kıskançlık...

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

vaga_bond yazdı:ha bu arada kavga demişken kıskandıımdan diil hatunun benim olan bişeye sarkmasından dolayı yolarım onu :-D
işte beni anlayan biri :-D :P
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

simsiyah_85 yazdı:
vaga_bond yazdı:ha bu arada kavga demişken kıskandıımdan diil hatunun benim olan bişeye sarkmasından dolayı yolarım onu :-D
işte beni anlayan biri :-D :P
hade len kıskanç köpekler :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hüleyn açıklama yaptımya kıskançlıktan diil o bi kerem çocua zarar veriyommu yoooo hatunu yolarım ama varyaaaaa parça pinçik ederim onu ben :-D :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

c.o.b yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
işte beni anlayan biri :-D
hade len kıskanç köpekler :-D
bir derdin mi var :-D

alala kıskancım napim hıh :D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

ateş etmeyin silahsızım :-D
dont speak..

Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

Kıskanırım fakat abartı sayılabilecek kadar değil. Yani kız arkadaşımın yanındaki çocukluk arkadaşını kıskanabilecek kadar aciz değilimdir :)
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

çok kıskanç diilim aslında saçma buluyorum güvendin mi kıskanmassın sana ait oldunu bil ve hisset yeter :010
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

ben sana guveniorum daa cevrendeki insanlara guvmiorum.
en buyuk yalanda bu olsa gerek :-D

(leen madem bana guvenion bukadar cokta, benim cevremdeki insanları secimime neden guvenmiosun :013 )

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

goqhan yazdı:ben sana guveniorum daa cevrendeki insanlara guvmiorum.

(leen madem bana guvenion bukadar cokta, benim cevremdeki insanları secimime neden guvenmiosun :013 )
heueheuheuehihihipauaua :-D :-D :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

çok negatif ve kötü bi his...ama kıskançlık insanın doğasında war bence..özellikle 2li ilişkilerde, kıskanmamak mumkun deil... ama yine de kendine ve karşındakine ne kadar güvendiğinle alakalı....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

goqhan yazdı:ben sana guveniorum daa cevrendeki insanlara guvmiorum.

Güvenilmeyen çevre.. Bkz. Nuri Alço :-D
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

bazen çok tehlikeli olabilio..insanın hayatını karartır alimallah.. aman koruyun kendisi psikopat kıskançlardan..
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Kıskançlığın temelinde özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusu yatar.Kendini dışlanmış hissetme duygusu ise tetikler.Kıskançlık bazı insanlar tarafından aptalca bir duygu olarak değerlendirilebilir. Yanlış! Bu bir hastalık değildir, davranış bozukluğudur. Fakat hastalığa neden olabilir. İleri boyutlardaki kıskançlık depresyonu ortaya çıkarır.Depresyon da mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.Çünkü kıskanç olan kişi çok stresli bir yaşam sürmektedir.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
daNte
Üye
Üye

Mesaj gönderen daNte »

SertSessiz yazdı:Kıskançlığın temelinde özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusu yatar.Kendini dışlanmış hissetme duygusu ise tetikler.Kıskançlık bazı insanlar tarafından aptalca bir duygu olarak değerlendirilebilir. Yanlış! Bu bir hastalık değildir, davranış bozukluğudur. Fakat hastalığa neden olabilir. İleri boyutlardaki kıskançlık depresyonu ortaya çıkarır.Depresyon da mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.Çünkü kıskanç olan kişi çok stresli bir yaşam sürmektedir.
Süper bencede tam olarak bu şekilde söylediklerinin son cümlesinden pek emin değilim ama "Kıskançlığın temelinde özgüven eksikliği ve yetersizlik duygusu yatar" cümlesinde tamamen anlatılmış bencede bu yüzden. Gereksiz desemde bende de var kıskançlık çok fazla olmasada... :oops:
Ne İsteyeceğini Düşünme! Ne İsteyeceğini Bil!

