklaması da ne olursa olsun, hazmedebileceğim bi olay değil ve eğerki bi gün başıma gelirse hatta çoluklu çocuklu olsam dahi sanırım mantığım yenilir ve gururum galip çıkar bu savaştan..
İnsan başına gelmeyince çok ağır konuşabiliyor..Umarım yaşamazsın ama emin ol o an bazı şeyler dışardan göründüğü kadar kolay olmuyor..
evet o yüzden diorum önceki mesajımda "sanırım" die :)

ama kendi yapımıda biliorum sevgili olsun arkadaş olsun bi kere gözümde düştüğü zaman biri asla geri dönemedim asla unutamadım bazı şeeleri o yüzden çok korktuğum bi olay bu umarım başıma ve kimsenin başına gelmes... :(

(21 yıldır değiştiremediğim tek şey bu faarkındayım ama olmuo olmuo olmuo...)
Pardon sanırım'ı görmemişim..Bir çeşit savunma mekanizması geliştirmişsin yani. Aslında her ne kadar iyi bişey gibi görünmese de geneli ele alınca sanırım gerekli birşey..
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

sanırım bn salağın tekiyim :010
dont speak..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

bi insan kendine saygı duymuyorsa karşısındakine hiç duymaz ve onu aldatır bu insanın kendine güveni olmadığının göstergesi+küçüklüğüdür
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

nodoubt_16 yazdı:bi insan kendine saygı duymuyorsa karşısındakine hiç duymaz ve onu aldatır bu insanın kendine güveni olmadığının göstergesi+küçüklüğüdür
işte senin bu dediğin aldatmaya karşı olanların düşüncesi :)
ama aldatanlarda şöle düşünerek aldatıyo hehe baksana olm benim kaçtane manitam var!!! gibilerinden laflarla kendini yüceltmeye çalışıo ne komik dimi?

övüncek hiç bi yan bulamıo kendinde ve heralde böle yolları seçio kendine işte buna çok karşıyım ben! :x

ama şöle bi durum da olabilir uzun süren bi ilişki zamanla giderek ölür ve istemden de olsa başka birine bişeyler hisetmeye başlar.. bu da cok üzücü ama bu ilkine oranla en azından daha normal karşılabilecek bi durum ama sonuç olarak 2 side aldatma.. :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

her türlü aldatma kötüdür..fakat kadının aldatması daha kötüdür..çünkü kadının aldatmasının altında yatan sebep cinsellik değil duygusallıktır..ve bu cinsel yönlü aldatmalardan daha kötüdür kanımca..
bir erkek cinsel azgınlığını kontrol edemeyerek bir gecelik ilişki yaşar fakat kadın 3.şahsa ilgi duyarak aldatır..yani erkek karısını,sevgilisini severken de aldatabilir fakat kadın sevgisi bitince,başkalarına birşeyler hissedince aldatır..ve bu bana göre ilişkiyi daha çok sarsan aldatma türüdür.. :010

(içimdeki haydar dümen çıktı ortaya çıktı sanki=) )

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

simsiyah_85 yazdı:
nodoubt_16 yazdı:bi insan kendine saygı duymuyorsa karşısındakine hiç duymaz ve onu aldatır bu insanın kendine güveni olmadığının göstergesi+küçüklüğüdür
işte senin bu dediğin aldatmaya karşı olanların düşüncesi :)
ama aldatanlarda şöle düşünerek aldatıyo hehe baksana olm benim kaçtane manitam var!!! gibilerinden laflarla kendini yüceltmeye çalışıo ne komik dimi?

övüncek hiç bi yan bulamıo kendinde ve heralde böle yolları seçio kendine işte buna çok karşıyım ben! :x

ama şöle bi durum da olabilir uzun süren bi ilişki zamanla giderek ölür ve istemden de olsa başka birine bişeyler hisetmeye başlar.. bu da cok üzücü ama bu ilkine oranla en azından daha normal karşılabilecek bi durum ama sonuç olarak 2 side aldatma.. :(
ikili ilişkiler zamanla giderek ölür fakat bu bireye bağlıdır+ hiçbişey istemeden gelişmez eğer içinde kötülük yoksa sölersin bittiğini ama arka cep dolu olsun diosa bişi diemem!!onun düşüncesi ee doru bir tane mi ii iki tane mi oo ikiside yetmaz hatta devamı gelir :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

simsiyah_85 yazdı:ama şöle bi durum da olabilir uzun süren bi ilişki zamanla giderek ölür ve istemden de olsa başka birine bişeyler hisetmeye başlar.. bu da cok üzücü ama bu ilkine oranla en azından daha normal karşılabilecek bi durum ama sonuç olarak 2 side aldatma.. :(
Uzun süreli ilişki olmasına gerek yok,bir insan birini severken birinden etkilenebilir/hoşlanabilir.Bu aldatma olamaz.Çünkü hiç bir zaman "ben şundan hoşlanayım"deyip de hoşlanmaz insan.Kişinin elinde deildir bu.Önemli olan kişinin böyle bir durumdaki tutumudur.Birinden hoşlanabilirsin ama ancak o kişiyi elde etmek için somut birşey yaparsan aldatmış sayılırsın.(Hayal kurmayı da aldatmanın içine katabiliriz.)

