Testere 1 2 3 (Saw)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

testere 1 in farklı bi senaryosu vardı bu yüzden çok ilgi gördü sanırım.ama ikincisi tek kelimeyle süperdi.heleki süprizlerle dolu sonu...
3 üncüsünen de başarılı bişi olucağını umut ediyorum.
:dance

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya saw2 den bi sahne ıyhh çok fena bişeydi ama o sahnede hata vardı sankim... :)
hatırlarmısınız camdan bi tuzak vardı o nun 2 tane giriş yeri vardı kız ilk bi kolunu uzattı iğneyi almak için sonra gördükki meğer feci bi tuzak ve sen ne demeye dier kolunuda sokuosun oraya camı kırmaya çalışıp almaya çalışsana en azından bunu başaramasan bile camın kırlımaz oldunu baz alsak bile biraz zorlama sahnesi falan olmalıydı sanki... ama o kız ilk kaptırdı bi kolu, dier kolu sonra hemen uzattı falan
ıyhh kötü bi sahne harbi kötüydü ya :-D

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

testere 1 2 3

Mesaj gönderen kitten »

ya bu testerenin senaryosu kiminse adam manyakmış ya çok değşik bi konu ya ..hele öldürme sahneleri.adamdan şüphe duyuyorum Testere 3 ü merakla bekliyorumm... :-D :002

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

simsiyah_85 yazdı:ya saw2 den bi sahne ıyhh çok fena bişeydi ama o sahnede hata vardı sankim... :)
hatırlarmısınız camdan bi tuzak vardı o nun 2 tane giriş yeri vardı kız ilk bi kolunu uzattı iğneyi almak için sonra gördükki meğer feci bi tuzak ve sen ne demeye dier kolunuda sokuosun oraya camı kırmaya çalışıp almaya çalışsana en azından bunu başaramasan bile camın kırlımaz oldunu baz alsak bile biraz zorlama sahnesi falan olmalıydı sanki... ama o kız ilk kaptırdı bi kolu, dier kolu sonra hemen uzattı falan
Tabi ordaki kanlarda gerçek değil zaten ketçup onlar ketçup :P
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

27 ekim america 3 kasım türkiye az kaldıı sabredin.... :016

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

DaRKFuNeRaL yazdı:
simsiyah_85 yazdı:ya saw2 den bi sahne ıyhh çok fena bişeydi ama o sahnede hata vardı sankim... :)
Tabi ordaki kanlarda gerçek değil zaten ketçup onlar ketçup :P
zekisin yawww :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

daha fazla kan isterek isterek :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:daha fazla kan isterek isterek :010
:-D ihahahahahahahaha :-D

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

bir filme korku filmi diye girdiysen eger zaten korkma psikolojisine girmissin demektir..arkadan biri bom diyince korkma olasılıgın var, ki oylede olur genelde..aslında olaylar, sahneler, kostum falan korkutmuyor..direct dayıyorlar effecti dırırırırı seklinde..gelde korkma..((:

saw 2 guzeldi..3. de buyuk ihtimalle hayal kırıklıgı yaratacak..daha girmeden o psikolojideyis cunku..ilk 2sinin yerini tutmas kotu kaka pis ıykk..on yargı olayını asmak gerekiyor oncelikle..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

betul yazdı:bir filme korku filmi diye girdiysen eger zaten korkma psikolojisine girmissin demektir..arkadan biri bom diyince korkma olasılıgın var, ki oylede olur genelde..aslında olaylar, sahneler, kostum falan korkutmuyor..direct dayıyorlar effecti dırırırırı seklinde..gelde korkma..((:

saw 2 guzeldi..3. de buyuk ihtimalle hayal kırıklıgı yaratacak..daha girmeden o psikolojideyis cunku..ilk 2sinin yerini tutmas kotu kaka pis ıykk..on yargı olayını asmak gerekiyor oncelikle..
yalnız insanlar zaten saw a korkku demiyorki..bi yönden de haklısın ...ne bu psikopatın derdi ,
En son dead_or_alive tarafından 26 Eyl 2006 21:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

dead_or_alive yazdı:
betul yazdı:bir filme korku filmi diye girdiysen eger zaten korkma psikolojisine girmissin demektir..arkadan biri bom diyince korkma olasılıgın var, ki oylede olur genelde..aslında olaylar, sahneler, kostum falan korkutmuyor..direct dayıyorlar effecti dırırırırı seklinde..gelde korkma..((:

