Tavsiye Ettiğiniz Filmler?

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

trt'de bir film vardı umut çiçekleri diye
piyanistteki adamın filmiydi
sırp-hırvat savaşındaki gazetecilerden birisi kayboluyor,karısı onu arıyordu deli gibi savaşın ortasında...bazı sahneleri çok rahatsız ediciydi ama bu filmin değerini düşürmüyor, daha da çok arttırıyordu...valla ben çok sevmiştim sinirlerimde bozulmuştu insanın memleketi sayılır, aynı şeyler bosna ve kosovada da oldu sonuçta...

iki halk birbirine nasıl kin duyabilir bunu çok iyi anlıyorsunuz, gerçekten korkunç bir kin..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

revo yazdı:Terminal
İzleyin..
izlemistim.. milliyetçilik duygusu ii işlenmiş bu filmde de..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

DeLi yazdı:piyanistteki adamın filmiydi
iyi hatırlattın piyanist bence harika bi film defalarca izledim defalarcada izlerim
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hiç izleyemedim.. ne bilim yakalayamadım başını.. annemler vcd de izlerken bile yakalayamamıstım:P
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kozmik_peri yazdı:hiç izleyemedim.. ne bilim yakalayamadım başını.. annemler vcd de izlerken bile yakalayamamıstım:P
bence izle yani tarihe ilgi duyuyosan

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

peki bi gün kararlılık yapıp izlicem :D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kozmik_peri yazdı:peki bi gün kararlılık yapıp izlicem :D
izledikce beni hatırla:p neyse en son yazı turaya gittim fazla sarmadı beni

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tamam derim bi jonnathan vardı izle demişti bak görüo musun film de güsel cıktı die :P yazı tura ya eskiya gibi demislerdi ama..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kozmik_peri yazdı:tamam derim bi jonnathan vardı izle demişti bak görüo musun film de güsel cıktı die :P yazı tura ya eskiya gibi demislerdi ama..
alakası yok...belki 2. bolumu biraz

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

son zamanlarda 2.dünya savaşı filmleri çok fazla, daha doğrusu fazlaydı suyu çıkmıştı, şimdi süper kahraman filmleri çok..

birde şeyi anlamıyorum, bir sürü yahudi katliamı filmi var 2.dünya savaşında, neden böyle anlamıyorum? sadece onlar mı soykırıma uğramış? yahudilere bir kinim falan yok ama hep de onların filmi var
Hitler sadece onlara değil çingenelere ve polonyalılara da yaptı aynısını...sadece rusyada 20 milyon kişi ölmüş
diğer örnekler de var, amerikada yerliler,balkanlarda sırplarla hırvatlar birbirlerine, sonra sırplar arnavut ve boşnaklara, afrikada yerliler, şimdi yine adını hatırlayamadığım bir afrika ülkesinde hâala soykırımlar devam ediyor, ondan sonra aklıma gelmeyen birsürü şey var, çinde doğu turkistan var, fransızların kuzey afrikada yaptıkları var(en az 1 milyon kişi)
ama bu tür filmlerden çoğu ssadece yahudi katliamı ile ilgili
ilginç.

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

son durak 2 fena değil ve shrek gerçektende güzeldi bide blaiyr cadısı 1 ve 2 fena değil başkada aklıma gelince yazarım ...
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sondurak 1 ve 2 yi izlerken cok eğleniorm ben psikopatlığım tutyo.. :oops: nerdeyse bütün sahneleri ezbere bilirim ama yine de ölümlerin kurgusu cok hoş olduunda tekrar tekrar izleyebilirim 8)

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

bak aklıma geldi bi tane hayalet gemi cidden mütiş bi ölüm sahneleri var özellikle herkes dans bistinde dans ediyorlar makarada sarılı tel kopuyor ve bütün insanların ortasından karşı tarafa geçiyor sonra hepsi kesilen yerlerinden teker teker elma gibi yere düşüyüyor parçalar halinde :twisted: bence izlemelisiniz :!:
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

izlemiştim.. ve sana büyüük bi içtenlikle katılıyorum :twisted: böle bikaç saniye durup döküldüler ya uff!!!

nextmelody
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nextmelody »

bu sizin egelence anlayisinizda super yani. :? hastamisiniz guzel bisimis gibi anlattinizda.

8O

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

nextmelody yazdı:bu sizin egelence anlayisinizda super yani. :? hastamisiniz guzel bisimis gibi anlattinizda.

8O
ne alaka sadece film ya eğlenceli geliyobiraz ama hastalıkla ne alakası var hem gerçekte bu tür olaylar yaşansa kesinlikle böyle tepkiler vermeyiz zaten gerçekte yanımda böyle bi olay olsa korkudan kalbim durur :lol: :lol:

badxboy
Üye
Üye
İletişim:

film

Mesaj gönderen badxboy »

aklıma gelenler the doors, the crow, schındler'ın lıstesı, son mohıkan, cannibal hollıcaust (gercı bu fılm tum dunyada yasaklı fakat imesh, kazaa'da bulunabılır..gerılım ıste ben buna derım ızlersenız..)

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Alien vs Predator filmi tavsiye edebilirim... Yakında gösterime girecek bir film herkez mutlaka bilir alien ve predator'u bu filmde insanlar alien ve predator ırkı birbirini yiyor. Konu kısaca insanlar buzul kitlelerinin bilmem kaç bin metre altında bi yer keşfeder bu yerde araştırma yaparlar ve predator ırkının evinde olduklarını farkederler alien larda burda yaşamakta dır ve herkez birbirini yer...
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

hayir ulan. :P insanlar predatorlarla anlasma yapiyor. alien in eline veriyorlar. :P korsani izledim ondan biliyorum...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Quentin Tarantino lawuğundan ve filmlerinden nefret ediyom.(oh be söledim en sonunda)
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nextmelody yazdı:bu sizin egelence anlayisinizda super yani. :? hastamisiniz guzel bisimis gibi anlattinizda.

8O
yok ya öle diil.. cidden cok sapıkca gibi gözükse de ben de angel gibi ölürüm heralde öle bişi olsa :oops: kötü bi amacımız yoktu :wink:

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

grungy yazdı:hayir ulan. :P insanlar predatorlarla anlasma yapiyor. alien in eline veriyorlar. :P korsani izledim ondan biliyorum...
Ulan filmin sonunu niye söyleyip heyecanını kaçırıyorsun... :)
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

bosbogazligim tuttu iste. bole cok bilmislik yapmak geldi icimden. neyse zaten tam olarak eline almiyor alienlar.. izleyin guzel yapmislar. :lol:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

testere die bi film var izleyeniniz oldu mu??

Kullanıcı avatarı
belphegor_dani
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen belphegor_dani »

butterfly effect .. :twisted:
I have my demons; they're all in my cell