Otel / Hostel (2005)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Otel / Hostel (2005)

Mesaj gönderen wolfali »

aranızda giden varmı bilmiyorum ama gidilmesi gereken bir film.özellikle de gerilim filmlerinden hoşlananlar için 10 numara bir yapım.filmin vahşet sahneleri o kadar abartılmış ki insanın tüğleri diken diken oluyor.
senaryosu bana testereyi andırdı fakat yanlış düşünüyor olabilirim.çünkü testere sürprizlerle dolu bir film di.otel de ise herşey açık şekilde seyircilere sunulmuş ama gerçek bir gerilim filmi olduğuda kesin.
bu zamana kadar izlediğim en iyi korku filmlerinden biri herkese tavsiye edrm.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

evet hakkaten geren bi filmdi.. benim de bayaðý hoþuma gitmiþti..
sanýrým orjinali "hostel" olan filmden bahsediyosun.. :-D
ben tuhafýmdýr biraz.. bazý filmlerin türkçe isimleri garip oluyor onun için orjinal ismi aklýmda kalýyor(Requiem for a dream gibi)..
hotel de biraz garip gelmiþti aslýnda bana.. baþlarda sakin baþlýyodu sonra ummadýk adamlarýn baþýnýn altýndan kötü þeyler çýkýyordu.. olaylar biraz kopuk gibiydi ama kanlý sahneler hoþuma gitti :-D :-D
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

soundevil yazdı:evet hakkaten geren bi filmdi.. benim de bayağı hoşuma gitmişti..
sanırım orjinali "hostel" olan filmden bahsediyosun.. :-D
ben tuhafımdır biraz.. bazı filmlerin türkçe isimleri garip oluyor onun için orjinal ismi aklımda kalıyor(Requiem for a dream gibi)..
hotel de biraz garip gelmişti aslında bana.. başlarda sakin başlıyodu sonra ummadık adamların başının altından kötü şeyler çıkıyordu.. olaylar biraz kopuk gibiydi ama kanlı sahneler hoşuma gitti :-D :-D
evet o film den bahsediyorum.ingilizcesini bilmediğim için kusura bakmayın ben daha 16 yaşında tek bildiği şey bilgisayar olan küçük bir çocuuum :-D
şaka bi yana piyasada otel die başka bir film olmadığından ingilizcesini yazma gerei duymadım ama moderatör abilerimiz duymuşlar.
neyse konuya gelirsek film harbiden güzel gidin izleyin mutlu olun yok yok gerilin :-D lafa bak bu filme gidiceksin ve sinemadan mutlu çıkacaksın olacak iş değil.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

miidemin acaip derecede bulancaına dair baskın hislerimde olsa... gitceeeemmm!!!...... :015
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

git angel git.. :D
bulancak miden.. ööð. düþününce bile kötü oluyo walla.
ama film güzeldi walla...
wolfali.. ben de bu ara pek takýlamýyorum sinemalara.. ondan bilemedim acaba baþka otel diye film var mý diye.. :-D
neyse anlaþabilmiþiz en azýndan :015
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

ya ben son yllarda böyle kanlı bir film görmedim filmden çıktıgımda gerilmiş bir vaziyetteydim özellikle sarışın çocugun aişl tendonlarını kestigi sahnede benim tendonlarım kesilmiş gibi oldum cok kötü bir duyguydu yaa :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

susayaci yazdı:benim anlamadigim sonda kalan esmer arkadaşın ele başını nasıl tanıdıgı.. oyle bir sahne gormedim ben zira.. biri bana bunun cevabini versin.
eğer amsterdam dan onları slovakya ya yönlendiren adamı soruyorsan nasıl anladığını bende anlamadım. :-D
bilen varsa söylesin bir zahmet.

Kullanıcı avatarı
shawnodesse
Üye
Üye

Mesaj gönderen shawnodesse »

bazýlarý testere den özenildiiini solüo ama bnce diil

hatige
Üye
Üye

Mesaj gönderen hatige »

:010 çok umutlanarak gitmiştim filme çünkü korku filmi manyağıyımdırr ama hiç beğenmedimmmmm :007 korku filmimi yoksa başka bi türmü......... :P
Vakit varken sormaya sevgi nerde sorsana
Cennet yok aslında kula kul olanalara.. :)
www.ogunsanlisoy.com
www.ogunsanlisoy.info

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

otel tarzı insan doğruyan filmleri sevenlere müjde!!! piyasada ölüm makinesi diye bir film var,nasıl diyeyim,böyle otelden 20 kat daha dehşet.şu sıralar altyazılı.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

tarantino gazi ve reklamı arasında çıkmış berbat otesi yapım...

ilk yarım saat anlamsız erotik ogelerle geçiyor geri kalan kısımda asmaca kesmece doğramaca...
konusuna hakim değil...
filmin guzel olmaması için yeterli bir neden değil bu ama ne anlatmak istediklerini anlatabilmiş..ne de geçerli bi mesaj vermeyi basarabilmis abuk sabuk ziyan bir yapım...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
ignore
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ignore »

iğrenç bir film tarantino nun yapımcılığını yaptığı filmden pek bir beklentim olmamalıydı zaten

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

bitmesini sabýrla beklediim we yeter artýk dediim bi film..