En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

trainspotting i tekrar seyrettim.bu kaçıncı oldu hatırlamıyorum.ama bu kadar zamandan sonra iyi gitti.kendini bulmak isteyenlere

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bilinmezden gelen e gitit kdün =)) yaff korku falan deil bu yaa bence gidn b izleyin kızn pok yoluna gittiği sahneyi görnce kopcanzz bütn sinema bizmle sallan dı=)) kız mecAZİ DEİL gerçekten pok yoluna gitti ee başk asıçıck yer bulamzsa böle olur=)) uheehe salak bi film di işte klasik korku filmi
bir de cinnet die bi film warmşş dün gece sinemadan çıknca bide onu aldlar ewde izlicezz ben uyumuşmm sabrla izlemşlrr foss çıkmşş siz izlednzmi nası??? arafı bekliyorum ben!

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

1 saat önce araftan çýktým..
sonuç: biray dalkýranýn parasýna we dier set çalýþanlarýnýn emeðine yazýk..
nasýl olduda altýn portakal jürisi aday olarak kabul etti orasýný çok düþündüm filmden çýkýnca..

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

3291 yazdı:1 saat önce araftan çıktım..
sonuç: biray dalkıranın parasına we dier set çalışanlarının emeğine yazık..
nasıl olduda altın portakal jürisi aday olarak kabul etti orasını çok düşündüm filmden çıkınca..
ya anlatsana dabbe ye ve halka ya benzio mu :?:

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

3291 yazdı:1 saat önce araftan çıktım..
sonuç: biray dalkıranın parasına we dier set çalışanlarının emeğine yazık..
nasıl olduda altın portakal jürisi aday olarak kabul etti orasını çok düşündüm filmden çıkınca..
ben biliyordum böyle kötü olacağını.

cesur civciv i seyrettim.güzeldi eğlenceliydi. sudan çıkmış balık komikti:)

Kullanıcı avatarı
3291
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 3291 »

dead_or_alive yazdı:
3291 yazdı:1 saat önce araftan çýktým..
sonuç: biray dalkýranýn parasýna we dier set çalýþanlarýnýn emeðine yazýk..
nasýl olduda altýn portakal jürisi aday olarak kabul etti orasýný çok düþündüm filmden çýkýnca..
ya anlatsana dabbe ye ve halka ya benzio mu :?:
dabbeyi izlemedim.. halkadada baya gerlmiþtim ama sizi temþn edermki hiç korkmuosunuz..
filmin son yarým saati çok sýkýcýydý we ayrýca çok kötü bi sonla bitti..

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

balans ve manevra
karmaşık olmasına rağmen senaryosunu çok ii buldum izlenmesi gerek die düşünüorum teoyu zati çok seviorum.. güzel yanii izleyin.. :-D
dont speak..

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

bnde dün araf a gittim gerçekten çok sıradandı halbuki reklamında güzel görünüodu yaf
...We don't have a choice... But we still have a voice....

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bundan sonra güzel bi türk korku filmi yapılsa bile insanlar alay edecek , maalesef:(((( :(

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

Secret Window 2004 yapımı bi film. başrolde johnny depp var. oyunculara ztn laf edilmez, harika. senaryo hoştu bence. kurgu fln guzel. final biraz sıradan olmuş ama bence kaliteli bi film bence. izlenilmesi tavsiye edilir tarafımca.
the dreams in which im dying are the best ive ever had

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:Secret Window 2004 yapımı bi film. başrolde johnny depp var. oyunculara ztn laf edilmez, harika. senaryo hoştu bence. kurgu fln guzel. final biraz sıradan olmuş ama bence kaliteli bi film bence. izlenilmesi tavsiye edilir tarafımca.
final basit mi ( :016 )saçmalama o filmi yaklaşık 3 yıl kadar önce izledim..o filmin varya Karayip Korsanları ndn bile daha çok sevilmesi gerekiyor..ama insanlar napıp etmiş yapmışlar bi hata.. :P ..neyse beğenmişsin yaa o da yeter :-D :-D

