Neşeli Gençlik (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Neşeli Gençlik (2006)

Mesaj gönderen dead_or_alive »

filmin ismini 'neşeli gençlik' olarak belirleyen yapımcı firma bu projhenin chok tutulacaaaıı idiaaında ancak gezentilki ye sorarsanız filmin adı 'türk lokumu!!!!' olmakıydı..öyle ya amerikan pastasının yerli versiyonu olsa olssa türk lokumu olur..neyse yine de onların bileceği bir iş..
filmim 8 augstos ta .çekimleri başlayacak..filmde 18-22 yaş arası oyuncular oynayacakk..seksi kadın olaraktan da eylem şenkal ve evren aykul ayarlarmışş..
--------
,kullanıcı notu: biz bi orijinali yapmaya çalışalımmm da sonra bunlarla sorunlarımıza çözüm((!!!!!)) getirrizzz..çözümm..çözümm..zzZZ

Resim

Resim

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

yesılcam bıtmıs ya :007
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

fikir uretmeden,milletin orjinal fikirlerini calarak nereye kadar?nerede yaratıcılık,nerede ozgunluk?bunlarla mı ilerleyecek Turk sineması?ayrıca goruntulere bakılırsa Amerikan Pastası'ndan cok Aydemir Akbas'ın eski filmlerinin yeniden uyarlamasına benziyor...
sleeping with the earth my dying bride

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

duymamış olanlar için bi diğer haber de..testere nin türk versiyonu çıkıormuş..arda kural mı ne oynucakmış.çekimlere başlanmış da..filmin adı da'sahne' ymiş..arkadaşlardan aldımm bilgilere göre istanbul da yaşayan bi çocuk istanbul u terk ediyor ve ünlüler i öldürüyor nedeni de hayatı gerektiği gibi yaşayamamalarıymışş..

bu kadar saçmalık olur diorumm.. :x

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

way halimize :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
slayerbuffy
Üye
Üye

Mesaj gönderen slayerbuffy »

kardeşim 9 eylül ünv de sinema tv okudu yetmedi bide master yaptı. film piyasasında kimse eğitime falan bakmıo.yönetmenliğin y sinden,senaristliğin s sinden anlamayan insanlar dolu bu piyasada.gençlere kimse şans tanımıo.ya paran olacak ya arkan.idealist sinema sevgisiyle dolu gençlerin hayallerini öldürüyolar.böyle giderse bu saçma sapan filmleri ve dizileri daha çook göreceğiz.

Kullanıcı avatarı
slayerbuffy
Üye
Üye

Mesaj gönderen slayerbuffy »

kardeşimin şu an çalıştığı filme bakın.kostüm asistanlığı yapıo zavallım orda."Maskeli Beşler 2"
ilki süperdi ya ikincisi çekilio.ne diyim bilmem.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bazı mankenlerin gerçek hayatıyla ilgili bilgi veren bir film olsa gerek resimlere bakılınca...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

jonnathan yazdı:fikir uretmeden,milletin orjinal fikirlerini calarak nereye kadar?nerede yaratıcılık,nerede ozgunluk?bunlarla mı ilerleyecek Turk sineması?ayrıca goruntulere bakılırsa Amerikan Pastası'ndan cok Aydemir Akbas'ın eski filmlerinin yeniden uyarlamasına benziyor...
+1
bir de çılgın dersane diye bir film çekiliyor.. yağmur atacan, tuba ünsal falan fistan oynuyormuş.. o da amerikan pastası benzeri bir filmmiş..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Kopya da dünya birincisiyiz vesellam.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

jonnathan yazdı:fikir uretmeden,milletin orjinal fikirlerini calarak nereye kadar?nerede yaratıcılık,nerede ozgunluk?bunlarla mı ilerleyecek Turk sineması?ayrıca goruntulere bakılırsa Amerikan Pastası'ndan cok Aydemir Akbas'ın eski filmlerinin yeniden uyarlamasına benziyor...
sana katılıyorum.çok saçma bir film.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Hodopark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Hodopark »

İğrenç Hiç beğenmedim

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

öğğğğğğğğ ükk bitmeden kapattım çok kötü be. ııggg

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

taklit,taklit,taklit..hayır tutmuyo da artık. ne zaman vazgeccekler bu sevdadan..
in the hopes of creating a horrible zombie..