En Son İzlediğiniz Film ve Hakkında Yorum

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

issirganotununissirmiyani yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
KoRn_eR yazdı: ana 3 ü de mi var??? :016
3 mü?? hönk!
evet üçüde var http://www.beyazperde.com/film/2868
ama ben bunu netten indirmiştim :oops:
yani sinemaya bile sokmamışlar o kadar kötü demi?ben öle anladım

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

KoRn_eR yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:
endoplazmikjan yazdı: 3 mü?? hönk!
evet üçüde var http://www.beyazperde.com/film/2868
ama ben bunu netten indirmiştim :oops:
yani sinemaya bile sokmamışlar o kadar kötü demi?ben öle anladım
yok hajım film daha bu hafta vizyona girecek ben filmi 2 hafta önce indirdim
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

en sonki hatun desdere oluo demiii bu seferr..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Gidersem ne olayım :-D
2 kötüydü 3 ondan kötüdür eminim.Sadece ticari birşeye dönüştü.İsmi kullanıyolar.İlk filmin pastasından pay almaya çalışıyolar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

KoRn_eR yazdı:Gidersem ne olayım :-D
2 kötüydü 3 ondan kötüdür eminim.Sadece ticari birşeye dönüştü.İsmi kullanıyolar.İlk filmin pastasından pay almaya çalışıyolar..
aynen öyle kurgu olarak 1 in yerini bişe tutamaz
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

nowitzki
Üye
Üye

Mesaj gönderen nowitzki »

ice age e bilet kalmaması sonucu zorunluluktan ask a dust a gittik
gitmez olaydık ..
kaçııııııııııııııınn :x

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

ice age 2..güseldi eğlendik güldük fln..izlemeyenler izlesin..:)
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

KoRn_eR yazdı:dün akşam final destination(son durak) 2 yi seyrettim moviemax'te..İlki daha güzeldi bence..Yalnız ölüm görmekten gına geldi... :(
sadece 2yi izlemiştim hoşuma da gitmemişti 1i bulayım bari

en son esaretin bedelini izledim güzel filmdi sevdim
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

iki gündür sinemadayım
dün inside man (içerideki adam)'ı izledik
çok iyi düşünülmüş bir banka soygunu filmin konusu çok da iyi bi film

bugün de şanslı slevin'a gittik
bu film de sinemaya gidip izlemeye değecek bir film
zaten morgan freeman ve bruce willis de filmin diğer artıları :010
YalnızLığı aNLa

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

21 Grams.. Bu filmi 3. izleyiþim oldu... Ölüm kalým meselesi bir film bu... Ölüm ve yaþam arasý bir film... Güzel ve çirkin, kötü ve iyi, yitik ve taze, büyük ve hiç arasý bir film.. Yaþadýðýmýz sürece sorguladýðýmýz ne varsa, sözünü bile etmeden hepsinden bahsedebilen bir film.. Kýsaca büyük film... Ýzleyin, izlettirin...
Maybe life an illusion!

humuluslupulus
Üye
Üye

Mesaj gönderen humuluslupulus »

buz devriydii.
film başladı buzlar gözüküyoo...ben gülüyorum hani komik ya film iyice şartlamışım kendimi :P
ama gerçekten de güzeldi...
imitasyonlar aslını yaşatırrrrrrrrr!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

The Net 2.0
Bir devam filmi olan the net bu sefer yurdumun en güzel köşelerinden biri olan istanbul da geçiyor.ilk filmdeki sandra bullock yerine bu sefer nikki deloach başrolde.filmdeki türk karakterlere gelince.başta demet akbağ,ezel akay,şebnem dönmez ve biri daha vardı unuttum.herneyse filmin konusu nedir ne değildir izlerseniz görürsünüz.ama canım istanbul bu kadar kötü çekilmez.yani ben bir yabancı olsam asla ama asla istanbul a gelmem.nedir o kardeşim,her yerde cami ,her an ezan her yerde karaçarşaflı cübbeli insanlar.tamam olsun olmasın demiyorum karşı falanda çıkmıyorum.ama elin adamı hala bizi üçüncü dünya ülkesi olarak tanıtıyor ona kıl oldum.
birde film show tv de yayınlanan amerikan aksiyon filmlerinden bile daha kötü.tamamen basit tamamen beş para etmez.demet akbağ hariç.

