Sudaki Kız / Lady in the Water (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sudaki Kız / Lady in the Water (2006)

Mesaj gönderen theHeLL »

bugün vizyona giren bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum henüz izlemememe rağmen.Paul Giamatti ve Bryce Dallas Howard(the Village)lı kadrosuyla oldukça hoş bir konuya ve yönetmenin(M.Night Shyamalan) emeğine sahip.Konuyu pek açmadan söylemek gerekirse;bir apartmanın bitmek tükenmez bilmez se ve elektrik sorunları için tamire gelen(hep) bir adamın binanın yüzme havuzunun altındaki bölmelerde yaşayan bir kızla tanışmasını yazabilirim.Konuyu daha fazla okumayın bence çünkü gerek yok yani önemli tiyoları almasanız da olur sinemada şok olmaya değer bence.Kesinlikle izlemenizi bir kez daha tavsiye edip kayboluyorum..İyi seyirler
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ben cok sistiyorum bnu izlemek:) heycanla bekliyodum..geldiine gore artık gitmem içn bi engel yok:)

Karga
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Karga »

http://ladyinthewater.warnerbros.com/

Aynen, beklediğim bir film. Hatta film indirdim bile, sinema çekimi çıktı. İnsan dvdrip bulur da koyar (korsana hayır :P) dvdrip bulamazsak gideceğiz sinemaya artık, ne yapalım. :)

M.Night Shyamalan'ın yazdığı ve yönettiği bir film sanmıyorum ki kötü olsun ! Adam başarılı biri işte kardeşim ! Bak bir signs berbattı !
Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!

Resim

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Karga yazdı:http://ladyinthewater.warnerbros.com/

Aynen, beklediğim bir film. Hatta film indirdim bile, sinema çekimi çıktı. İnsan dvdrip bulur da koyar (korsana hayır :P) dvdrip bulamazsak gideceğiz sinemaya artık, ne yapalım. :)

M.Night Shyamalan'ın yazdığı ve yönettiği bir film sanmıyorum ki kötü olsun ! Adam başarılı biri işte kardeşim ! Bak bir signs berbattı !
ayrıca yapımcılığıda Shyamalan'ın :010 ben gittim izledim bugün ve umduğumdan,bekleiğimden ve hayal ettiğimden daha da başarılıbuldum..Beyazperde'de 7,7 vermişler ama ben 8,5tan aşağı vermezdim açıkçası..imdb'de de 6,2..bence izleyin enazından yönetmen,yapımcı ve senaristin ayrıca bence Bryce Dallas Howard için bile izlenebilir..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bakalm bende bugn gitcm (;
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

dün gittm film güseldi benm hoşuma gitti konusu ii di bence daa fantastikk görntlr olablrrdii ama yinede hoşma gitti yalnzz film bitnce çoğnlkk homrdanar çıktı beğenn yok galiba pek =S

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bide superisi oln kızz çok hoş du yaa işte ben öyle güzellkleri çok sewiyrmm doğal!!

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya iyi herşey güsel izledim filmi de..sonuç olarak bu kız niye geldi niye gitti..:) konu gusel aslnda ama sanki bişeyler eksik..efektler mi senaryonun biraz eksikligi mi bisey wardı..hosuma gitmedi:)

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

benden baska begenmien yok mu yahu??
ben cok sacma buldum acıkcası 6. his ve digerlerinden sora bu tam bi fiyasko.. temellendirilmemiş bi senaryo etrafında dönüo hersey. siz mesajı aldınız mı film den ? ben bulamadım da öle bişi.. o kız nie geldi nie gitti ? ya bende bi sorun var ya da bu filmde

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kötü şeyler bitip düzene girck herşey eğer su perisi mawi dünyaya dönerse ...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

lastgsp yazdı:benden baska begenmien yok mu yahu??
ben cok sacma buldum acıkcası 6. his ve digerlerinden sora bu tam bi fiyasko.. temellendirilmemiş bi senaryo etrafında dönüo hersey. siz mesajı aldınız mı film den ? ben bulamadım da öle bişi.. o kız nie geldi nie gitti ? ya bende bi sorun var ya da bu filmde
ya ben seyretmedim henüz.seyredeceğim fakat bana klişe bir film gibi geliyor.pek ilgi çekici bir film gibi durmuyor.belki belki görüntüler güzeldir..tabi izlemden ne yorum yapıyorsun len demeyin ...(belli bir temelimiz var ))

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lady in the water

Mesaj gönderen kitten »

ya yorumlara bakılırsa ben kararsız kaldım..aslında merak ediyorum ama belki giderim... :006

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Edmond yazdı:
lastgsp yazdı:benden baska begenmien yok mu yahu??
ya ben seyretmedim henüz.seyredeceğim fakat bana klişe bir film gibi geliyor.pek ilgi çekici bir film gibi durmuyor.belki belki görüntüler güzeldir..tabi izlemden ne yorum yapıyorsun len demeyin ...(belli bir temelimiz var ))
klişe bile diil... vasat diebiliriz.

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

acaba iki tanemi sudaki kız var anlayamadım...
ben izledim hiçde güzel değilde konuda güzel değildi yani fantastik filmleri severim ama bu iyi değilde ya...
yorumlarda okudum beyazperde de 7,7 vermişlermiş..o fazla bence :)
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

dvd de izledm sıkıcıydı sahsen yaratıcılık pek yoktu
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...