En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

RapunZelle yazdı:
dead_or_alive yazdı:ırkçılığı konu alan en iyi film Malcolm X mi acaba :016 ..süper 4/4 lük bi film, abartmıyorum hiç eksiği yok..vayy bee :010
aslında kitabını bulabilseydim önce kitabını okuyacaktım ama bulamadım
ideefixe de var.5.10 ytl fiyatı da.
tükendi diye biliyordum..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

houseofholy yazdı:
dead_or_alive yazdı:ırkçılığı konu alan en iyi film Malcolm X mi acaba :016 ..süper 4/4 lük bi film, abartmıyorum hiç eksiği yok..vayy bee :010
aslında kitabını bulabilseydim önce kitabını okuyacaktım ama bulamadım
ırkçılığı konu alan en iyi film tartışılır ama senin de bildiğin gibi Edward Norton un American History X bu konuda yapılmış ve neredeyse efsane olmuş bir film. bahsettiğin filmin tamamını izlemediğim için bir kıyaslama yapmak istemiyorum ama American History X i tek geçerim..
o da var yaa.. :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

geçen gün tvde *zafer yolu*nu izledim.. arkadaşımın dediğine göre kesmişler baya bi.. daha güzelmiş orjinali.. ama yinede güzeldi.. orjinalini bulursam onuda izlicem.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

beynelmileli izledim az önce..çok beğendim ama sonu keşke öle olmasaydı:(
kendimi gerçkten çok kötü hissetim
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

en son ''koro'' yu izledim çok sıcak bir film daha ilk dk.lardan filmin içine çekiyor sizi ...
http://beyazperde.mynet.com/film/2384
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

2046

Resim

elbette çok iyi bir film.

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

shrek 3 ü izledim , süperdi shrek in bebiþleri oldu :D
kolay deðil, rol yapsamda bazen, beni hiç bir þey güldürmüyor..sorun deðil çünkü artýk zaten beni hiç bir dert öldürmüyor..

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

kanlı elmas = leo iyi oynamış we her dkkası heyacanlı iyi film 10 uzerınde7

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

orlando bloom'un ''the calcium kid'' filmini izledim vasat bir filmdi.. sıkıcı değil ama güzelde değil.. ortalama bir film işte
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
place
Üye
Üye

uçuş planı

Mesaj gönderen place »

süper...tavsiye ederim.başrolde joddie foster.harika :002 bi psikolojik gerilim

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

alamo dün gece ve önceki gece de kabuslar evi-karanlıktan gelen... kabuslar evi serisini tavsiye ederim ;)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

kamze yazdı:alamo dün gece ve önceki gece de kabuslar evi-karanlıktan gelen... kabuslar evi serisini tavsiye ederim ;)
evt bende izliyorum kabuslar evi serisini..bazı bölümleri saçmamsı olsada
genel olarak iyi bi çalışma :) Fox da veriyolar arkadaşlar kısa film tarzı denk gelirseniz izleyin :)

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

addo yazdı:shrek 3 ü isledim açıkcası okdr etkilenmedm ztn eşegin sesi fln deişmiş .mehmt ali erbl seslendrrken daha hoştu bnce .. yinede güseldi
bencede eşeğin sesi m.ali erbil seslendirirken daha hoştu! eşek'in de yawruları oldu ejderhadan :-D çok şekerdi onlarda. shrek in de bebekleri bi güsel kusuyolar aynı babaları :-D film güsel di benm hoşuma gitti!..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dev!l_O_ yazdı:
addo yazdı:shrek 3 ü isledim açıkcası okdr etkilenmedm ztn eşegin sesi fln deişmiş .mehmt ali erbl seslendrrken daha hoştu bnce .. yinede güseldi
bencede eşeğin sesi m.ali erbil seslendirirken daha hoştu! eşek'in de yawruları oldu ejderhadan :-D çok şekerdi onlarda. shrek in de bebekleri bi güsel kusuyolar aynı babaları :-D film güsel di benm hoşuma gitti!..
ben o kadar sevmedim.sanki bir şeyler eksikti.ama shrek in yavrucuklarını anahtarlık yapıp piyasaya sürerlerse epey para kaldırırlar :)

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dev!l_O_ yazdı:
ben o kadar sevmedim.sanki bir şeyler eksikti.ama shrek in yavrucuklarını anahtarlık yapıp piyasaya sürerlerse epey para kaldırırlar :)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Angela diye bi film izledim dun gece.. Luc Besson yine harikalar yaratmıs denebilinir.. Oyuncular bi baska harikaydı, Jamel Debbouze da yine nasıl iyi oyuncu olunur gostermis..

Kullanıcı avatarı
nymph
Üye
Üye

Mesaj gönderen nymph »

The Host(yaratık): macera yapmaya çalışılmış ama komedi gibiydi..zaten korece...acayip sesler çıkıyo....ama iyiydi :010

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

veronique yazdı:Angela diye bi film izledim dun gece.. Luc Besson yine harikalar yaratmıs denebilinir.. Oyuncular bi baska harikaydı, Jamel Debbouze da yine nasıl iyi oyuncu olunur gostermis..
gayet hoş bir film.bende beğenmiştim.

Kullanıcı avatarı
cansel
Üye
Üye

Mesaj gönderen cansel »

ben enson bir internet adresinden son durak 4 izledim güzel film tavsiye ederim :010

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:Angela diye bi film izledim dun gece.. Luc Besson yine harikalar yaratmıs denebilinir.. Oyuncular bi baska harikaydı, Jamel Debbouze da yine nasıl iyi oyuncu olunur gostermis..
Angel-A..."Bir adam bir kadına Paris'te rastlar." filmde andre yle angela bıb aynadaki konuşmaları akılda kalack cinstendi.. :010 izlenmesi gereken bir film

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

'kiss kiss, bang bang'..manyak yaa :-D robert downey muhteşem muhteşem muhteşem..

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

dead_or_alive yazdı:'kiss kiss, bang bang'..manyak yaa :-D robert downey muhteşem muhteşem muhteşem..
adamı yanlışlıkla öldürdüğü sahne çok iyiydi

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

birazdan 11:14 filmini izlicem..duyduğuma göre güzel bi filmmiş görcezz :)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Leonardo di Caprio'nun başrolünü üstlendiği Kanlı Elmas'ı izledim.Oyunculuklar fena değil.Replikler gayet yerinde.Konusu gereği filmde Afrika'nın genel durumu ve elmas şirketlerinin şerefsizliklerini anlatan bir yapım kısacası.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
cansel
Üye
Üye

Mesaj gönderen cansel »

213 yazdı:Leonardo di Caprio'nun başrolünü üstlendiği Kanlı Elmas'ı izledim.Oyunculuklar fena değil.Replikler gayet yerinde.Konusu gereği filmde Afrika'nın genel durumu ve elmas şirketlerinin şerefsizliklerini anlatan bir yapım kısacası.
bencede güzeldi