Günde 21 bin site!

internet boşluğu...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Günde 21 bin site!

Mesaj gönderen wolfali »

Bir türk hacker 19 mayısda tam 21 bin 549 internet sitesini hackledi.

45 yaşında olduğu sanılan 'iskorpitx' takma isimli bir Türk bilgisayar korsanı,19 mayıs da aynı anda tam 21 bin 549 internet sitesini hackledi.
19 mayıs gençlik ve spor bayramına denk gelen günde büyük bir kısmı Yunan ve Fransız çıkışlı olan sitelerde ingilizce olarak Ermeni, Yunan ve PKK karşıtı ağır ifadeler çıktı.Sitelerde Türk bayrağı ve Atatürk resimleride yer aldı.
Aynı hacker'ın daha önceleri microsoft'un sitesini de çökerttiği tahmin ediliyor.

Ve iskerpitx bu saldırıyla bir rekor kırarak internet tarihine geçmeyi başardı.Tür hacker son 3 yılda ise 117 bin web sitesini çökertmiş..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

evli ve 2 çocuk babası iskorpitx adlı kahramanımızın hacklediği türk karşıtı yayın yapan sitelerde kullandığı resimler ise şöyle;
Resim
Resim
Resim

bir internet sitesine yaptığı açıklamada hack işine online tavla oynarken birisinin puanını çalması sonucu başladığını ve kötü birşey yapmadığını ,dünyadaki türk düşmanlarının internet kaynaklarına savaş açtığını açıklamış..

ayrıca evli,2 çocuk babası olduğu ve muhsabe işiyle uğraştığıda hakkında bilinen diğer bilgiler.
ayrıca iskorpitx amerikada yayın yapan bir internet sitesincede gelmiş geçmiş en iyi 10 hacker içinde gösterildi..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

he he helal olsun :-D sadece bunu hakeden sitelere yapması çok hoş 8)
hacker anaya rakip var :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

hurriyete cıkmıstı bu adam...
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ben tv röportajını izledim. tabi yüzü sansürlüydü

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

r1g0r yazdı:ben tv röportajını izledim. tabi yüzü sansürlüydü
o bu adam değil sadece kanal 1 in iskorpitx isminden faydalanmak amacıyla yaptığı bi dolaptı o.iskorpitx diye halka sunulan adam orada çalışan bir eleman :010

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Hacker hackerdir hackerin kahramanı olmaz illegal bir işin iyisimi olurmus kahramanımız demeyelim ya birde hangi akla hizmet hacklediği sitelere Atatürk ve Türk bayragını koyar anlamıs degilim ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Burhan_abi yazdı:Hacker hackerdir hackerin kahramanı olmaz illegal bir işin iyisimi olurmus kahramanımız demeyelim ya birde hangi akla hizmet hacklediği sitelere Atatürk ve Türk bayragını koyar anlamıs degilim ...
pkk ve sözde ermeni soykırımı propagandası yapan ve türk düşmanlığı yayınında bulunan sitelere Türk bayrağı ve Atatürk resmini koyması bence önemli bir iş..

ayrıca hacklediği siteler de illegal siyasal olayların propagandasını yapıyor..illegale karşı illegal yada kısasa kısas bazen iyi olabiliyor.. :010

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Burhan Abi ye katılıyorum.Dünyada bir yarış bir rekabet sözkonusu fakat bu boyle sacmalıklarla değil teknolojik ve kültürel gelişmelerle yapılıyor,öncelikle bunun farkına varalım...O iskopite :) sesleniyorum bir acığı bulduysan illa neden index atıyorsun,uyarman index atmandan daha büyük acı verir bence... Ayrıca vatanı sevmek bu değildir,Bilgisayarı kapatırsın biter :) .Ayrıca medyada artık ne haber yapacağını şaşırdı tek izlediğim trt 1 haberler...
En son Mehzk tarafından 27 Haz 2006 15:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

eğer bi propaganda varsa ii etmiş hacklemekle!
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

wolfali yazdı:
Burhan_abi yazdı:Hacker hackerdir hackerin kahramanı olmaz illegal bir işin iyisimi olurmus kahramanımız demeyelim ya birde hangi akla hizmet hacklediği sitelere Atatürk ve Türk bayragını koyar anlamıs degilim ...
pkk ve sözde ermeni soykırımı propagandası yapan ve türk düşmanlığı yayınında bulunan sitelere Türk bayrağı ve Atatürk resmini koyması bence önemli bir iş..

ayrıca hacklediği siteler de illegal siyasal olayların propagandasını yapıyor..illegale karşı illegal yada kısasa kısas bazen iyi olabiliyor.. :010
Bu ülkeyi savunmak o çabulcuyamı düşmüş ? Yada o şanlı serefli bayrağı koymak ? Hukuk var nizam var uluslararası ilişkiler var .. Böyle sahıslara prim vermeyin ya bahse girerim bu adamın yerinde olmak isteyen çoğu kişi vardır .. Nedir şimdi bu hackerlerk iyimidir ? Herkes kendi görevini yapsın yeter ..