yalnız insanlar zaten saw a korkku demiyorki..bi yönden de haklısın ...ne bu psikopatın derdi ,di mi yaaa :-D
filmin turu korku-gerilim olarak gecer..ki beni germedigi icin ben korku filmi diyorum..ayrıca bu kadar basit bi yorum yapmanda fazlasıyla gereksiz yani..ne bu psikopatın derdi seklinde..neyse konu saptırılmasın..ilk 2 film basarılıydı..3.sude oyle olur umarım..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sonunda manyak bir adamın son kurbanları olduklarını anlayacaklardır.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:Sonunda manyak bir adamın son kurbanları olduklarını anlayacaklardır.
parlak ama hastalıklı bir deha

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

“‘Saw / Testere’ insanların devamının çekilmesi için yalvardığı filmlerdendi çünkü filmin sonunda yanıtlanmadan bırakılan pek çok soru vardı” .Bunu yapmak isteyip istemediğimizden emin değildik, ama Jigsaw’a ne olduğunu bilmek isteyen ve kim olduğunu, insanlardan o kadar çok e-posta aldık ki yapmamazlık edemedik”.

mark burg&Oren Koules
En son dead_or_alive tarafından 26 Eyl 2006 21:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:“‘Saw / Testere’ insanların devamının çekilmesi için yalvardığı filmlerdendi çünkü filmin sonunda yanıtlanmadan bırakılan pek çok soru vardı” diyen yapımcı Oren Koules’un sözlerine yapım ortağı Mark Burg da şunları ekliyor: “Bunu yapmak isteyip istemediğimizden emin değildik, ama Jigsaw’a ne olduğunu bilmek isteyen insanlardan o kadar çok e-posta aldık ki yapmamazlık edemedik”.
saw yapımcıları)
psikopatın derdini sormak aptalca deilmiş

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

bir filmin yapılması o kadar kolay olmuyor..o kadar emegi bu psikopatın derdi ne diye yorumlamak basit oluyor..en azından emege saygısızlık..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

betul yazdı:bir filmin yapılması o kadar kolay olmuyor..o kadar emegi bu psikopatın derdi ne diye yorumlamak basit oluyor..en azından emege saygısızlık..
aman aman..emeğe saygısızlık mı? ...ben de bazen senin gibi davranıyorm o yüzden sana bişe demiyrm git yüzünü yıka uyu faln ne bilim işte

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

dead_or_alive yazdı:
betul yazdı:bir filmin yapılması o kadar kolay olmuyor..o kadar emegi bu psikopatın derdi ne diye yorumlamak basit oluyor..en azından emege saygısızlık..
aman aman..emeğe saygısızlık mı? ...ben de bazen senin gibi davranıyorm o yüzden sana bişe demiyrm git yüzünü yıka uyu faln ne bilim işte
benimle kendini aynı kefeye koyman bide bu durumu ciddiye alıp onerilerde bulunman komik fazlasıyla..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

betul yazdı:
dead_or_alive yazdı:
benimle kendini aynı kefeye koyman bide bu durumu ciddiye alıp onerilerde bulunman komik fazlasıyla..
doğru.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

tartısmalara son verilecek mi?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

tamamiyle 1odaklı düşündüğümde "vay be senarist aşmış bi adam yahu bukadar da yapılabilir mi?" dediğim ama 2yi görüp 3ün haberini duyduklar sonra "yine hollywood ve yine sadece para için güzelim senaryoyu baltalamışlar" diye iç geçirdiğim film..hayal kırıklığına uğradım
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Testere kurgusu çk iyi olan ve çk beðendiðim filmlerden biri.
2. bölüm 1. den daha heyecanlýydý tabikide.3. de merakla bekliyorum :010

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

way bee demek 3 de gelio..heycanla bekliyoruz tabiki:)

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

umarım 1 ve 2 kadar ıyı olur ..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Re: testere 1 2 3

Mesaj gönderen Whisperwind »

kitten yazdı:ya bu testerenin senaryosu kiminse adam manyakmış ya çok değşik bi konu ya ..hele öldürme sahneleri.adamdan şüphe duyuyorum Testere 3 ü merakla bekliyorumm... :-D :002
Senaryo bildiğim kadarıyla ilk filmde Adam karakterini oynayan adamın ama tam ismini hatırlayamıyorum. Galiba Leigh. Ama soyadını bilmiyorum.
Glaciers melting in the dead of night and the superstars sucked into the supermassive...