Championship Manager

Oyun dünyası...
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

25 saat aralıksız oynadığımı bilirim.Kaç sezon bitirdim tahmin edemicem.Çok tehlikeli bir oyun.Oyunculara antrenmanlarda neler yapmaları gerektiğini uygulatman,maç öncesi,devre arası ve maç sonu oyuncuya gaz vermen yada yerden yere vurman adamı resmen teknik direktör yapıyor.Bütün kupaları topladım ama hala oynuyorum.2. 3. ligden takımlar seçip 1.lige taşımak heyecan verici.tabi bazen sıkıcı olabiliyor.
Bu arada Fm daha ses getirmeye başladı.Nede olsa Championship'ten koptu oyun yapımcıları.Hastalık bi oyun.Kimseye tavsiye etmem:)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Cm yapımcıları ayrıldıktan sonra Fm ve Cm olarak devam ettiler. Ama çoğu Fm nin ekibe geçtiği içiç fm nin başarısı bekleniyodu zaten.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

fm oynuyorum ben de barçayla 7 sezonda 7 lig şampiyonluğu 4 şampiyonlar ligi şampiyonluğu 7 ispanya kral kupası 5 ispanya kupası 3 süper kupa ve 2 uluslararası kulüpler kupası kazandım 8)
şimdi bi de ingiltere milli takımını aldım orda da tek hedef kupa 8) :-D
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

abicim barça güçlü takım. kaynak çok istediğin adamı alırsın. önemli olan küçük takım:D

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

yok abi ya para vermiyo bu barça ilk 2 sezonda nasıl şampiyon oldum ben de anlamadım zaten aldığım çoğu topçuyu da beleşe aldım sözleşmesi bitenleri araştırıp bulup
ha ama daha küçük bütçeli takım diyosan atletico madridi de şampiyon yaptım 3. sezonumda
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

bende valla oynuyom 2. sezona bir türlü başlıyamadım(oyuna girmiyorum).