wolfali çok güzel anlatmış.O arkadaşıma katılıyorum ama istisna durumlar da olabiliyor.Yani her erkek aldattığında cinsel dürtülerine yenik düştü de aldattı diyemeyiz.Erkek de duygusal olarak aldatabilir.
Kadının aldatması için ise "İntikam Duygu"nu da hesaba katmalısın. Özellikle aldatılıp,sonrasında affeden bir kadın aldatmaya daha meyillidir. Çünkü her ne kadar duygularına yenik düşüp sevdiği kişiyi affetmiş olsa bile,içinde kırılan gururunun beslediği bir intikam duygusu mevcuttur.Bu nedenle de aldatır kadın.

Ama duygusal veya fiziksel ihtiyaçlardan olsun her şekilde aldatma ilişkileri dönüşü olmayan bir yola sokar. Aldatma sonucu ne aşkların bittiğini gördüm de(aldatılan o an affetse bile),bir tane bile aldatılma sonrası uzun süre devam eden ilişki görmedim..
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Lovalace yazdı:
lastgasp yazdı:Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın
Sana yaşatmıoz ama maşallaH yaşatmıştan beter edion
napiorum ki yahu :010
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

Kimsenin başına gelmemesini temenni ettiğim kavram.
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

wolfali yazdı:her türlü aldatma kötüdür..fakat kadının aldatması daha kötüdür..çünkü kadının aldatmasının altında yatan sebep cinsellik değil duygusallıktır..ve bu cinsel yönlü aldatmalardan daha kötüdür kanımca..
bir erkek cinsel azgınlığını kontrol edemeyerek bir gecelik ilişki yaşar fakat kadın 3.şahsa ilgi duyarak aldatır..yani erkek karısını,sevgilisini severken de aldatabilir fakat kadın sevgisi bitince,başkalarına birşeyler hissedince aldatır..ve bu bana göre ilişkiyi daha çok sarsan aldatma türüdür.. :010

ne yani senin dedine göre erkğin bi gecelik aldatması normalmi diosun???

aldatmakta aldatılmak kadar insana acı werir çünkü kendinide aldatmış oluosun...
sewdiğim dediğin insanı gerçekten sewiosan öle bişi aklından bile geçmez!!
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

misa yazdı:
wolfali yazdı:her türlü aldatma kötüdür..fakat kadının aldatması daha kötüdür..çünkü kadının aldatmasının altında yatan sebep cinsellik değil duygusallıktır..ve bu cinsel yönlü aldatmalardan daha kötüdür kanımca..

ne yani senin dedine göre erkğin bi gecelik aldatması normalmi diosun???

aldatmakta aldatılmak kadar insana acı werir çünkü kendinide aldatmış oluosun...
sewdiğim dediğin insanı gerçekten sewiosan öle bişi aklından bile geçmez!!

al işte tipik bi hatun modeli :)...wolfali onu demek istemedi :),kadınlar aldatıyorsa sevgi bitmiştir,erkekse severek aladatabilir demek istio arakdaş :)....öle hemen olayları yanlış anlamayalım plz:)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

SleeplessSoul yazdı:
simsiyah_85 yazdı:ama şöle bi durum da olabilir uzun süren bi ilişki zamanla giderek ölür ve istemden de olsa başka birine bişeyler hisetmeye başlar.. bu da cok üzücü ama bu ilkine oranla en azından daha normal karşılabilecek bi durum ama sonuç olarak 2 side aldatma.. :(
Uzun süreli ilişki olmasına gerek yok,bir insan birini severken birinden etkilenebilir/hoşlanabilir.Bu aldatma olamaz.Çünkü hiç bir zaman "ben şundan hoşlanayım"deyip de hoşlanmaz insan.Kişinin elinde deildir bu.Önemli olan kişinin böyle bir durumdaki tutumudur.Birinden hoşlanabilirsin ama ancak o kişiyi elde etmek için somut birşey yaparsan aldatmış sayılırsın.(Hayal kurmayı da aldatmanın içine katabiliriz.)

wolfali çok güzel anlatmış.O arkadaşıma katılıyorum ama istisna durumlar da olabiliyor.Yani her erkek aldattığında cinsel dürtülerine yenik düştü de aldattı diyemeyiz.Erkek de duygusal olarak aldatabilir.
Kadının aldatması için ise "İntikam Duygu"nu da hesaba katmalısın. Özellikle aldatılıp,sonrasında affeden bir kadın aldatmaya daha meyillidir. Çünkü her ne kadar duygularına yenik düşüp sevdiği kişiyi affetmiş olsa bile,içinde kırılan gururunun beslediği bir intikam duygusu mevcuttur.Bu nedenle de aldatır kadın.

