En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bi de leonu izledm çok guzeldii =(
natalie portman kuçukken bile guzelmiş!!
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

İnto The Wild
tam anlamıyla mükemmel!!

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

Benny & Joon u izledm biraz önce.cok tatlıydı.özellikle johhny depp sevenlerin kacırmaması gereken bi film.yok böle bi datluluk ya =D
ayrıca müzikleride cok hoştu.
in the hopes of creating a horrible zombie..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Reign Over Me.
Adam Sandler gene oyunculugunu konusturuyor.Bir tür hafif psikolojik ve agirlikla dram filmi.Yer yer esprilerde patlamiyor degil ama karamizah olarak algiliyorum ben.Herkese tavsiye ederim.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

u-turn.
ya bu film paso 'ekşın'. sakin iki dakika geçmiyo,olaylar hiç durulmuyo,sean penn in basına gelen aksilikler sizinde sinir krizleri gecirmenize sebep oluyo.valla ömrümden bi yıl gitti izledikten sonra kesin :D
aksilikler silsilesi bi film ama izleyin bence:D

wristcutters.
küçük detaylar filmi güzelleştirmiş. shave us messiah'a kopmustum mesela filmi izleyenler bilirler. soundtrack leride oldukça güzeldi.
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

wanted
action film sevenlere hitap edicek, kaliteli action sahneleri olan güzel bi film..
ama senaryo için matrix özentisi diyebilirim.. zira izlerseniz daha iyi anlarsınız beni..
yine de dediğim gibi izlenilesi bir film..

the happening
night shyamalan ı duyunca atlayıp izledim tabi.. film çok güzel başlıyor..
yani çok güzel bir başlangıç kısmı var filmin.. süper merak uyandırıcı ve gerilim dolu sahnelerle başlıyo..
ama keşke öyle gitmeye devam etseydi..
sonra olayı boka sardırıyolar.. çok mistik değişik bi neden beklerken, olayı basitleştirmiş senaryo..
sonra işin içine aşk girmeler falan..
sonu da klasik 2.filmi de gelicek bitişiydi..
yine de izleyin derim
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

anestezi;
bazı insanlar anestezi sırasında bilincini kaybetmeyebiliyormuş.
filmdeki asıl karakter gibi.
o da uyumuyor ve çevresinde olan gerçekleri görüyor bu sayede.
güzel film, tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

geçen gün kanal d'de *bir tutam baharat*ı izledim.. güzeldi.. geçmiş özlemi çekenleri geçmişe götürebilitesi yüksek..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
hamide
Üye
Üye

Mesaj gönderen hamide »

swenney toodu izledim çok güzel bi film tavsiye ederim sıkmayan sıradışı bi film bence :victory

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

The other boleyn girl'ü izledim. Natalie Portman yine yardırmış resmen. çok iyi oynamış, hayranım bu kadına. bi yüze masumiyeti, kini, öfkeyi ve intikamı nasıl sığdırmayı becerebiliyo anlamıyorum. aynı ifadeler Closer'da da vardı. film çok güzel ancak bu Henry Tudor denen adam nasıl ezik bi kralmış böyle, uçkur sevdasına gezmiş adam resmen. Scarlett Johansson da çok iyiydi kesinlikle. izlerken gerildim baya bi, aslında çok sinir bozucu bi hikaye ama sırf oyunculuklar için bile izlenmeye değer...
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

boleyn kızında ki idam sahnesi çok güzel natalie portman ın yüz ifadesi falan süper o sahne

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

o hatunun zaten mimikleri inanılmaz. en basiti iki sahneyi düşün,
ilki; scarlet doğum yaptıktan sonra kralın geçip gitmesinin ardından kapıda hatuna o tarif edilemez gurur ve intikam zaferi edasıyla bakması
ikincisi de; idam sahnesi...
düşün ki nasıl muhteşem bi oyunculuk...
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

biraz önce kanalın tekinde *kuzgun*u seyrettim..
allahım!! bu tip filmlerin karanlık olmasından nefret ediyorum!! nedir bu ya kapkaranlık heryer!! bi ev sabah bile nası bu kadar karanlık olabilir!! hadi ev ışık almıyo diyelim.. bu evde böle ağzı açık ter içinde üç buçuk atarak gezen insanlar neden ışıkları yakmazda daha çok korkuya iterler kendilerini.. had kendilerinide düşünmüyolar.. bu kadar karanlık ortamda seyirci neyi görcek diyedemi düşünmez bu yönetmenler!! allah belalarını versin!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

ben çok uzun süre beklemiştim "The Other Boleyn Girl"ü. Tudor dönemini acayip seven ve Anne Boleyn'in gelmiş geçmiş en muhteşem hükümdarlardan biri olduğunu düşündüğümden filmin kitabını da bir çırpıda okumuştum (Philippa Gregory kitapları gerçekten güzel devamlarını da tavsiye ederim ;) ) oyuncular açıklandığındaysa ilk önce inanılmaz hayal kırıklığına uğramıştım ama fragmanı izlediğimde yüreğime biraz su serpilmişti.

