Sebepsiz Ayrılıklar

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

her şeyin bir sebebi vardır.
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Evet her zaman bi sebep vardır. Belki bunu sadece bi taraf bilir ama vardır...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

ayrılık düşünüldüğü andan itibaren başlı başına bir sebeptir zaten...tabi mutluluğu batanlarda vardır..(ki var)ama yinede sebepsiz de ayrılık olabiliyomuş...
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

her ayrılık sebeplidir..sebep bazen direnir bi çift dudağın arasından çıkmamak için..yada onun yerine sahte sebepler çıkar o dudaklar arasından gerçek olan sebebe haksızlık edercesine..

belki de mutluluk bile olabilir sebep...çünkü terkeden mutluluklara doymuştur belkide..biraz acı çeksin ister..ama karşısındaki belki de ilk defa ulaşmıştır tam anlamıyla mutluluğa..terkeden bunu görmez..bencildir..mutlu kalmak için direnen sevgilisini hiçe sayar..uçurumdan düşmemek için son hamleyle bi dala tutunan sevgiliye acımadan o dalı kırar...ama karanlıklara gömülen daima sebepsiz terkedendir...terkedilen için uçurumun aşağısına belkide bi branda kurmuş olabilirler..kurtulması için..ve nitekim öle olmuştur..ama bu hikaye burda bitmemektedir...çünkü tek yargıç Allah'tır...ve ölüm onun cezaları arasında yer almaz..çok daha ağır cezaları vardır...bizlere bu dünyada tattırabileceği...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

duayen yazdı:her ayrılık sebeplidir..sebep bazen direnir bi çift dudağın arasından çıkmamak için..yada onun yerine sahte sebepler çıkar o dudaklar arasından gerçek olan sebebe haksızlık edercesine..

belki de mutluluk bile olabilir sebep...çünkü terkeden mutluluklara doymuştur belkide..biraz acı çeksin ister..ama karşısındaki belki de ilk defa ulaşmıştır tam anlamıyla mutluluğa..terkeden bunu görmez..bencildir..mutlu kalmak için direnen sevgilisini hiçe sayar..uçurumdan düşmemek için son hamleyle bi dala tutunan sevgiliye acımadan o dalı kırar...ama karanlıklara gömülen daima sebepsiz terkedendir...terkedilen için uçurumun aşağısına belkide bi branda kurmuş olabilirler..kurtulması için..ve nitekim öle olmuştur..ama bu hikaye burda bitmemektedir...çünkü tek yargıç Allah'tır...ve ölüm onun cezaları arasında yer almaz..çok daha ağır cezaları vardır...bizlere bu dünyada tattırabileceği...
ne düşünüyorum biliyor musun? yazdıkların güzel bir edebiyat örneği ama gerçek hayatta kimse bunları düşünüp terketmez.. yaşadığımız zamanda kimse bu kadar şiirsel yaşamıyor aşkı.. sebep ya başkasıdır ya sevgi eksikliği, ya dış etkenler ya da uyum sorunudur.. mutluluğa doymak denen şeyi ben kabul etmem. bunun yerine alışkanlıktan gelen sıkıcılık ya da sevginin azalması demek bence daha doğru..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

houseofholy yazdı:
duayen yazdı:her ayrılık sebeplidir..sebep bazen direnir bi çift dudağın arasından çıkmamak için..yada onun yerine sahte sebepler çıkar o dudaklar arasından gerçek olan sebebe haksızlık edercesine..

ne düşünüyorum biliyor musun? yazdıkların güzel bir edebiyat örneği ama gerçek hayatta kimse bunları düşünüp terketmez.. yaşadığımız zamanda kimse bu kadar şiirsel yaşamıyor aşkı.. sebep ya başkasıdır ya sevgi eksikliği, ya dış etkenler ya da uyum sorunudur.. mutluluğa doymak denen şeyi ben kabul etmem. bunun yerine alışkanlıktan gelen sıkıcılık ya da sevginin azalması demek bence daha doğru..
sana da hak veriorm saygı duyuyorum herkese olduğu gibi..belki de doru sölüosun..

