Sence iliþkide en önemli olan etken nedir?

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

aşk , para , kıskançlık(kıskanan insan kıskandığı kişiyi sever)
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

bi ilişkide ben en önemlisi burda yok ama güven ve saygıdır dnları yapablirsenz eğer sevgi ve geriside geleceketir...vay be ne bçm konuştm:-D

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

heyt be:D evet sevgi-saygıdır.. eh empati yapabilmektir biraz da..

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

kesinlikle güven....

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

zaten bi kere ciddi ciddi seversen gerisi kesin gelirrr çünküü sevdiğindee ona istemeden hissetttrirsin ondan yani herşeyin başlangıcı sevgi güven saygı burdan geçerrrr

marenastrum
Üye
Üye

Mesaj gönderen marenastrum »

sevgi ve güven

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

birbirini rahat birakmak ve en iyisi: ne kadar az görürsen, o kadar cok seversin :D

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

ama seviyorsan rahat bırakamıyorsun ki nasıl olacakkk onu yapanın ellerinden öperim eğer deliler gibi aşıklar sa zaten bırakmak istemezler
birbirlerini bırakamzlar yanii

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

karpuz_agaci yazdı:birbirini rahat birakmak ve en iyisi: ne kadar az görürsen, o kadar cok seversin :D

aksine biz tanıştığımız günden beri beraber yaşıoruz....bu kişilere göre değişen bişi olsa gerek....ilişkide en önemli şey saygı,anlayış ve tabii ki sevgi...ama ööle öldüm bittim aşığım elele tutuşalım hadi pastanade gazoz içelim tarzı bi sevgi deil...sevgi bi yerlerde buluşup gezip tozmak deil....sabaha kadar telefonda konuşup,konuşacak konu bulamayınca kavga etmek de değil...sevgi karşındaki insanı olduğu gibi kabul etmek,değiştrmeye çalışmamak,iyisiyle kötüsüyle her şeyini paylaşmak...sevgili olmak kolaydır...kendi evinde süslenip püslenip buuşmaya gidersin...gülersin,eğlenirsin...sonra herkes döner evine gider...kimse kimsenin iç dünyasını kolay kolay öğrenemez bu şekilde...önemli olan hayat arkadaşı olmaktır...karşındakinin herşeyiyle ilgilenmektir...hastalığından,sarhoşluğuna,saatinin alarmından,çorabının tekine....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

fanta yazdı:
karpuz_agaci yazdı:birbirini rahat birakmak ve en iyisi: ne kadar az görürsen, o kadar cok seversin :D

aksine biz tanıştığımız günden beri beraber yaşıoruz....bu kişilere göre değişen bişi olsa gerek....ilişkide en önemli şey saygı,anlayış ve tabii ki sevgi...ama ööle öldüm bittim aşığım elele tutuşalım hadi pastanade gazoz içelim tarzı bi sevgi deil...sevgi bi yerlerde buluşup gezip tozmak deil....sabaha kadar telefonda konuşup,konuşacak konu bulamayınca kavga etmek de değil...sevgi karşındaki insanı olduğu gibi kabul etmek,değiştrmeye çalışmamak,iyisiyle kötüsüyle her şeyini paylaşmak...sevgili olmak kolaydır...kendi evinde süslenip püslenip buuşmaya gidersin...gülersin,eğlenirsin...sonra herkes döner evine gider...kimse kimsenin iç dünyasını kolay kolay öğrenemez bu şekilde...önemli olan hayat arkadaşı olmaktır...karşındakinin herşeyiyle ilgilenmektir...hastalığından,sarhoşluğuna,saatinin alarmından,çorabının tekine....
offfff beee hocammm sen aşmışsın yaaa çok doğru söyledin ya ağzına sağlık vallaha aynen sana katılıyorum yani bu kadar olur tebriklerrrrr :002

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

uyum,sadakat
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

kesinlikle sadakat başta geliyor bence.sevgide önemli tabii
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

saygı ,guven, sadakat
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

fanta yazdı:

işte insan karşısındakini herşeyiyle yaşadığında daha da bağlanıyo.asıl sewgi ozamn ortaya çıkıyor... bu güzel bişey ya (=
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

dev!l_O_ yazdı:
fanta yazdı:

işte insan karşısındakini herşeyiyle yaşadığında daha da bağlanıyo.asıl sewgi ozamn ortaya çıkıyor... bu güzel bişey ya (=
ama herkesin yapabilceği bişey diil malesef..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

cinsellik en önemli şey kim ne derse desin

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

erkek söyler kadın yapar bu olmazsa ilişki olmaz
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
heyo
Üye
Üye

Mesaj gönderen heyo »

inanmak güvenmek vee sevmek

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

rol yapmamak
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
SoKaKKeDiSi
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SoKaKKeDiSi »

Saygı ve Sadakat
http://www.myspace.com/kedionline
http://www.facebook.com/kedionline

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

istisnalar dışında..
bütün bu yazdıklarınızı denedinizde ne oldu?

boşversenize!
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

yaklaşım.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

sevgi,sadakat,güven ve sorumluluk...tabi bunlar yetmez..edmond un dediği gibi yaklaşımda bi o kadar önemli....bir birinizi nasıl gördüğünüz önemli her olaydaki yaklaşım bir brinizdeki tutum önemli....
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

Her konuda olgun davranabilme.
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Saygı ve güven bence..