Takva (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Takva (2006)

Mesaj gönderen doacan »

En kısa zaman da izleyeceğim film.kadro da süpermiş.

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

takva

Mesaj gönderen kitten »

abim izlemiş ama yorumlarına bakılırsa bi garipmiş film :010 pek beğenmemişler :-D

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

fragmanı fena değildi..

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

muharrem benim erkek versiyonum ya bu filme gitmem lazım.... gidelimmi??? :-D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

film pek ii deildi biz sıkıldı kendi aramızda yaptığımz espiriler sayesinde film sıkıcı olmaktan çıktı (= adamın o rüyaları gördükten sonra uyandığıktan sora yaptıklarına çok güldük sonuda saçmaydı ya böle din falan adama kafayı yedirtir gerçi ama okadar da olmaz ...gitmeyin bence(=

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

icinde guzel mesajlar tasıyan bir film. eger o mesajları alamayacaksanız ve dini konulara ilginiz yoksa, sinemada izlememeniz gerekiyor. genel olaraksa sonu haric guzel islemisler karakteri ve isleyisleri. ama biraz daha derine inebilirlerdi...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

insanların inançlarının sömürülmesini güzel anlatmış ona lafımız yokda..dini konularla ilgili olup olammayı anlayamdım ...
cnn de izlediğim bi programda (ismini hatırlamıyorum)filmin oyuncuları anlattı o camiye gidip cuma namazını kıldıkları sahne gerçkten cuma namazında çekilmiş we kimse o an bi filmin çekildiğini anlamamış hatta off ne derler en başlarındaki hocalrı warya işte onun eteğine kapananlar olmuş=D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

dev!l_O_ yazdı:insanların inançlarının sömürülmesini güzel anlatmış ona lafımız yokda..dini konularla ilgili olup olammayı anlayamdım ...
cnn de izlediğim bi programda (ismini hatırlamıyorum)filmin oyuncuları anlattı o camiye gidip cuma namazını kıldıkları sahne gerçkten cuma namazında çekilmiş we kimse o an bi filmin çekildiğini anlamamış hatta off ne derler en başlarındaki hocalrı warya işte onun eteğine kapananlar olmuş=D
Dini konularla ilgili olmaktan kasıt, din konusunda arastırma yapmak, kitap okumak ya da tarikatlarla ilgilenmek. gidilip espri geyik yapıalcak bir film degildi yani.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

izlemedim ama en yakın zmanda izleyeceğim,fragmanı baya bi hoşuma gitti. bakalım..
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Çok iyi bir konuya değinmişler. Ne kadar şehirdeki tarikatları konu edinsede. İnsanın nekadar iyi olursa olsun, bir yerden dengesini kaybedip, kendini kontrolden çıkmış bulması. Kesinlikle izleyin.