Kullanıcı avatarı
tuje_fe
Üye
Üye

Mesaj gönderen tuje_fe »

bi sebebi yok deniosa kesin bi tarafın sevgisi bitmiştir ki bu ayrılmak içn en gecerli sebeptir..
grace: two wrongs dont make a right.. axel: but what if we are two rights and everyone else is wrong?

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

..

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

wardır arkadas cok ıyı gıden bi ilşkıde senı bırakır gider gitmekte nı sebebdır ? ama nıye gıttıgını bılmezsen sebeb olmaz bence

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

houseofholy yazdı:
sana katılıyorum hemde çok :003

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

aslında cekıp gıtmek bıle sebeb ona kalırsa ama herşeyın bı sebebı yok hele aşkın sebebı yok aşk abı bu ya ne sebebi olabılırk sewmekten başka

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

luin yazdı:aslında cekıp gıtmek bıle sebeb ona kalırsa ama herşeyın bı sebebı yok hele aşkın sebebı yok aşk abı bu ya ne sebebi olabılırk sewmekten başka
galiba yanlış anlamışsın biri ile birlikte olupta sonradan ayrılırken 1 sebep bildirmeden ayrılmaktan bahsedilio :010
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

herşeyin bi sebebi vardır diyorum başka bşi demiyorum o sebepsiz ayrılık işi biraz bahaneye kaçıyoo :023

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

(galiba yanlış anlamışsın biri ile birlikte olupta sonradan ayrılırken 1 sebep bildirmeden ayrılmaktan bahsedilio) ........bılıyorum konuyu ben actım zaten ...cunku basıma geldı cokk ıyı bı ilşkım wardı tartışma bıle yoktu we sebebını bile söylemeden gitti. sebebsız ayrılık bu ...

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

luin yazdı:(galiba yanlış anlamışsın biri ile birlikte olupta sonradan ayrılırken 1 sebep bildirmeden ayrılmaktan bahsedilio) ........bılıyorum konuyu ben actım zaten ...cunku basıma geldı cokk ıyı bı ilşkım wardı tartışma bıle yoktu we sebebını bile söylemeden gitti. sebebsız ayrılık bu ...
:D benimde 2 kes başıma geldi kızlardan korkulur

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

haklısın korkulur aşlarından bıleeee

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

birlikte olmak için sahip olunan sebeplerin bir bir azalması sebepsiz ayrılığa güzel bir sebep

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

utkugk yazdı:birlikte olmak için sahip olunan sebeplerin bir bir azalması sebepsiz ayrılığa güzel bir sebep
iyide o zaman ayrılığın bir sebebi oluo. :o

Kullanıcı avatarı
pesimiste
Üye
Üye

Mesaj gönderen pesimiste »

her ayrılığın bi sebebi vardır ama pfftan sebepler işte

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ayrılığın sebepleri genelde tam olarak açıklanmaz bu da beni sinir eder

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

sebebsız ayrılıgın en buyuk nedenı sebeb uretmek arkadasın dedıgı gıbı b.o.k tan sebebler (püften) sebeb mı bıraktın sewdan yasamam icin (alıntı):-)

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Bence her şeyin bir sebebi vardır, sadece kişiler bunu tanımlayamıordur somut şekilde. (ay Allah iyiliğimi versin bugün çok felsefe yaptım)

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

Seßepsiz Hiç ßirşey yokturrrrr !! ßeLki söyLeyemeCeqiii NedenLer wardırrrr. . yada sıkıLmıştırrrrr. .
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

gecerlı sebeblerım war her zaman ??? dıyo we bana anlatmıyo ....bu da bı sebeb ama anlatmadıgı icin sebebsız hala benımicin

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

sebepsiz ayrılıklar daa çok yha başkasına aşık olunca yada sıkılınca ortaya çıkıo bence
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...