Kullanıcı avatarı
deathangel--
Üye
Üye

Mesaj gönderen deathangel-- »

ben en son otel e gittim valla guzel filmdi =) kan görmek ve işkence çekilmesini izlemek isteyenler için birebir :P... bide yaşlı dedeler gelmiş heralde filmin adından etkilenip başka bişey sandılar :-D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

k_safiye yazdı:
Edmond yazdı:The Net 2.0
Bir devam filmi olan the net bu sefer yurdumun en güzel köşelerinden biri olan istanbul da geçiyor.ilk filmdeki sandra bullock yerine bu sefer nikki deloach başrolde.filmdeki türk karakterlere gelince.başta demet akbağ,ezel akay,şebnem dönmez ve biri daha vardı unuttum.herneyse filmin konusu nedir ne değildir izlerseniz görürsünüz.ama canım istanbul bu kadar kötü çekilmez.yani ben bir yabancı olsam asla ama asla istanbul a gelmem.nedir o kardeşim,her yerde cami ,her an ezan her yerde karaçarşaflı cübbeli insanlar.tamam olsun olmasın demiyorum karşı falanda çıkmıyorum.ama elin adamı hala bizi üçüncü dünya ülkesi olarak tanıtıyor ona kıl oldum.
birde film show tv de yayınlanan amerikan aksiyon filmlerinden bile daha kötü.tamamen basit tamamen beş para etmez.demet akbağ hariç.
Cami olmasi , ezan okunmasi ne gibi bir zarari var acaba? Bunlarn ucuncu dunya ulkesi gibi gosterecegine inandigina ve bunu bir neden olarak sunmani anlamiyrm acikcasi.. Camide ezan okunmasi sana ucuncu dunya ulkelerini cagristiriyr galiba.. Ilginc gercektn.. Ama tabiki dusuncene saygi duyuyrm
evet aslında haklısın biz üçüncü dünya ülkesi değiliz.sadece her yüz metrede bir cami var.her caminin yanında kuran kursları var.her gün beş vakit ezan okunması bir turist için çok önemli birşey olabilir.adam hayatı boyunca ilk defa gelmiş ve heryerden tam olarak anlam veremediği sesler geliyor.ve bu sesler her gün geliyor.gürültü kirliliği diye birşey var.insan hiç olmazsa merkezi bir sistem yapar.ve bundan bir sene öncesine kadar istanbul un her yerinde kurban kesiliyordu.o gün istanbul un her yeri kan gölüne dönüyordu.yani düşünebiliyor musun isviçre de bir gün boyunca hiç durmadan büyük boy ve küçük boy hayvan kesilecek ve bunun için yol kenarları uygun görülecek.ben ülkemi düşünürüm.onun için her şeyi yapmaya hazırım. ve gözüme çarpan en önemli şeylerden biri dini bir baskı var.bu arada bu baskının şu anki hükümetten geldiğini düşünmüyorum.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

islam dininde neyin ne kadar olması gerektiğini çok iyi biliyorum.ezan beş vakittir.ama ezan okunması için devasa megafonlar kullanılmasına gerek yoktur.ezan çağrıdır.burada camileri bir nevi propaganda center gibi kullanmaya gerek yoktur.türkiye de birçok insan dinini çok iyi şekillerde yaşıyor bunun yanı sıra bazı geri kafalılar var ki,dini din olmaktan çıkartıp bir çeşit putperestlik anıtı haline getiriyorlar.ben istanbul da oturuyorum ve mahallemde (ki küçük bir mahalledir) iki tane ulu cami var.bu ulu camiler sadece ve sadece cuma namazlarında ve bayram namazlarında dolar.gel gör ki istanbulun her hangi bir tepesinden bak yüzlerce cami vardır.benim şahsi kanaatim bu kadar cami yapılacağına ne bileyim araştırma merkezleri ,sosyal yardımlaşma kurumları(camiler sosyal yardımlaşma kurumu değildir,hiç olmazsa istanbul da değil.),bu kadar cami yerine anadolu ya bir kaç üniversite daha yapılabilir.bu toplum bilgiye aç.
son olarak o hoş görülü dediğin dinin bayanlara karşı pek hoş görülü değil sanırım.

