Nostaljik oyunlar

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Kasetsiz kara kutular vardı bi dönem.. Uçak oyunundan başka mantıklı bi oyun barındırmayan babamla beraber ne oynardık ya.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaa.. uzun zamandır bu nostaljik oyun krizlerindeyim ben.. marioyuda acaip oynardım ama o ztn heryerde var.. onu diildr.. hugo vardı.. şimdide var ama bnm istediimden yok.. hani bööle tren yolunda ittire kaktıra kendi başına götürdüğü minik bişi vardı adını bilmiom onun.. :oops: .. "nereye çufçufluyoruz??" diyodu.. bide arada "hügolülülülülüüüüü" die bağırıoyodu fln.. :-D ilahi hugo güldürdün beni walla.. :-D .. işte onu arıyom bulamıyom.. ama allahtan geçen aylardan birinde yine çok aradığım supaplexciimi buldum.. 50 küsürlerdeyim.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

angel_of_the_hell yazdı:yaa.. uzun zamandır bu nostaljik oyun krizlerindeyim ben.. marioyuda acaip oynardım ama o ztn heryerde var.. onu diildr.. hugo vardı.. şimdide var ama bnm istediimden yok.. hani bööle tren yolunda ittire kaktıra kendi başına götürdüğü minik bişi vardı adını bilmiom onun.. :oops: .. "nereye çufçufluyoruz??" diyodu.. bide arada "hügolülülülülüüüüü" die bağırıoyodu fln.. :-D ilahi hugo güldürdün beni walla.. :-D .. işte onu arıyom bulamıyom.. ama allahtan geçen aylardan birinde yine çok aradığım supaplexciimi buldum.. 50 küsürlerdeyim.. :-D
O tirenli oyununu hala aklımdan çıkaramıyorum.Yıllardır oynamak istiyorum, ama olmadı olamadı :(

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

KoRn_eR yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:yaa.. uzun zamandır bu nostaljik oyun krizlerindeyim ben.. marioyuda acaip oynardım ama o ztn heryerde var.. onu diildr.. hugo vardı.. şimdide var ama bnm istediimden yok.. hani bööle tren yolunda ittire kaktıra kendi başına götürdüğü minik bişi vardı adını bilmiom onun.. :oops: .. "nereye çufçufluyoruz??" diyodu.. bide arada "hügolülülülülüüüüü" die bağırıoyodu fln.. :-D ilahi hugo güldürdün beni walla.. :-D .. işte onu arıyom bulamıyom.. ama allahtan geçen aylardan birinde yine çok aradığım supaplexciimi buldum.. 50 küsürlerdeyim..
O tirenli oyununu hala aklımdan çıkaramıyorum.Yıllardır oynamak istiyorum, ama olmadı olamadı :(
yaa işteee bişiler yapmalıyız.. tolga abiyi fln mı arasakkii... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

en güzel hügo olayı bence hügo ve tolga abiye söven o küçük çocuktu hügonunda seninde diye :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

issirganotununissirmiyani yazdı:en güzel hügo olayı bence hügo ve tolga abiye söven o küçük çocuktu hügonunda seninde diye :-D
okuldu galiba film onda da kullanmışlardı hatta yarılmıştım ne efsaneydi o çocuk öyle diyarbakırlı olduğu kesin sadece tolga abi bile morarmıştı sonra da yaklaşık bi sene hugoyu ve tabii ki de tolga abiyi gören olmadı sonradan tekrar yayınladılar iyiki ama süperdi o olay bana demişlerdi de inanmamıştım sonradan izledim youtube tan mıydı hatırlamıyorum oha dedim bu ne =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

issirganotununissirmiyani yazdı:en güzel hügo olayı bence hügo ve tolga abiye söven o küçük çocuktu hügonunda seninde diye :-D
ben katılmıştım küçükken hatta eti bisküvi çikolata kutusu veriolardı kasanmıştım :-D :-D :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

Her dönemin çocukluğu ayrı bi güzel yaaa.Millet oynuyodu bizde televizyonda malak gibi seyrediyoduk bide nasıl iç geçiriyodum ulan bi oynasam bitiririm ben bunu diye oyun olarakta çocukken 8 bitlik atarilerde robocop vardı oynaya oynaya yürüyüşüm degişmişti bide robocop gibi ses çıkaracam diye çenem salya içinde kalıyodu :-D Sege mega drive2 yi gördüğümde dibimiz düşüyodu yaaa...