Bir Zamanlar Rocktr'de Tanışmıştık veee...

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

tebrikler size..bir müzik sitesinde tanısıp evlenen ilk çift'de olabilirsiniz ayrıca,bir araştırın belki bu alanda ilk olmussunuzdur:P
şaka bir yana bu sitenin havasından mıdır,suyundan mıdır kaliteli insanlar genelde..
arkadaşlık ve dostluk ortamı hep tavanda..
ama böyle bir olaya vesile olacağınıda aklımdan geçirmemiştim.
bir ömür boyu mutlu olmanız dileğimle..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

yakışıyorlar be zaten :) mutluluklar arkadaşlar eylülde bende evleniyom yaşlandıkmı neci :D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

issirganotununissirmiyani yazdı:yakışıyorlar be zaten :) mutluluklar arkadaşlar eylülde bende evleniyom yaşlandıkmı neci :D
haftaya 25 ağustos'da bende nişanlanıyorum.sen eylül'de evlen,bende seneye yaz evlenirim :-D

Rocktr üyeleri bekarlığa veda ediyor.Bu mutluluk sahibi arkadaşlar ile başladık gidiyoruz :003
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

kindmonster yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:yakışıyorlar be zaten :) mutluluklar arkadaşlar eylülde bende evleniyom yaşlandıkmı neci :D
haftaya 25 ağustos'da bende nişanlanıyorum.sen eylül'de evlen,bende seneye yaz evlenirim :-D

Rocktr üyeleri bekarlığa veda ediyor.Bu mutluluk sahibi arkadaşlar ile başladık gidiyoruz :003
allah devamına erdirsin abi ee artık bizede bir bilet kıyağı geçersin :P
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Arkadaşların mutluluk formuna ayıp olmasın ısırgan.sende evlenince forumunu aç,istanbula gel senide götürürüz konsere.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

vayy be ne güzel bişiy... benim için bugun çok çok kötü bi gün olsada gülümseyebildim bu yazıyaa...:) mutlu olmanız dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Darkfuneral yazdı:Uzun zaman oldu bazı problemlerden dolayı biraz geç dönebildim siteye.. Sanırım biraz geç kaldım bu yazıyı yazmak için..

Yazıyı okuduktan sonra tüğlerim diken diken oldu..
Sanki yakın bir akrabamız evlenmiş gibi hissettim

İkinizede ömür boyu mutluluklar..

Darısı John'un başına Ehehh
efet bende dün senden duyunca aynen ööle oldu tüylerim.. hatta ibo şahit, nerdeyse ağlıcaktım!!.. hemen siteye girip okumalıyım bu başlığı, ibo şimdi yalan yanlış bişiler anlatmıştr bana dedm.. :P ayrıca.. rüyamdada düğün fotolarını gördüm!! gelinlik damatlık fln yok hiç.. çok az insan var.. hatta fotonun birinde gelinimizin elinde mikrofon var güya şarkı sölüo.. :010 ööle bişidi işte.. çok merak ediyorum walla.. yaw nası bi sitedir bu *rocktr* yahu!!.. çift üstüne çift geldi senelerdr forum ahalisinden.. ama bu düğün haberi hakkaten bombaydı yane.. eh işte müzik insana neler yaptırıo canım.. :P.. ay buarada çok özendim hakkaten.. ztn evlenmeye sarmıştım bu aralar.. iice gelenler geldi bana!!.. bende evlencem uleeeeenn!!..
ömür boyu mutluluklar.. başta fotoları, sonrada minik rockerları beklioz.. :-D :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

herkesee çok çok teþekkürler ii dileklerinis tebriklerinis için .. ve bitter gördüün rüya gerçekten çok gerçekçi , çünkü enterasan bi evlilik oldu alýþýlmýþýn dýþýnda,çok gürültülü deil sakince ewlendik,beraber süren hayatýmýzý parmaðýzdaki takýcaðýmýz yüzükle birbirimize olan sýfatlarýmýzý deiþtirerek dewam etmek istedki 2 sewgili deil karý-koca olmalýydýk artýk..çok ani oldu sakin oldu . bu yüzden bitter gördüün rüya çok gerçekçi..
bebek rockerlar için sabýrsýzlanýorum ama daa zamaný deil :Pp

rocktr gerçekten kaliteli insan kitlesine sahip bi site bu yüzden kimse burdan vazgeçemio..biz bi ilki baþlattýk dewamý gelir iþalla.sitede yeni yeni ewlilik haberleri duyarýz iþalla..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Kutlarım arkadaşlar, ömür boyu mutluluklar.

