Football Manager 2006

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
Issued
Üye
Üye
İletişim:

Football Manager 2006

Mesaj gönderen Issued »

Pis kaptýrdým bu oyuna. Vizeler geldi ben hala Chelsea ye transfer yapmak derdindeyim. Çaresini bilenler var mý?
her þehrin bir hikayesiher hikayenin bir kahramanýher kahramanýn bir düþmaný vardýr

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

çare arama hiç ama eski versiyonu(fm 2005) daha güzeldi bence..buna da biraz baktım ama sevemdim ...cm serileri ve sm00-01 döver tabii fm yi de o ayrı bi konu
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Football Manager 2006

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

Issued yazdı:Pis kaptýrdým bu oyuna. Vizeler geldi ben hala Chelsea ye transfer yapmak derdindeyim. Çaresini bilenler var mý?
baþlat+denetim masasý+program ekle kaldýr+ordan fm2006 yý bul ve uninstall...bu kadar.. :)
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
Issued
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Issued »

o dedigini yapma cesareti yok bende. býrakamýom. silince tekrar kurup daha bi hevesli oynuorum. ayrýca fm 2005 bi þey diildi ki. takýmýnýn kadrosu iyiyse ashaya sal onlar kazanýodu. fm 2006 da hakakten taktige ihtiyacý var en iyi takýmýn bile. tadýndan yenmio yaw
her þehrin bir hikayesiher hikayenin bir kahramanýher kahramanýn bir düþmaný vardýr

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Issued yazdı:o dedigini yapma cesareti yok bende. bırakamıom. silince tekrar kurup daha bi hevesli oynuorum. ayrıca fm 2005 bi şey diildi ki. takımının kadrosu iyiyse ashaya sal onlar kazanıodu. fm 2006 da hakakten taktige ihtiyacı var en iyi takımın bile. tadından yenmio yaw
yine de fm cm nin çocuğu hatta torunudur..(amacım polemik yaratmak değil)..yine de fm de ortalama üstüdür

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

arkadaslar kac senede bitiyo bilen warmı......
ben 2018 deyim daa ne kadar gitcesss
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

orphanedland_x yazdı:arkadaslar kac senede bitiyo bilen warmı......
ölene kadar :P
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

a.q. ta qideriz be dostum nolcak ölene kadar fm we hatta öldükten sonrada...
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

orphanedland_x yazdı:arkadaslar kac senede bitiyo bilen warmı......
dostum sınır yok benim bildiğim..bi arkadaşlar 2040lardan selam ediyodu..sonsuz olma ihtimali var çünkü fm olsun cm olsun ilerleyen yıllarda random ve kendi yaptığı(yani bi elemanın adı mesela sergen diğer bi elemanın soyadı şükür...sergen şükür gibi :010 )elemanları kullanıyo ve böylece database hiç bitmiyo...umarım anlatabilmişimdir

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

anladım dostum ya o zaman fazla uçmiiim ben ya zaten cmde de bayaa gitmiştim sonra makinalara format cektiler zaten yalan oldu benim oyun
zaten artık benim tk cok deli oldu ya oynamanın bi anlamı yok.. size iii eelenceler

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

başlı başına bi yaşam tarzı bu oyun yaa.. kaptırdımı yemeden içmeden kesiliyon walla (ki kaptırmaman da imkansız)
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
sallangac
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sallangac »

yaw 2006 zor olmuş ya bi türlü basarılı olamıyom bn...
püf noktası nerde oyunun blen warsa sölesn ...

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

bunun 2005 versiyonunda gençlerbirliğiyle adımı tarihe altın harflerle yazdırıyorum. çok zevkli oluyo bu tarz orta-üst takımlarla oynamak. size önerim iskoçyadan hearts, hollandadan az alkmaar gibi takımlarla oynayın.

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

sallangac yazdı:yaw 2006 zor olmuş ya bi türlü basarılı olamıyom bn...
püf noktası yok bunun eğer futboldan anlıyorsan zaten halledersin......ama bi taktik görmüştüm çok işe yaradığını söylediler mail olarak geldi 4-1-3-2 (1 olan ön libero 3 ofansif orta saha) ön libero ve ofansif kanatları okla ileri çıkarıosun çok riskli ama işe yaradığını duydum
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Giuseppe yazdı:
sallangac yazdı:yaw 2006 zor olmuş ya bi türlü basarılı olamıyom bn...
püf noktası yok bunun eğer futboldan anlıyorsan zaten halledersin......ama bi taktik görmüştüm çok işe yaradığını söylediler mail olarak geldi 4-1-3-2 (1 olan ön libero 3 ofansif orta saha) ön libero ve ofansif kanatları okla ileri çıkarıosun çok riskli ama işe yaradığını duydum
ooho bu bnm 3 seridir taktiğim kim hacı yaptı bunu :-D bide internete yaymışlar..
harbiden süper taktiktir.ama bu taktikde forvetlerinin çok sağlam olması lazım yoksa iş yapamassın örneğin:dagoberto-cavenaghi ikilisinin üstüne tanımam bu taktikte :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...