En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

waking life + the man from earth + zeitgeist : ...
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

fur : nıcole kıdman ında oynadıgı cok hos bir film
the ıllusionist: kesınlıkle ızlenmeyı hak eden bı fılm
the hitcher: Cok cok bayılarak ızlemedıysemde eh idare eder dedıgımbı fılm
the devil s rejects: rob zombi yapımı gore bır fılm ızlenebılır house of 1000 corpses ın devamı ayrıca
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

KoRn_eR yazdı:waking life + the man from earth + zeitgeist : ...
aynı gün içerisinde seyretmemekte fayda var :023 :010

Kullanıcı avatarı
johnnash38
Üye
Üye

Mesaj gönderen johnnash38 »

raydan cıkanlar

güzel bir filmm.... biraz yavas ilerliyor ama o kadar...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

*7 yaşam*.. tavsiye olunur..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Aethra
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aethra »

Cesaretin Var Mı Aşka? (Jeux D'enfants)
Sevdim. Guillaume Canet için dahi izlenir.

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

normalde hiçbir fiLme zaman kaybı, vasat, berbat ..vs demem ama "kanlı orman" beRbattı ..!! :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

"mahşerin 4 atlısı" güzel, "ziyaretçiler" sebepsiz ve sonuçsuz, "aşk tutulması"nda da kendimi görmedim değil hani XD.. unuttuğum yok heralde..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

X-Men Origins: Wolverine'i izledim dün akşam... beğendim de. gerçi her zaman olduğu gibi 'yok artık bi git' dediğim yerler çoktu ama yine de beğendim...
ama yine de kurt adam mı vampir mi denilirse tabiki favorim vampirden yana =)
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

Alacakaranlık... izlediğim en kötü vampir filmi .. sanırım bram stoker'in kemikleri sızlıyordur.. klasik vampir kavramı ile uzaktan yakından alakası yok ordaki vampirlerin özellikleri.. ha amaç vampir filmi yapmak değil orda ki 'aşk'ı anlatmak diyorsanız.. gitsin başka bir fantastik ırkı kullansın, asil vampirleri , liseli yaptılar ya:S berbattı...

The Wrestler ... etkileyici bir filmdi, sean penn'in oscar almasına sevinmiştim ama the wrestler'i izleyince Mickey Rourke'un hakkının yendiğini düşünüyorum.. çok etkileyici oynamış cidden .. Aronofsky filmlerini eksiksiz seviyorum (her ne kadar bazı yerlerde kendini tekrarlasada)
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

PS. ı love you- fena diildi.

oxford crimes- iğrencti.

kehanet-gusel ama sonu kötu :)

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Star Trek'i izledim dün akşam. normalde bilim kurguyla aram bayadır bozuk olmasına rağmen yedinden sarmaya başladım sanırım özlemişim :)
çok beğendim. çok beğendim.... tavsiye ederim.
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

*doğmamış*.. sandığım kadar uçuklatıcı olmadı..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

cuma akşamı Terminator Salvation'ı izledim. ne yalan söyliyim çok ön yargılı gittim, iyi olmamamıştır, daha ne kadar uzatıcaklar falan dedim ama açıkçası yutturdu bana dediğimi çünkü fena şiddetle beğendim...
tabi bunda Christian Bale'in de fazlasıyla katkısı var çünkü kendisi hangi rolde oynasa her birini kendine yakıştırıyo ve işin güzel yanı film kötüyse bile onun sayesinde seviyorum...
bu arada bilim kurgu sevgim geri gelmeye başladı mutluyum :-D
kısacası izleyin...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

vaga_bond yazdı:cuma akşamı Terminator Salvation'ı izledim. ne yalan söyliyim çok ön yargılı gittim, iyi olmamamıştır, daha ne kadar uzatıcaklar falan dedim ama açıkçası yutturdu bana dediğimi çünkü fena şiddetle beğendim...
tabi bunda Christian Bale'in de fazlasıyla katkısı var çünkü kendisi hangi rolde oynasa her birini kendine yakıştırıyo ve işin güzel yanı film kötüyse bile onun sayesinde seviyorum...
bu arada bilim kurgu sevgim geri gelmeye başladı mutluyum :-D
kısacası izleyin...
bir terminatör hayranı olarak bu bölümü beğendim. yani aksiyonsa aksiyon, görsel efektse görsel efekt.. lakin sanki kurguda biraz hata vardı ve senaryoda olaylar çok çabuk birbirinden kopuyor ve seyirciyi tam doyurmuyor gibi geldi bana. yani mesela ikkinci bölümde gelecekten gelen t 1000 in hedefşi belliydi kve kovalamaca içinde senaryo akabiliyordu. ama burada kopuıklukları tam birleştirememişler. yine de sinemada rahatlıkla seyredilebilir.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ben artık filmin çok çabuk ilerlemesi olayına hiç bişi diyemiyorum çünkü sanırım beklentilerimizi 120 dakika ya da her ne kadar süreyse buna sığdıramazlar. soluksuz izlediğimiz için(en azından kendi adıma böyle) bize süre yetmiyo. ama hani filmin geneline bakıcak olursak hiç sıkılmadan izliyosun filmi. bide oyuncu seçimleri de çok iyiydi hani rolünü yapamicak adam yoktu orda ya da yapamamış dediğim de olmadığından ben büyük bi keyifle izledim. zaman kaybı lafını asla kullanmicaım ve özellikle sinemada mutlaka izlenmesi gereken olarak tavsiyede bulunacağım nadir aksiyonlardan...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Alacakaranlık fiLmini izledim ( 4 kitaptan oluşan bir seri vampir filmi :-D ) ..Gayet güzeLdi :D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Esaretin Bedeli'ni izledim.Boşuna başyapıt değilmiş,gerçekten harika bir film.İzlediğim en iyi filmdi diyebilirim.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:Esaretin Bedeli'ni izledim.Boşuna başyapıt değilmiş,gerçekten harika bir film.İzlediğim en iyi filmdi diyebilirim.
KesinLikle :D .. Papillon(Kelebek) filmini de tavsiye ederim henry charriere nin kitabından uyarlama .... :010 :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

dead_or_alive yazdı:
wolfali yazdı:Esaretin Bedeli'ni izledim.Boşuna başyapıt değilmiş,gerçekten harika bir film.İzlediğim en iyi filmdi diyebilirim.
KesinLikle :D .. Papillon(Kelebek) filmini de tavsiye ederim henry charriere nin kitabından uyarlama .... :010 :-D
Evet,onu da yeni sayılır izledim 1 hafta oldu sanırım.O da iyiydi,aşşağı yukarı konu aynı fakat esaretin bedeli çok başka yahu :015
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
dead_or_alive yazdı:
KesinLikle .. Papillon(Kelebek) filmini de tavsiye ederim henry charriere nin kitabından uyarlama ....
Evet,onu da yeni sayılır izledim 1 hafta oldu sanırım.O da iyiydi,aşşağı yukarı konu aynı fakat esaretin bedeli çok başka yahu :015
stephen king farkı :-D :-D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Terminator Salvation. Marcus Amca taksi şöförü olsa levyeyle bu kadar güzel robot dövemez. Çok takdir ettim.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
nazlibyt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nazlibyt »

en son The Shawshank Redemption' ı izlemiştim. kesinlikle izlenmesi ve arşivlenmesi gereken bir film

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dün akşam transformers ı izledim. çok beğendim, çok eğlendim, çok güldüm :D
eminim ki devamı gelicek. ehhh merakla bekliyoruz efem :P

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

kelebek etkisi 3ü izlemek için zorladım kendimi ama olmadı bunalttı beni
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!