Half-Life 2,episode I-II-III

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Half-Life 2,episode I-II-III

Mesaj gönderen KoRn_eR »

98 yılında piyasaya çıkan, kitleleri peşinden koşturan oyun Half-life'ın, Source engine fizik motoruyla hayata geçirildiği, piyasaya sürülmesi için sürekli gecikmeler yaşamış(source kodları çalındı, mahkemeler vs.) oyunu.Fizik tasarımları harika, yapay zeka süper, oynanabilirlik üst düzey.Oyun içinde çeşitli araçları kullanabilmemiz de harika.Oyun bana kısa geldi.Belki de zevkle oynamamdan dolayı.Ama Valve zaten bu oyunun devamını çıkardı piyasaya.H-L 2: episode one, two, three diye.
En son KoRn_eR tarafından 06 Mar 2008 22:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Oyunun kısa gelmesi akıcılığı sayesindedir. Episode 1 i çıkta ama bide 2 sini yayınlasalar çok iyi olacak.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Episode II, 1-2 ay içinde çıkacak diye duymuştum.Episode I 'i bir an önce bitirmeliyim.Sierra gerçekten muhteşem iş çıkardı HL:2 serisinde.Muhteşem senaryoyu, gerektiği kadar kesip, 3 parça halinde piyasaya sürüyorlar.Bir de gecikmese şu oyunların çıkış tarihi çok iyi olacak.Adamların başı korsancılardan kurtulmuyor ki.Neyse Sierra'nı eylemlerini dikkatle yakından izliyoruz :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Episode II yi de müthiş duygusal anlar yaşayarak temin bitirdim.Sonu çok hüzünlüydü :(
ep II , diğer hl2 lere göre daha yumuşak grafiklere sahip.İnsanlar ve yaratıklar daha kanlı canlı.Konu, çok daha ayrıntılı anlatılıyor.Oyun uzun değil ama bence kısa da değil.Herşey yerli yerinde.Olabilecek en güzelini yapmış sierra ve çetesi.ep III ü sabırsızlıkla beklemekteyiz artık :P