Ne hissediyorsun..?!

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

bi üzüntü var içimde... kendi yarattığım bi üzüntü... boşluğu da hiç dolmicak...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

yorgunum mutluyum cok harıka bı konserden geldım uzun zamandır gormedıgım bı suru arkadasımla gorustumıcımde ufakda olsa bır burukluk olsada evet mutluyum
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

acı
En son Luthienn tarafından 08 Eyl 2010 15:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

everything because nothing
dont speak..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

intikamın dayanılmaz hafıflıgını
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

hiç bişey hissedemiyorum şuan =D boşluktayım yaa=((( yeni yılın verdiği heycanda uçup gitti =S
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

anılarımla mutlu oldugumu sevabıyla gunahıyla herseyıyle benı ben yapan zaman dılımlerı oldugunu ve bunların en ufak zerresını bıle unutmak ıstemedıgımı ,asla utanamam gerektıgıı hıssedıyorum

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

c.o.b yazdı:everything because nothing
illa artistik yapacak :P
öksürük hissediyorum bu aralar,firüs kaptım ondan.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

geçmiş olsun kardeşim dikkat et kendine,topluma mal olmuş bi insansın sen :010
dont speak..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

şaşkınlıkkk!! Tanrı yine benle oyun oynuyor!!! bu sefer yutmam amaa :-D alıştım ben artık her köşe başından,her taşın altından onun çıkmasına :oops: sıktı artık..

ohh sınavlar yaklaşıyorr bunun stresiyle sürünüyorum :(
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bırınden ayrılmanın artık bana acı vermedıgını hıssedıyorum

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Burayı özlemiş gibi :) ama niye kimse yokkkk..nerde eski rocktr ailesi :D
sevgiler herkese....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hissiz ve umursamazım... çok da tınn...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Kolum çıktı.Ağrısını hissediyorum.İlginç bişey
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

"en dipte olmak.. uykunun dibine vurmak.. yavaş yavaş tırmanmak sonra bi daha düşmek.. sonra tırmanmaya yine başlamak.. gülmek.. ağlamak.. kırılmak.. kızmak.. eğlenmek.. dalga geçmek.. eğlenmek.. içten kahkahalar atmak.. sonra kürkçü dükkanı olmak.. sonra bi daha olmak.. bi daha olmak.. ve bunlara sadece gülmek.. gülmek.. gülmek.. ve bugüne hala kürkçü dükkanı olarak ve gülerek gelmek.."

işte '3 nisan 08 - 3 nisan 09' arasında bunca şeyin ve ayrıntılarının yaşanması ve toparlanmanın şaşkınlığı içersindeyim.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gittim Tekirdağ'ın denize nazır balık restorantına.Kalamar ve rakı söyledim.Denize bakarken yiyip içmeyi unuttum kulağımda Pink Floyd.Sonra pahalı bir çift ayakkabı aldım kendime.Kıbrısa gidicektim az sonra.Vazgeçtim uçakta yer kalmamış falan.Rahatsızlığım bastırdı hep gene tekrar.Minibüse bindim kırmızı.Mahalleden çocukları gördüm sevgilileri kolunda.Selamlaştık.Eve geldim anneme harçlık verdim.Kalanını babama.2 bira aldım buzum buzum.Huzursuzum.Müzik çalar ben robocop gibiyim.Böyle..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Gittim Tekirdağ'ın denize nazır balık restorantına.Kalamar ve rakı söyledim.Denize bakarken yiyip içmeyi unuttum kulağımda Pink Floyd.Hayatımda birşeyleri değiştireyim dedim.Yıllardır içtiğim Anadolu sigarasının yerine Monte Carlo mavi paket aldım.Sonra pahalı bir çift ayakkabı aldım kendime.Kıbrısa gidicektim az sonra.Vazgeçtim uçakta yer kalmamış falan.Rahatsızlığım bastırdı hep gene tekrar.Minibüse bindim kırmızı.Mahalleden çocukları gördüm sevgilileri kolunda.Selamlaştık.Eve geldim anneme harçlık verdim.Kalanını babama.2 bira aldım buzum buzum.Huzursuzum.Müzik çalar ben robocop gibiyim.Böyle..

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yanında olmayı ıstıyorum ...herseyın bıtmesını planlarımın ters gıtmemesını ıstıyorum hersey planladıgım gıbı olursa yanına gıtmeme cok az kaldı..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

çok garip şeyler hissediyorum.hiç hissetmediğim karmaşık şeyler.kelimelere dökemiyorum bile :/
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

onu cok sevıyorum...

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Onca ev işinden sonra kendimi sim(sims) gibi hissediyorum...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...