Counter Strike

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Counter Strike

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

kantırcılaaaaarrr!!!!!
kuruom oyunu hadi toplanın!!terörüz biiiizzz!!!huoooopppp!!!!
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

counterr tayfasııı...burayaaaaaa...!! bi iki terörist kellesi getireliim heahehaehah...!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

işte buuu..Başlık buuuu...Bu oyun hiççç bitmez...Bir efsanee.... toparlanın cs ciler...... :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nıhahahaa!!!!
olm harbi yaa...du bakalım sitedeki kantırcıları görelim bakalım bi...ne kadar varmış...
*HOSTAGE DOWN!!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bu böle kalmass.Eyleme de dönüşür..Buluşur biyerde kapışır rahatlarız..

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

al bendende o kadar...RockTR bulşmaları altına yakında bi başlk açak...counter buluşması die :P kapışır,ardındanda kafaları çeker raatlarız... :015 :003 8) :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İlk hangi versiyonla başladınız oynamaya?
Ben 7.1 ile başladım..

Ondan önce Half-Life, Opposing Force, Quake3, Unreal tournament mazimde vardır hani.

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:İlk hangi versiyonla başladınız oynamaya?
Ben 7.1 ile başladım..

Ondan önce Half-Life, Opposing Force, Quake3, Unreal tournament mazimde vardır hani.

opposing force dşında hpsini oynadım...ama hngi versiyon hatırlamıom yaa...bi baktım oyundayım...elimdede bi silah...o günden beridir haala koşuorum...aq kantırındada ne cier varmış...kaçtıkça kaçıo :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

abi 2 dakka şimdi HL oynadım.Harbi çok kral oyun ya..Hele bide Crossfire açtınmıydı allahhhh..... :010

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya bulalım bi beleş server a.q!!! yapalımm online...sonuçta ayrı leherlerdeyiss..! :006

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bide o mekanik botlara karşı oynamak çok anlamsız lan.o ne öle adamlar tak diye anında hs yi atıyo.ay öle oyuna benn..
asıl multiplayer oyun dediğin; toplarsın 5-6 kişi kurarsın oyunu oynarsın.Gerekirse küfürleşerek,gerekirse tekme tokat kavgalı hiç farketmez..öle oynanır abi bu oyun heheuhaea :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:ya bulalım bi beleş server a.q!!! yapalımm online...sonuçta ayrı leherlerdeyiss..! :006

olur abi hertürlü...ama bn daha önce hç server üzerindn oynamadım...yaani gittikmi 20 kişi gidiodk cafeye...o yzden şehir dışına açılmadm hiç...nası olüü o??? :-D :P :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:Bide o mekanik botlara karşı oynamak çok anlamsız lan.o ne öle adamlar tak diye anında hs yi atıyo.ay öle oyuna benn..
asıl multiplayer oyun dediğin; toplarsın 5-6 kişi kurarsın oyunu oynarsın.Gerekirse küfürleşerek,gerekirse tekme tokat kavgalı hiç farketmez..öle oynanır abi bu oyun heheuhaea :-D

+99..99 derim buna ben...baktın oyun kötü gidio,git adamın ensesine şap die bi tane :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

yada baktın adam fraglerde koparmış farkı, atı sürüyo zirveye, hemen yaygara çıkarırsın ''abii adam hack yapıyo, adamda hs şifresi var, ogc ci i.ne'' diye bak noluyo sonra noahahhaha

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

abi burada efsane bi silah vardır. beşin biri denir kendisine. kendisini satın almak için önce 5e sonra 1e basarız. ağır makinalıdır. hiç bi işe de yaramaz. genellikle farkı acan taraf düşmanını sinir etmek için kullanır bu silahı. ama ben çok severim bu silahla adam öldürmeyi. en az bıçakla öldürmek kadar zevk alırım yani.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

çok ağır abi o silah kaldıramıyom ben onu...ahahhaha..
o silahın mermiside bitmiyo maşallah.hele iceworld de alıp buzları taradınmı çok kişinin canını yakarsın :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_blindside yazdı:abi burada efsane bi silah vardır. beşin biri denir kendisine. kendisini satın almak için önce 5e sonra 1e basarız. ağır makinalıdır. hiç bi işe de yaramaz. genellikle farkı acan taraf düşmanını sinir etmek için kullanır bu silahı. ama ben çok severim bu silahla adam öldürmeyi. en az bıçakla öldürmek kadar zevk alırım yani.

al bendende o kadar...karşı taraf rezil rüsva...fakirlik diz boyu...her el 3-1 e talip...sen alıosun bi anda 5-1...ratatatatatatatatatattaa!!!!!ölsemde gam yemem artık :-D :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

harbiden netten oynıcaksak ben bakayım hemen boş server girelim oraya ha?

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:harbiden netten oynıcaksak ben bakayım hemen boş server girelim oraya ha?

ah be abi...baştan bilseydim cafeye neyin giderdim...okuldan giriom şu an...kantır ne arasın burda aq...msn bile yok :-D
başka zaman...olm msnleri verişelim birbirimize boş bi zaman olunca anında damlarız...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

oki bab.ben senin msn i aldım.artık kafeden falan girince dalarız cs alemine..

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:oki bab.ben senin msn i aldım.artık kafeden falan girince dalarız cs alemine..

hertürlü dostum :015 ;) 8) :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

GiMLiStorM yazdı:
_blindside yazdı:abi burada efsane bi silah vardır. beşin biri denir kendisine. kendisini satın almak için önce 5e sonra 1e basarız. ağır makinalıdır. hiç bi işe de yaramaz. genellikle farkı acan taraf düşmanını sinir etmek için kullanır bu silahı. ama ben çok severim bu silahla adam öldürmeyi. en az bıçakla öldürmek kadar zevk alırım yani.

al bendende o kadar...karşı taraf rezil rüsva...fakirlik diz boyu...her el 3-1 e talip...sen alıosun bi anda 5-1...ratatatatatatatatatattaa!!!!!ölsemde gam yemem artık :-D :-D

3-1 e talipmi...3-1 en güsel silahlardan biri..! tabi kullanmasını bilenee uzaktaann 3-1 kullananlar var..
kullanmasını bilirsenn kral silah!!!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
GiMLiStorM yazdı:

3-1 e talipmi...3-1 en güsel silahlardan biri..! tabi kullanmasını bilenee uzaktaann 3-1 kullananlar var..
kullanmasını bilirsenn kral silah!!!

3-1 kral tamamda olm adamda var 4-3,4-4...bi çakıo sana 56-34-21 sağlık :-D sen bi çakıon 80-65-60....ayrıca bi silah daha var...3-4...delisiyim yaaa.. bnce en kral silahlardan birisi...

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

deathmatch yapalım.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya baba direct head shot yapıcaksın yaa..acaip seri atıo 3-1 yada ben ii kullanıorumm 8)

bide şunu kullanın deriim eer iceworll filan oynuosanıs... 1-3 magnum...tek kyrşun veee iş bittii..fazlaaa uraştırmasss naz yaptırmasss can çektirmessss direeeectt işi bitirioo..head shot ta üstüne tanımam!