öncelikle Henry Tudor için Eric Bana dünyanın en büyük hatası olmuş bence. Henry bildiğimiz kızıl saçlı mavi gözlü bir adammış. kara kaş kara göz gürbüz bir adam değilmiş yani. Özellikle Anne Boleyn zamanında incecik uzun boylu falanmış (her ne kadar sonradan en şişman krallardan birine dönüşmüş olsa da). aynı anda bir tarafta Jonathan Rhys-Myers'dan bir taraftan da Eric Bana'dan Henry Tudor izlemek, kıyaslama yapmayı zorunlu kılıyor maalesef. Aynı şey filmin bütünü ve diğer oyuncular için de geçerli. Scarlett Johansson süperdi bence. bu kadar fettan bir kadının bu kadar silik bir karakteri bu kadar güzel canlandırması filmin en önemli özelliğiydi bence. Her ne kadar Natalie Portman'ı tapma derecesinde sevsem de doğru dürüst bir Anne Boleyn göremedim açıkcası. Natalie Dormer, the Tudors'da Boleyn ruhunu daha iyi yansıtıyor bence. Zaten karakterler ve olaylar tarihsel gerçekleri bırakın romanla bile paralel ilerlemiyordu filmde. Kısacası hayal kırıklığına uğradım biraz. Yine de bütüne bakılacak olursa hoş bir filmdi.

Anne of Thousand Days muhteşem bir filmdir. Aynı dönemi ve Anne Boleyn'in muhteşem yükselişini ve kraliçce olduktan 1000 gün sonra da tekrar düşüşünü anlatır.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

birileri fena tırsmış :-D

az önce güzel dilime "Hırsız" olarak çevrilmiş bi Jude Law filmi olan "Breaking and Entering"i izledim. çok sakin çok güzel bi film. ama izlerken belki Jude Law'dan belki de filmdeki ilişkilerden dolayı aklına Closer geliyo insanın. belki Closer kadar inişli çıkışlı değil (hatta belki bile değil, direk durağan...) ama diyaloglar çok güzel ve her zaman olduğu gibi anlıyosun ki özüne dönüyosun sonunda...
Closer ı izleyip beğendiyseniz bunu da mutlaka izleyin derim...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

fighter

kung fu savunma sporunu yapan bir türk kızı ayşe ailesi, okulu ve kung fu hayatı içinde ordan oraya çarpan bir gencin hayatını anlatıyor bağzı sahnelerini gereğinden fazla abarmışlar film genel anlamda kabak tadı vermiyor izlenesi bir film

fantastic 4 - gümüş sörfçünün doğusu

filmde tüm süper kahramanlarda olduğu gibi dünyayı kurtarıyorlar bol espirili bir film olmuş duygusallık falan kıvamı fazla kaçırmamışlar filmde kahramnalar dünyayı kurtarıcak adamı kurtarıyor yanlız orası çok hoşuma gitti :D
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*sybil*i izledim.. başta başrolü olmak üzere pek beğendim..

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Meet Dave (Bir Çılgının İçinde)

Eddie Murphy yapmış yine. Gülme özürlülerini bile güldürecek bir film olmuş. Dünyaya insan(Eddie Murphy) görünümlü bir uzay gemisi iner ve kaptan tabiiki Eddie Murphy. İnsanları tanımaya çalışıyor ve onların hareketlerini öğrenmeye çalışıyor. Gezegenleri için önemli olan küreyi arıyor. Haydiyin bakalım gülmeye.
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

'koro'yu izledim küçük bi hikayesi war belki de ondandr ama ben biraz sıkıldım izlerken çok uzatmışlar yada yapammaışlar=D yoksa hikayesi oldukça hoştu((= 5 üzerinde 3 weriyorum..izlenebilinir..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sırf başrolde jennifer love hewitt var diye *bir sosyopatın itiraflarını* izledim.. başka hiç bi kuvvet izlettiremezdi o filmi zaten!! ama hatun taş her zamanki gibi.. bide *click*i bilmem kaçıncı kez seyrettim.. ne kadar izlesemde ilk defaymış gibi hissettiriyo.. :)

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angel_of_the_hell yazdı: *click*i bilmem kaçıncı kez seyrettim.. ne kadar izlesemde ilk defaymış gibi hissettiriyo.. :)
o filmi bende 3-4 kez izledim. Kendimi içinde hissedebildiğim, sahnelerdeki duygulara uyum sağlayabildiğim ender filmlerden biri. Adam Sandler farkı :)

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dün mustafa filmini izledik fena değildi.yeni kimsenn bilmediği şeylerde vardı filmde ama belgesel di işte.ben daha ayrıntılı bi FİLM izlemek istiyorum atatürk le ilgili. bu arada latife çirkin kadınmış ya=P ama fikriye güzel kadınmış çok beendik biz =)) bi de sanki atatürk son zamanlarını ewde durmadan sigara ve rakı içerek geçirmiş gibi anlatılmş sanki ben mi barttım yoksa.orası bana öle hissettrdi.onlar abartmış ya =) yine de izlenilmeli..

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

üç maymun filmini izledim...ya hayatımda izlediğim en saçma filmdi...hiç bişey anlamadım bi konusu bile yoktu...(güyya bide ödüllü filmmiş:S )zaten ilk yarıda salonda bulunan oyuncular ve izliycilerin yarısı salonu terk etti...geri kalanlar ise yazık ya okadar para verdik değmezmiş dediler...bende bilet paramı geri istiyorum dedim....:)ama kimseden ses çıkmadı...:)
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

cengiz han ı izledim,idare eder derecedeydi..

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dev!l_O_ yazdı:cengiz han ı izledim,idare eder derecedeydi..
isminden kaybediyo bana göre.. :x .. :P