nisa 34

allah'ın insanlardan bir kısmını diğerlerine üstün kılması sebebiyle ve mallarından harcama yaptıkları için erkekler kadınların yöneticisi ve koruyucusudur. onun için sâliha kadınlar itaatkârdır. allah'ın kendilerini korumasına karşılık gizliyi (kimse görmese de namuslarını) koruyucudurlar. baş kaldırmasından endişe ettiğiniz kadınlara öğüt verin, onları yataklarda yalnız bırakın ve (bunlarla yola gelmezlerse) dövün. eğer size itaat ederlerse artık onların aleyhine başka bir yol aramayın; çünkü allah yücedir, büyüktür.

erkekler kadınların yöneticisi ve koruyucusudur , bu cümleye göre ben bütün kadınlardan daha fazla söz hakkına sahibim.döv diyor ya.böyle saçma şey mi olur.ve bunun gibi bir çok şey var ama,artık saplantılara karşı yapacak birşey bulamıyorum.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

k_safiye yazdı:Senn dusundugun gibi kadinlarn daha az hakki ya da erkek ustundur diye birsey yoktur..
O dovun kelimesi esinn dogru yolda degilse ve bir cok sarti var o zaman devreye giriyr ve o dovmek senn dusundugun dovmek degildir, acikca da ifade ediliyr aslinda bu Kuran da ama ben yine tekrar ediim , dovebilirsn ama dedigim gibi bir cok sarti var ve buna aslinda dvmek denilmez cunku o aciktmamasi gerekiyr ve iz birakmamasi gerekiyr..

Ama burda farkindaysn konu tamamen carpitildi, cami ve ezandn bahsediyrdk biz basta;)
IStiyrsn mail adresm var bunlari ozel olark konusalm , insanlar sklims olabilir bu uzun uzun yazilarimizdn :010
evet haklısın.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

konuyu aranızda tatlıya baglamanız guzel...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

inside man ;film konu itibariyle bir polisiye.bir bankada soygun oluyor ve akıllı dedektifimiz(denzel washington) olayı çözmeye çalışıyor.ben izlerken gayet hoşuma gitti.başta spike lee olunca böyle bir film çıkması doğal.filmin kadrosuda epey iyi,clive owen,jodie foster,willem defoe,denzel washington.izlemeye değer.tabi polisiye seviyorsanız.

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

en son buz devrine gittim müthişti :-D
Hiç ölümü diledin mi?

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

cuma günü Da Vinci Şifresini izledim.zaten kitabına hayran kalmıştım ama filmde müthişti.yalnız dialoglar biraz eksikti ama zaten tam olsa film bitmezdi :| tom hanks kesinlikle mükemmel bi aktör ve ayrıca o sanat eserlerini o şaheserleri görmek için bile gidin derim....
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

dün kısık 15 dakika'yı izledim. çok acayip bi film. bi restoranda geçiyo. sonu iyi bağlanmş. ama türk seyircisinin tahammül edemeyeceği bi film.ama ben beğendim.annemle babam çok sıkıldı.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

Da Vinci Code. Herhalde bir kitap ancak bu kadar eksiksiz ve saçmalamamış bir şekilde sunulabilirdi.
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

king kongu henüz izleyebildim...biçok mantık hatası olsa da güsel filmdi...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

Kiss Kiss Bang Bang ;
başrollerinde val kilmer ve robert downey jr. ın oynadığı bu film komedi ve macera tadında.çok güzel eğlenceli diyaloglarla süslenmiş.filmin 5-6 yerinde kahkaha krizine tutulduğumu belirtmek isterim.eğer eğlenceli bir film istiyorsanız bu filmi tavsiye edebilirim.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

thirteen ghosts u bidaha izledim yeni...2001 yapımı ve ünlü olmayan bir film de olsa bence yine de hakkını veriyor..enazından show tvde bile verdiklerinde izlerken korkardım..hala izlemediyseniz şiddetle öneririm..özellikle konusu ve orjinal ölüm şekilleriyle gönlümde taht kurdu
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."