Ya bu iskoritle yapılan ropartajı izledim.. ondan öncede ay yıldız team diye bir grubu gösterdiler onunda başlığı mevcut .. Neymiş bir genc kızın resimleri yayınlanmış kahramanca yayınlayanların sitesini hacklemişler ülkece ne kadar meraklıyız böle kahramanlar yaratmaya .. İskoritte yakında bir polat alemdar bir miroğlu gibi nam yapar piyasada sayenizde ..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Burhan_abi yazdı:
wolfali yazdı:

Bu ülkeyi savunmak o çabulcuyamı düşmüş ? Yada o şanlı serefli bayrağı koymak ? Hukuk var nizam var uluslararası ilişkiler var .. Böyle sahıslara prim vermeyin ya bahse girerim bu adamın yerinde olmak isteyen çoğu kişi vardır .. Nedir şimdi bu hackerlerk iyimidir ? Herkes kendi görevini yapsın yeter ..

Ya bu iskoritle yapılan ropartajı izledim.. ondan öncede ay yıldız team diye bir grubu gösterdiler onunda başlığı mevcut .. Neymiş bir genc kızın resimleri yayınlanmış kahramanca yayınlayanların sitesini hacklemişler ülkece ne kadar meraklıyız böle kahramanlar yaratmaya .. İskoritte yakında bir polat alemdar bir miroğlu gibi nam yapar piyasada sayenizde ..
konu vatan savunulmasına kadar saptı..bir internet sitesinde gözüme çarptı burada aynısını açtım..
büyütülecek çarptırılacak kadar önemli bir konu değil..
ayrıca legal illegal bu şerefsizlerin tekerine çomak sokan herkesi takdir ederim.. buda benim görüşüm..

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Gayet sik ve güzel bir ofiste cameranin yüzünü çekmeden arka profilden aldigi açi ile bize Host sitelerinden aldigi sifreleri nasil kirdigini gösterdi ve bunlarin Türk propagandasi yaptigini söyledi Simdi Bu adam bunu söylüyor ama 45,000 sitenin hepsi bunu yapiyor mu tartisilir bir konu, daha sonra world list ile ms-dos ortaminda yaklasik 45,000 sitenin sifrelerini kirmaya basladi ve bu islem yaklasik 3dk sürdü ve 15,000 civari sitenin sifresini çözdügünü iddaa etti ve artik sitelerin patlamaya hazir hale geldigini anlatatii index falan atilabilir dedi ama merak ediyorum 15,000 sitenin türk propagandasi yada türk Düsmanligini yapsa dahil bu adam tek tek bunlara bakamas çünkü kurunun yaninda yasta yaniyor pire için deve yakiyorlar.

Açikcasi Ben O Röportajtan hiç haz almadim Adam Mass Defacer'ci ve Kendini Tv ye kadar çikarmayi basardigina göre artik hayati kurtuldu darisi basiniza Isteyen olursa seve seve ihbar ederim...

+ yakinda Tv'lerde ders veririlerse sasirmayalim ,neden baskalari degilde sadece bunlar böyle tv'lere çikiyorlar reklam için mi acaba?

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

kanal 1'de röportaja çıkan adam bu adam değil!
bu herifin medya'ya yaptığı tek röportaj hürriyete..
kanal 1 deki dümendi..
+yaptığı röportajda bu işten milyarlar,trilyonlar kazanabileceğini fakat hala gecekonduvari bir evde oturduğunu,hackden cebine bi kuruş girmediğini ve bu işin haram olduğundan hiçbir teklifi kabul etmediğini belirtmiş bir adamdır..