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:
omarylmz yazdı:Secret Window 2004 yapımı bi film. başrolde johnny depp var. oyunculara ztn laf edilmez, harika. senaryo hoştu bence. kurgu fln guzel. final biraz sıradan olmuş ama bence kaliteli bi film bence. izlenilmesi tavsiye edilir tarafımca.
final basit mi ( :016 )saçmalama o filmi yaklaşık 3 yıl kadar önce izledim..o filmin varya Karayip Korsanları ndn bile daha çok sevilmesi gerekiyor..ama insanlar napıp etmiş yapmışlar bi hata.. :P ..neyse beğenmişsin yaa o da yeter :-D :-D
basit deil de artık o tarz finaller cok oluo. o yuzden sıradan dedim. alışagelmiş diger bi deişle :-D ama sonuc olarak guzel filmdi.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:
dead_or_alive yazdı:
final basit mi saçmalama o filmi yaklaşık 3 yıl kadar önce izledim..o filmin varya Karayip Korsanları ndn bile daha çok sevilmesi gerekiyor..ama insanlar napıp etmiş yapmışlar bi hata.. ..neyse beğenmişsin yaa o da yeter
basit deil de artık o tarz finaller cok oluo. o yuzden sıradan dedim. alışagelmiş diger bi deişle ama sonuc olarak guzel filmdi.
benim mısır sever jhonny im :-D :-D köpeğini öldürüp de hayal kahramanının öldürdüğüne inanan jhonny im. :-D ..ah jhonny im ahh :P

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şşşt izlemeyenler var,işin büyüsü kaççak :P

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:şşşt izlemeyenler var,işin büyüsü kaççak :P
aaaaaaaaa :-D yok canm ben sallıyorum zaten di mii :oops:

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dead_or_alive yazdı:
evt tabi. yok hayal kahramanı fln inanmayın siz buna :P

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:
dead_or_alive yazdı:
evt tabi. yok hayal kahramanı fln inanmayın siz buna :P
..yalancı de sen :aggressive

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

en son click izledim. güzeldi, uçuktu kaçıktı ama sonunda düşündürdü beni. verdiği mesajı alakasız bir biçimde vermesi hoşuma gitti :)
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Araf'a gittim bugun.Gittigime pisman oldum diyebilirim.Oyunculuklar,dialoglar cok kotu.halka'yla benzesen yanları,devamlı alakasız karanlık ve los ortamlarda ayrıca basitlestirmis.uzun metrajlı kısa film gibi birsey cıkmıs ortaya.tek guzel yanı efektler ve sarkılar,sarkıları da cok fazla kullandıkları icin bir yerden sonra opera hissi veriyor.yinede hayko cepkin iyi is cıkartmıs.son soz olarakta filmi tavsiye etmiyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

dün gece mulholland çıkmazını izledim (nihayet ) çok etkilendim! ama lost hightway i daha çok beğenmiştim, 4. izleyişimde çözebilmiştim falan :-D ööle bi film yaniii...David Lynch işte .....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

plastic yazdı:dün gece mulholland çıkmazını izledim (nihayet ) çok etkilendim! ama lost hightway i daha çok beğenmiştim, 4. izleyişimde çözebilmiştim falan :-D ööle bi film yaniii...David Lynch işte .....
anladın mı muholland cıkmazını :016 . ben nie anlıyamadım hicbişe bu filmden yaw :x

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

omarylmz yazdı:
plastic yazdı:dün gece mulholland çıkmazını izledim (nihayet ) çok etkilendim! ama lost hightway i daha çok beğenmiştim, 4. izleyişimde çözebilmiştim falan :-D ööle bi film yaniii...David Lynch işte .....
anladın mı muholland cıkmazını :016 . ben nie anlıyamadım hicbişe bu filmden yaw :x
lost highway in korsanı piyasada izlemek isteyenler korsancılara uğrasınlar :P

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

omarylmz yazdı:
ya aslında filmi izlerken bayaa bi kafam karıştı, ama filmden sonra şööle bi düşündüm , noldu lan diye :-D lost highway a göre daha bariz şeyler war...hayaller ve gerçekler birbirine girmiş durumda yani anlıcaan filmde...
bi daha izle :P
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
ottoman61
Üye
Üye

requam for a dream

Mesaj gönderen ottoman61 »

ben en son requam for a dream i izledim çoğunuz izlemiştir belki eski bi film çünkü ama izlediğim en çarpıcı filmlerden biri oldu gerçekten
eğer uyuşturucu nedir insanı ne hale getirir merak ediyosanız izleyin ve kusun

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

elimde olmayan sebeplerden dolayı en son ankaraya gelirken yolda hababam sınıfı3,5 u izledim . eskisi daha iiydi içine etmişler