Ama duygusal veya fiziksel ihtiyaçlardan olsun her şekilde aldatma ilişkileri dönüşü olmayan bir yola sokar. Aldatma sonucu ne aşkların bittiğini gördüm de(aldatılan o an affetse bile),bir tane bile aldatılma sonrası uzun süre devam eden ilişki görmedim..
ewt SleeplessSoul un dediklerine tam olarak katılıorum aldatma sonrasında kadın affetsede o ilişki çoktan bitmiş olur...ayrıca kadında sonradan altatmaya meyilli olur demiş ordada haklı (hayır yani bizzat yaşadım yazdıklarının hepsini ordan biliorum) :ohmy

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

aldattıktan sonra sewerek aldatmış olsada bunun bi önemi kalmıoki zaten :023

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

misa yazdı:
SleeplessSoul yazdı:

ewt SleeplessSoul un dediklerine tam olarak katılıorum aldatma sonrasında kadın affetsede o ilişki çoktan bitmiş olur...ayrıca kadında sonradan altatmaya meyilli olur demiş ordada haklı (hayır yani bizzat yaşadım yazdıklarının hepsini ordan biliorum) :ohmy

yemişim ilişkiyi büyük konuşmuş gibi olmiim ama aldatmam aldatanıda affetmem felan bööö :) ne ağır bi söz bea :)

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

aldatmak mıı..hmm.. çok ayıp :023 :023 kendine saygısı yok bu insanların herşeyden önce..
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

aldatma insanin dogasindadir. mantik olusmus olabilir ama hala ic gudumuzle yasiyoruz. yasamimizin hedefi: cogulmak :010
erkeklerin aldatmasi biraz farkli, cunku onlari hucreleri fazla ve potansiyal olarak daha sik cogulabilirler. kadinlarin ama tek ayda bi kere hucreleri olusuyo cogulabilmek icin.

kadinlar da, toplumun onlarin cinselligini kisitladigi icin, tek sevince birisi ile beraber olurlar ve o kisi ile beraber kalmak isterler.
erkekler de, toplumda ic gudulerini daha rahat yasadiklari icin, hem severim hem baska si ile beraber olurum diyorlar. bence aldatma affedilebilir, ama bi kere aldatan iki kere, uc kere... de aldatir.. olay budur...aldatma asilnda hem dogal..ayni andada itici ve gereksiz..????!!!

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

şayet bi gün aldatılırsam beni aldatanın önje ümüünü sıkar,soora pipisini keserim.... :-D
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

aldatmak karşındakine saygının bittiğini gösterir bence birlikte olduğum insana saygım varsa yapmam...
ama aldatmak...çok ince bişey aklının başkasıyla birlikteyken başkasıyla olması...
düşünsel olarak aldatmanın fiziksel olandan daha acı olduğunu düşünüyorum bide...
hani fizksel bi ihtiyaçtı diyebilirsin ne kadar hoş olmasada ama duygusal olanı...çok acıtır...çünkü aslında seninle olan insan duygularında istememektedir :(

Kullanıcı avatarı
RuwbL4m3
Üye
Üye

Mesaj gönderen RuwbL4m3 »

aldatmak- hem fiziken hemde ruhen hiç farketmez nasıl yapıldığı - dünyada affedeceğim -hatta etmem bile- en en en son şeydir ne ben yaparım ne de bana yapılmasını isterim

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

her insan aldatır .. ole veya bole ... aldatmak illa bi ilişkiye girmek yada sevgili hayatı yaşamakla olmz ki..begenırsın birini kesişirsin falan bu da aldatmaya girer..=)

ayrıca egoist bi yapısı oldugu için insanoğlunun sırf egosunu tatmin etmek için de yapar... erkekler açısından bakılırsa bi ihtiyaç olduğu için doğal karşılayabilirim ama..bi yere kadar(!)

Kullanıcı avatarı
kayipmezar
Üye
Üye

Mesaj gönderen kayipmezar »

"aşkın gözü kör olabilir ama inan bana karnı açtır,
iyi sindirilmemiş bir aşk üçüncü tekillere muhtaçtır"

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

aldatmanın sınırı varsa açıklayabilir msin aglaya ? :)

Kullanıcı avatarı
uykudakaybolan
Üye
Üye

Mesaj gönderen uykudakaybolan »

bi kere bu işin erkeği kadını yok onu ayırt edelim ilk başta.yok erkeklerin doğası gereği ihtiyacı varmış falan diyenler bilimden zerre kadar anlamayanlardır.çünkü bilimsel olarak kadınında erkeğin de cinsel olarak ihtiyaçları aynıdır.sadece kadında otokontrol sistemi epeyce gelişmiştir.özellikle de müslüman ülkelerdeki kadınlarda.bunun nedeni de çocukluktan itibaren ona dayatılan ahlak anlayışıdır.uzun lafın kısası erkekler uçkurlarına hakim olmaz kadınlarsa hakim olabilirler.aradaki fark burdadır.(ha buarada tüm kadınlar kendilerini tutabilirler demekte yanlış olur.artık kadınlarda erkekler kadar aldatmaktadır efendim)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

bencede beni ALDATMA!!.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}