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Herneyse yine dalga geçmiyorum ama böyle insanlarin hacker niyetine televizyonlara çikip boy göstermeleri ve bilgisiz insanlarimizin da buna inanip bu insanlari bas taci etmelerine çok sinirleniyorum.Bugün Koç Sabanci vs büyük holdinglerin sistemlerini kontrol altinda tutan,güvenligini saglayan güvenlik uzmanlari bu insanlarin yaninda ne kalir?
----------------------------------------------------------------------------------

gel gel iskorpite gellllllllll
Resim

Tv deki bana göre komik iskorpitix ropörtajı

bakalım sözlük ne demiş

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

wolfali yazdı:kanal 1'de röportaja çıkan adam bu adam değil!
kanal 1 deki dümendi..
+yaptığı röportajda bu işten milyarlar,trilyonlar kazanabileceğini fakat hala gecekonduvari bir evde oturduğunu,hackden cebine bi kuruş girmediğini ve bu işin haram olduğundan hiçbir teklifi kabul etmediğini belirtmiş bir adamdır..
Canım Türkiyem hemen de bir efsane oluşturmuşlar bile insanların duygularını bu kadarda sömürülmez ki ! eee küçükkende yetiştirme yurdunda kalıyormus annesi 3 yasındayken ölmüş vs vs .. ya tekrarlıyorum bilgisiz insanlarimizin da buna inanip bu insanlari bas taci etmelerine çok sinirleniyorum :007

+ Kanal 1 deki haberin dümen olduguna dair bir kaynak yolla bana bak verdiğim linkteki programdakilerle senin konu başlıgında yazdıkların ve yazılı basında çıkanlar aynı .. aksini iddaa etmeye devam edeceksen bi zahmet kaynagını yaz !

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Burhan_abi yazdı:
wolfali yazdı:kanal 1'de röportaja çıkan adam bu adam değil!
kanal 1 deki dümendi..
Canım Türkiyem hemen de bir efsane oluşturmuşlar bile insanların duygularını bu kadarda sömürülmez ki ! eee küçükkende yetiştirme yurdunda kalıyormus annesi 3 yasındayken ölmüş vs vs .. ya tekrarlıyorum bilgisiz insanlarimizin da buna inanip bu insanlari bas taci etmelerine çok sinirleniyorum :007

+ Kanal 1 deki haberin dümen olduguna dair bir kaynak yolla bana bak verdiğim linkteki programdakilerle senin konu başlıgında yazdıkların ve yazılı basında çıkanlar aynı .. aksini iddaa etmeye devam edeceksen bi zahmet kaynagını yaz !
heheh doğru neyse konuyu fazla saptırdık :010
kanal 1 deki röportajdan 1 gün sonra cnnturk'de çıkan haber:
Evet arkadaşlar gizemli hackerımız iskorpitx dün gece yeminini bozdu ve kanal 1 de muhabir programına çıktı....ege de yaşayan 2 çocuğu olan muhasebecilik yapan biri....iskorpitx isminin denizde yaşayan bir balıktan geldiğini söylüyor kendisi..hackerlığa internette tavla oynarken birileri puanlarını çalınca başlamış ve bir daha bırakamamış..AMA ASILbomba bugün patladı ...DÜN GECE KANAL 1 E ÇIKIP KONUŞAN GERÇEK İSKORPİTX DEĞİLMİŞ!!!!EVET yani bu kanal 1 in rating için yaptığı tespit edildi...haberi veren cnn türk olayı bugün manşetten duyurdu yani aldatıldık......kanal 1 iskorpitx diye adamın birini çıkarmış!
cnnturk'un haberinden alıntıdır..
kaynak:www.hackhell.com
En son wolfali tarafından 27 Haz 2006 16:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Yo konunun saptıgı yok bahsi gecen ünlü hackerden konusuyoruz sen pohpohlarsın bende eleştiririm hepsi bu .. Konunun saptığı yok yani ..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Burhan_abi yazdı:Yo konunun saptıgı yok bahsi gecen ünlü hackerden konusuyoruz sen pohpohlarsın bende eleştiririm hepsi bu .. Konunun saptığı yok yani ..
pohpohlamak felan yok!.bir sitede gözüme çarptı burada açtım..
istiyosan kitle başlığı yada eleştir adamı çok da umrumda değil.. :010

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

iskorpitx türkiyedeki hack teamların üstadıdır.CW ve turkhackteamın üstadıdır.....

z-hone da hep üst sırada iskorpitx....

Kullanıcı avatarı
Ar-Ge
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ar-Ge »

büyük ustad eleştiren çok... bence iyi bir amacı var

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »