Mortal Kombat

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mortal Kombat

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Şimdi tekken olur, street fighter olur da ; neden mortal kombat olmaz ki, derler adama.O yüzden bu ayıba son veriyorum ve açıyorum başlığı.

Hayatım boyunca en çok oynadığım oyundur belkide.Bütün seriler içinde favorim Mortal kombat III:Ultimate 'dir.Smoke adamımdır orda.Mortal Kombat IV de fena değildir aslında.MK II de ayrı bir güzeldir hani.

Filmlerini de büyük bir zevkle izlemiştim.2.bölümde smoke a az yer verdiler kırdılar kalbimi ama neyse artık. :(
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

trilojigy yi tek geçmeme rağmen ultimate de ağzımın suyunu bolca akıtmıştır benim de..filmleri de güzeldi ama yeni film gelcekti onun da remne bokunu çıakrdılar yok spielberg gelcek yönetmenlik koltuğuna yok bu sefer liu kang baş aktör olmıcak falan dediler ama fos çıktı hepsi..buarada smoke rules!! =) bide scorpion..sonuna kadar mortal benim için tekken final fantasy street fighter falan çok çocuk işi geliyo bana tamam mortal da abartı kanlı ufaklıklar için ama fatality siz bi oyur da düşünemez oldum mortal kombattan sonra yani bi çığır açtı bana göre mortal oyun dünyasında diablonun da tamamen farklı bi boyuta geçtiği gibi
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

şimdi yenisi geliomuş..yeni karakterler de warmışş.wala alıp oynamak gerek yaw:)bi klasiktir mortal kombat

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

abi nerden alıcam ben enrden yükliycem antalyada gezmedigim bilgisayarcı kalmadı bulamadım ultimate yi de trology i de internetten indridim calısmıyo abicim hata veriyo bana bi cozum

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

st_anger_07 yazdı:abi nerden alıcam ben enrden yükliycem antalyada gezmedigim bilgisayarcı kalmadı bulamadım ultimate yi de trology i de internetten indridim calısmıyo abicim hata veriyo bana bi cozum
Name adlı oyun emülatörünü yüklüyorsun sonra internette mortal kombat'ın romlarını bulup oynuyorsun.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

KoRn_eR yazdı:
st_anger_07 yazdı:abi nerden alıcam ben enrden yükliycem antalyada gezmedigim bilgisayarcı kalmadı bulamadım ultimate yi de trology i de internetten indridim calısmıyo abicim hata veriyo bana bi cozum
Name adlı oyun emülatörünü yüklüyorsun sonra internette mortal kombat'ın romlarını bulup oynuyorsun.
mame degil mi o?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:
KoRn_eR yazdı:
mame degil mi o?
Yuh bana :x

Mame32 evet

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

name yüklü abi vay be hehehe eve gidince deniyim

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya hocam mame32 yi yukledim mortal kombatıda yükledim ee simdi nasıl ikisini birlestirecegim bana bi yol yardım gosterin :(

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yüklediğin rom'u Mame32 klasürünün içindeki Roms klasörüne at direk.Sonra mame32 yi çalıştır.F5 e bas.Liste yenilenince MK da gelicek.Sonra da tıklayıp girersin oyuna.

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ok abi sagol