muttefik online

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

muttefik online

Mesaj gönderen Edmond »

http://www.muttefik.com/mtf/

alın bir tane daha online oyun çıkmış.artık oyun şeklide değişti.bu sefer türkler yapmış !!! . bence böyle oyunlardan uzak durun.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: muttefik online

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Edmond yazdı:http://www.muttefik.com/mtf/

alın bir tane daha online oyun çıkmış.artık oyun şeklide değişti.bu sefer türkler yapmış !!! . bence böyle oyunlardan uzak durun.
Böyle oyunlardan uzak durun diyorsun ama oyunun reklamını tanıtımını yapıyorsun bu vesile ile oyuna yeni katılımcılar sağlıyorsun . Bu bir çelişkimidir ? Türk kelimesinide büyük harfle yazarsan sevinirim koyu yazmıssın ama ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

burası oyun için ayrılmış bir yer.her oyunu buraya yazabiliriz.ben sevmiyorum ,başkalarına da tavsiye etmiyorum fakat böyle bir gerçek var.dikkat etmişsen eğer ogame,bite fight gibi oyunlarıda kötüledim.bu marlboro paketlerinin üstüne konan uyarılar gibi.
son olarak türklüğümün şekilci olmamasına dikkat ederim.benim ırkım gösteriş ırkı olmamalı.saygımız sembolik değil.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Edmond yazdı:burası oyun için ayrılmış bir yer.her oyunu buraya yazabiliriz.ben sevmiyorum ,başkalarına da tavsiye etmiyorum fakat böyle bir gerçek var.dikkat etmişsen eğer ogame,bite fight gibi oyunlarıda kötüledim.bu marlboro paketlerinin üstüne konan uyarılar gibi.
son olarak türklüğümün şekilci olmamasına dikkat ederim.benim ırkım gösteriş ırkı olmamalı.saygımız sembolik değil.
Polimiğe hazırsın hemen.. Bu sembolik degildir bir yazım kuralıdır. Özel isimler ülke isimleri ırklar baş harfleri büyük olur.. Yani Türkçemizi düzgün kullanalım konusacak başka bir dilin varsa devam et ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Burhan_abi yazdı:
Edmond yazdı:burası oyun için ayrılmış bir yer.her oyunu buraya yazabiliriz.ben sevmiyorum ,başkalarına da tavsiye etmiyorum fakat böyle bir gerçek var.dikkat etmişsen eğer ogame,bite fight gibi oyunlarıda kötüledim.bu marlboro paketlerinin üstüne konan uyarılar gibi.
Polimiğe hazırsın hemen.. Bu sembolik degildir bir yazım kuralıdır. Özel isimler ülke isimleri ırklar baş harfleri büyük olur.. Yani Türkçemizi düzgün kullanalım konusacak başka bir dilin varsa devam et ...
dikkat edersen bütün harfler küçük harfle yazılmış.sen sadece türk kelimesi için eleştiride bulununca ben yanlış anladım.kusura bakmayasın...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Burhan Abi ve Edmond kargasanıza ozel mesajda devam edin...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

duyduğuma göre her ayda bir yenileniyormuş.henüz yeni olmalarından kaynaklanıyormuş.