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

insan sevdiğini kıskanır ya ne bilim kıskançlık olmadan sevgi olabilirmi ? bana imkansız gibi geliyor..
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

ya şimdi fixxer kardeş dediğin dogru mutlka kıskanır merak eder kuş gibi yüreği cırpınır.Ben bile kıskancım ya valla arkadaş.herneyse ama kimi adamlarda var abi boyle sanki iyice bağnazlıktan yani şimdi şu adamla goruşme demek ona resmen bence "senin aklın yok dogruyu seçemessin senin yerine ben secerim" demek ne ki şimdi bu.Hatunun zaten aklı yoksa bırak gitsin nereye gidiyosa yok zaten iyiyi kötüyü seçemiyosa sal abi tutma.Hatta kendine iyilik etmiş olursun.Yok Güveniyorsan zekiysen ben açıkçası 50 adamın içine bırakır çıkarım

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

st_anger_07 yazdı:ya şimdi fixxer kardeş dediğin dogru mutlka kıskanır merak eder kuş gibi yüreği cırpınır.Ben bile kıskancım ya valla arkadaş.herneyse ama kimi adamlarda var abi boyle sanki iyice bağnazlıktan yani şimdi şu adamla goruşme demek ona resmen bence "senin aklın yok dogruyu seçemessin senin yerine ben secerim" demek ne ki şimdi bu.Hatunun zaten aklı yoksa bırak gitsin nereye gidiyosa yok zaten iyiyi kötüyü seçemiyosa sal abi tutma.Hatta kendine iyilik etmiş olursun.Yok Güveniyorsan zekiysen ben açıkçası 50 adamın içine bırakır çıkarım
ahh be kanka öyle bi hatun varsa hemen yolla bana :D
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

err sevmıosam hıc kıskanmm bırını bıle ayralarım ama sevıosam cohk kısknrım ama en cohk arkdslarımı ksıaknırım arkdsmın bıryle konsuması fln cohk grr bneı :-D

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

azı karar cogu zarar dedikleri şey bu olsa gerek
sırf bu kıskanclık yüzünden kız arkdsmdan ayrılmıstm ama gene tawa getirdi beni yau dayanamıyom hatuna :-D :-D
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

KısKanCımdırrrrr Seven kişi KısKanırrrr Durup DururKen kıskanmam ama Neden Varsa KısKanırım. . .ama sadeCe sevdiqim Kişiyi KısKanırım :P ama Çok aßartıLacak kadar da diL!!
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

"Azı karar çoğu zarar" güzel uydu bu konuya orphanedland :)

Cidden, hiç kıskanmayan erkek bana tuhaf geliyor. Tabii kız da kıskanır ama çevredeki erkekler, kızlara göre çoğunlukla daha atak oldukları için erkekler kıskançlık konusunda biz kızları açık arayla sollarlar =)

Sevgilimin beni kıskanmasını isterim açıkçası, kıskanmaması ilgisizlik belirtir bana göre. Haa şimdi sevgilim yok da böyle rahat konuşuyorum yani olsa ne derdim bilmiyorum :)
Benim sevgilime biri sarksa ben o kişiyi öldürebilirim ama biraz da karşı tarafın tutumu önemli. Benim bir arkadaşım öyle geniş bir insandır ki, biriyle çıkarken, çıktığı kişiden daha yakışıklı biri ona ilgi gösterse, daha çıktığından ayrılmadan karşılık verir. Bu bence tuhaf. Sadakat önemli.
Zaten sadakatten emin olunmaması kıskançlığın dozunu haklı olarak artırıyor.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

kýskanmak konusunda nedense kýzlarýn potlarý daha çok gibi :Pp
kýskanmak diince teomanýn kýskançlýk parçasý gelio aklýma ... n güsel bi þarkýdýr o ... bu arada bende köpek gibi kýskancýmdýrr
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

ben çok kıskancımdır bilmiorum neden belki çok sevdiimden belkide bilmiorum ki güveniorum aslında ama seviorum kıskanırım yani ne bilimm... :S

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Kıskanç insan yeterince olgun değildir bence...

Evet, birine güvenirsin ama çevredekilere güvenmezsin... O yüzden karşındaki insanı çevreden belli bir derece uzak tutarsın.. Bence bu kıskançlık değil, ona verilen değerin bir göstergesidir...
Rats and Vampires

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

kıskançlık iyi değildir tabi ama
çeşitli şekillerde biri bizi zorla kıskandırmaya çalışıyosa
ona diyecek bişeyim yok..