Bir de kıskanmadım desem yalan olur :p

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

evlenesim geldi :P

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

Düğün isteriz!
Gelini, damadı görmek isteriz!
Pasta isteriz!
Pasta bir daha isteriz :R

Türkiye çapı düğün töreni yapalım size (;
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

i am 22 m in izmir bornova..

i am single now!!! :P

Eheheh yok şaka bi yana bitter'e solediimde tepkiyi duymanız lazımdı hatta telefonda evlenme teklifi bile ettim ama yemedi.. :-D yane gel iste dio ama bana yemedi :-D
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

düðün yapmýjaz ki....ama alýrýz bi pasta kutlarýz....gelirsiniz siz de istanbula...çeyrek altýnýmýzý da isteriz ama..... :P

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

hep herifjimin adıyla atıorum mesajları yanlışlıkla....sanem al çeyreğini gel pasta keseriz..hatta kendim yaparım ben sana pasta....düğünlerden,düğün ahalisinden,şuursuzca oynamaktan hoşlaşmadığımızdan olsa gerek düğün yapmadık yapmıjaz da...ama bi süre soora gelinlik giyjem ve kendi çapımızda düğünvari bişi yapjaz....hatta deli de bi konser verebilir o gün...süper olur.... :014
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

gruplar benden arkadaslar.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İzmir'den araba kaldıralım :-D
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

KoRn_eR yazdı:İzmir'den araba kaldıralım :-D
o da benden!

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

sevgili endoplazmikjan ve morjan =) sizin adınısa bilemessinis ne pek çok sevindim. resimlerinisi de görmüştüm de hatta pek de bi yakıştırmıştım sizi ben be :) aman diyim allah bosmasın her daim mutlu huzurlu ilk günkü tatta kalın.ben nedense kendi başıma gelmiş gibim sevindim he valla . çok büyük mutlu olun be. mutlu çifte bi yastıkta kocamalarını diliyorum- sevgiyle kalın:)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kamze yazdı:sevgili endoplazmikjan ve morjan =) sizin adýnýsa bilemessinis ne pek çok sevindim. resimlerinisi de görmüþtüm de hatta pek de bi yakýþtýrmýþtým sizi ben be :) aman diyim allah bosmasýn her daim mutlu huzurlu ilk günkü tatta kalýn.ben nedense kendi baþýma gelmiþ gibim sevindim he valla . çok büyük mutlu olun be. mutlu çifte bi yastýkta kocamalarýný diliyorum- sevgiyle kalýn:)
çok teþekkürler saol..ii dileklerin herkes için olsun iþalla..
Trimpot yazdı:
KoRn_eR yazdı:Ýzmir'den araba kaldýralým :-D
o da benden!
waaay be sponsorlardan tam destekk (:

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

umarım bu heycanınızı ve sevginizi ömür boyu korursunuz. tebrik ederim morjan,endoplazmikjan bi yastıkta kocayın :010
dont speak..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Darkfuneral yazdı:i am 22 m in izmir bornova..

i am single now!!!

Eheheh yok şaka bi yana bitter'e solediimde tepkiyi duymanız lazımdı hatta telefonda evlenme teklifi bile ettim ama yemedi.. yane gel iste dio ama bana yemedi
nescafe 3ü 1 arada yapcam ben sana.. :-D

buarada biz bütün ayrıntıları düşündük ibiyli.. :-D şimdi siz haftasonu yapcaksınz.. ama bize göre ayarlıcaksınız.. çoğunluğun müsait olduğu haftasonu olsun mümkünse.. başka ne düşünmüştük lan??.. ee.. kem küm.. neyse.. yane pasta fln yeriz.. dans ederiz.. :P ayakkabının heryerine kendi adımı yazarım ben falan.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Ayakkabıların heryerini bırak bütün gelinliğe yada bütün düğün salonuna adını yazsan yine almaz kızım seni :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hadi len!!.. 3. tekil kişili konuşma bana!!.. aklını alırım!!.. aslında gelinliğin her yerinde *bihter*, * bitter*, *angel of the hell*, *kırılgan melek* falan yazsa hoş olurdu beah.. bak bunu bi düşünün.. :-D

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Salak sen git kendi gelinliğine yazdır onları bırak milleti rahatsız etmeyi bakayım.. :)
Hadi canım Kirlettik zaten başlığı gel özele hadi.. :-D özel odama alayım seni :hia

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

efet efet.. ama bence çok farklı olurdu.. bende onları nikah şahitlerim yapardım hem.. :-D khıhkhıhkhıhkhh.. ay umarım çoğunluğun gidebilceği bi şey olur bu şey.. :-D