Taştan Kalp (2003)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Taştan Kalp (2003)

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Resim

"Taştan Kalp" ilginç bir aşk hikâyesi... Osman Yağmurdereli'nin yapımcılığını üstlendiği, Hakan Arslan'ın yönettiği, senaryosunu Hayat Tacirleri'nin yazdığı "Taştan Kalp"in başrollerinde ise Erkan Petekkaya, Pınar Tezcan, Burçin Terzioğlu ve Ertaç Özden oynuyor. Filmin konusu kısaca şöyle: Amerika'da okulunu bitiren Burcu Türkiye'ye döner. Tek istediği iyi bir yazar olmak ve hayranı olduğu ünlü gazeteci yazar Bay Gizem'le tanışabilmektir.

BAŞVURULAR OLUMSUZ
Burcu yazdığı kitabı yayımlatabilmek için sürekli yayınevlerine başvurur ancak olumsuz sonuç alır. Bir tatil kasabasına giderek yeni kitabını orada yazmaya karar verir. Yakın arkadaşı Özlem ona bir sürpriz yapıp Bay Gizem'in villasının yanında bir ev almıştır. Ancak evin tamire ihtiyacı vardır. Tamirat için gelen işçiler Burcu'nun dikkatini çeker ve yeni kitabı için onlara yaklaşarak tanımaya çalışır. Bir yandan da sürekli Bay Gizem'i izleyerek onunla tanışmanın yollarını aramaktadır. Fakat zaman ilerledikçe olaylar Burcu, Bay Gizem ve İsmail için farklı yönde gelişecektir .
----------------

..ismi pek duyulmamış olsa da izlenmesi gereken bi film diye düşünüyorumm.. :010

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

ben buna benzer bi kitap okudum ama adını çıkaramıyorum!! lanet yaa okuduğum kitap isimlerini bir de hatırlasam!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

erkan petekkayanın oyunculuğunu sevemedim bir türlü..
Lasciate mi cantare