Bu kadar olmaz

internet boşluğu...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bu kadar olmaz

Mesaj gönderen r1g0r »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qfriUtUfcfU[/youtube]

*Video içeriğinin online olarak forumda görüntülenmesi için editlenmiştir.

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

öldürmüş mü pislik herif :( :007 :007 :007 :007 aq
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
slayerbuffy
Üye
Üye

Mesaj gönderen slayerbuffy »

hiii.zavallı minik tavşan.uyuz oluom ben bu adama zaten.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

bu nasıl bi gerizekalılık ya! yuhh! yani çok ileri gitti artık! :007
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

sakin ol müge. :(
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:sakin ol müge. :(
sakin olunacak bişey değil bu
eskiden o herifi sevmesem de bi saygım vardı ama bu şov amaçlı reyting amaçlı bişeyler yapmaya çalışan gerizekalının teki! buna emin oldum bu videodan sonra...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

lanet herif rezil insan yazık günah yahu insanlarda hala bunları izleip prim yaptırıyolar onlara harbidende bu kadarı da olmaz yani.zaten hiç bi zaman sevmedim bu adamı ne zaman düzgün bişi yaptıki? ona kaldı sanki hokkabazlık :!: :!:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bilerek yapmamıştır.Ama yinede bu adam hakkında düşündüklerim çok daha derin bir nefrete dönüştü :x
When you're pushed, killing's as easy as breathing

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

büyük ihtimalle canlıyken tavşanı oraya koymuştur ve tavşan orada boğularak ölmüştür. savaş bey çıkıp tvde hokkobazlık yapacak diye bütün bunlar

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

gerizekalı nın da ötesinde sınırları zorlayan bi mallık var bu herifte medya maymunu asalak şapşal denyo gerzek alık beyinsiz yaratık!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :007 :007 :007

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Bir reklam var ya hani "biz ne is olsa yaparız" diye klasik zihniyetimizi anlatan,iste Savas Ay'da o urunun insanı.Haberci mi,sovmen mi,dulun,acın,yetimin abisi mi,fikir adamı mı,gazeteci mi,yonetmen mi,senarist mi belli degil.Hepsini yaptıgını sanıyor,oysa elini attıgı her isi eline yuzune bulastırıyor.ne fikirleri fikir,ne eylemleri insanlıkla bagdasır.bu adamın aldıgı nefesin bile rating ugruna oldugunu savunabilirim.

Programını izlemedim ama videoyu gorunce bana anında Pisti'yi hatırlattı.Hatırlarsınız ki Pisti,Metin Uca'nın gerceklestirmek istedigi aklı basında bir televizyon programıydı ancak onu da Turkiye'nin Muhtarı(!) Reha Muhtar sindirip ele gecirdi.Uzatmadan,formatı bile caldıktan sonra,gelipte orda burda Hokkabaz filmi uzerinden ucuz reklam yaparsak adam olmaya calısırsan,alınca eline tavsanı boyle hokkabaz,saklaban hatta katil olursun iste.Zaten onune Seray Sever gibi birini alıpta program yapan adamın olayı az cok bellidir...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

klasik takım elbisenin üzerine spor şapka takan bi varlıktan anca bu beklenirdi..

bu adam gerçekten gerizekalı..

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

jonnathan yazdı:Bir reklam var ya hani "biz ne is olsa yaparız" diye klasik zihniyetimizi anlatan,iste Savas Ay'da o urunun insanı.Haberci mi,sovmen mi,dulun,acın,yetimin abisi mi,fikir adamı mı,gazeteci mi,yonetmen mi,senarist mi belli degil.Hepsini yaptıgını sanıyor,oysa elini attıgı her isi eline yuzune bulastırıyor.ne fikirleri fikir,ne eylemleri insanlıkla bagdasır.bu adamın aldıgı nefesin bile rating ugruna oldugunu savunabilirim.

Programını izlemedim ama videoyu gorunce bana anında Pisti'yi hatırlattı.Hatırlarsınız ki Pisti,Metin Uca'nın gerceklestirmek istedigi aklı basında bir televizyon programıydı ancak onu da Turkiye'nin Muhtarı(!) Reha Muhtar sindirip ele gecirdi.Uzatmadan,formatı bile caldıktan sonra,gelipte orda burda Hokkabaz filmi uzerinden ucuz reklam yaparsak adam olmaya calısırsan,alınca eline tavsanı boyle hokkabaz,saklaban hatta katil olursun iste.Zaten onune Seray Sever gibi birini alıpta program yapan adamın olayı az cok bellidir...
"her işi yaptığını zanneden aslında hiç birşey yapamaz"... bunu biri sölemediyse benim sözüm olsun...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
jonnathan yazdı:Bir reklam var ya hani "biz ne is olsa yaparız" diye klasik zihniyetimizi anlatan,iste Savas Ay'da o urunun insanı.Haberci mi,sovmen mi,dulun,acın,yetimin abisi mi,fikir adamı mı,gazeteci mi,yonetmen mi,senarist mi belli degil.Hepsini yaptıgını sanıyor,oysa elini attıgı her isi eline yuzune bulastırıyor.ne fikirleri fikir,ne eylemleri insanlıkla bagdasır.bu adamın aldıgı nefesin bile rating ugruna oldugunu savunabilirim.

"her işi yaptığını zanneden aslında hiç birşey yapamaz"... bunu biri sölemediyse benim sözüm olsun...
aynısını içimden geçirdim walla
hatta bi ara şunu yazdım çok akıllı olduğunu sanan ama çok aptal olan birisi yazcaktım silmişim sonradan

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ya bu adam cidden özürlü bundan eminim artık..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

wolfali yazdı:ya bu adam cidden özürlü bundan eminim artık..
o dedigin az bile kalır.. bi de guluyor sinir sinir..
icim parcalandı o tavsanı oyle gorunce.. kıyamam ben onaa.. :cry:

ayrıca bi insanın bildigini zannettigi seyi ogrenmesi imkansızdır diye bi lafta vardır.. bu adam bunun canlı kanıtı.. her seyi ben bilrim, ben en iyisiyim, yetenekliyim soyleyim boyleyim diye kasılmayı bırakıp bi de egoları ugruna masum hayvanları kurban etmese belki daha insan olmaya deger biri olucak

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

apışıp kaldı rezil.. :x hani dıııddd oldu işte

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

aptallık parayla değil ama türkiyede aptallar para kazanıyor.
betterman.

Kullanıcı avatarı
Electro_CM
Üye
Üye

Mesaj gönderen Electro_CM »

ya embesil herif öldürdü hayvanı

bu adamı oldum olası sevmem :007

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Burada yazamadıgımız yorumları video nun altında yazmışlar ...
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya bi dakka yaa.. şimdi ben bişi anlamadım abi bundan.. naapmışda ölmüş o hayvan??.. e çünkü şapkanın içinde önce bi çakmak flnda yakıyo yane.. hangi otistik davranışının sonucunda gelişmiş bu durum..??.. bide "uyuo o uyuoo.." dio leğen g.tlü herif!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

bu adam da gram beyin yok..
zeka özürlü yaratık..
tavşanlar oksijensiz solunum mu yapıyor zannediyorsun
5 para etmezsiniz sayın savaş ay..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

aptal herif ya yazık hayvana
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

ya hayvan yaaa

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

devrik_cumle yazdı:ya hayvan yaaa
efet tavşan bi hayvan....!!!!!!!!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}