küçük kıyamet (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

küçük kıyamet (2006)

Mesaj gönderen doacan »

merakla beklenen filmler kervanından bir film daha.türünün korku olması ve bunu Türkler in yapması şu ana kadar(genelde)bende hüsran yaratmıştır.
(ha umarım yanılıyorumdur)

http://www.kucukkiyamet.com/(en azından siteyi güzel yapmışlar.)bu arada film 22 aralıkta gösterime girecek

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

web sayfası güzel.umarım filmde güzeldir. :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

filme gitmeyi düşündüm bugün fakat biraz daha bekleyip yorumlardan hareketle gitmeye karar verdim..

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Filmi izlemeden birşey söyleyemeyeceğim fakat TV de yayınlanan fragmanlar daha iyi olabilirdi...Filmin o fragman kadar kötü olduğuna inanmak istemiyorum... :016
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

inşşllah hollywood özentiliği yoktur filmde şüpheliym :|

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

gitmek istiom bu filme ama bazıları kötü falan dio :S

en iisi alıp evde izlemek :010
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

hiimm filme giden arkadaşım hiç beğenmemiş gitmeye değmez diyor.insan korkmuyor bile filan =)) tabii ki herkesin beğenisi farklı olabilir,binnur kaya oynadı ve türk filmi katkıda gerekir.seçim bizim =P
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

arkadaşlar paranıza we waktinize yazık....berbat bi film...herşey boktan bi rüyadan ibaret filmde..hiç bi korku unsuru yok...başak köklülaya film boyunja edajım lafından başka bişi demio..kocası rolündeki herif çok kötü oynamış..bi insanın oyunculuu bu kadar mı berbat olur...odun bile bu adamdan daha ii oynardı...film boyunja güldük... :-D
edison bile pişman...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

türkiye de bi gün gerçekten güzel bi korku filmi yapılacak ve insanlar alışkanlık olsa gerek ' berbat , izlemeyin paranıza yazıkk(!) dicekler...///.filmi daha izlemedim ama fragmanı hoştu..alıştık artık nerde ' bir türk korku filmi ' yazısını görsemm daha izlemeden kötüleyesim geliorr napimm :oops:

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

morjan yazdı:arkadaşlar paranıza we waktinize yazık....berbat bi film...herşey boktan bi rüyadan ibaret filmde..hiç bi korku unsuru yok...başak köklülaya film boyunja edajım lafından başka bişi demio..kocası rolündeki herif çok kötü oynamış..bi insanın oyunculuu bu kadar mı berbat olur...odun bile bu adamdan daha ii oynardı...film boyunja güldük... :-D
tüh ya ben umutluydum bu filmden o kadar kötü mü yazık oldu :x
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

ben bukadar olumsuz elestiriye ragmen bu hafta sonu gitmeyi dusunuorum bu filme :010 en azından turk sineması kazansın.

bide sole bisii war; her yapılan turk korku filmine karsı bi ön yargıyla yaklasıoruz zaten.daha fragmanlardan baslı igrenc bi film demeler.hee izleyipte beyenmeyenlere saygım sonsuz, dogrudur fakat izlemeden de bi filme kotu demek birazcık acımasızca gelio bana.

ben hala umutluyum bu filmen ve gitmeyi dusunuorum inatla.tek sorunsa yanımada birini surukleyemiorum iste onuda cozdun mu bu hafta sonu izlicem die umuorum :-D

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

bak simdi olmadı böyle tüm havesim kırıldı :( gitcektim ben filme hafta sonu hiç kimsede beğenmemis yahuu

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

madem kimse gitmiyo bende cd sini alır evde seyrederim

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

ben de öyle yapcam görünüse bakılırsa :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

yarın fırsat bulursam gitmeyi düşünüyorum (:
bakalım nasılmış :010
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

arkadaşlar paranıza yazık...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

gnctrkcll ile gitmeme raðmen verdiim 7 ytl ye neden 3 bira almadým die sýzlanýp duruorum 2 gündürr..o kadar iðrenç bi filmki anlatamam..gereksiz biþi yaa..taylan biraderler harbi zýçmýþþ..bu filme para verceinize bu filme para vermiin daa ii ..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

iğrenç ötesi zaten ne zaman ii oldu ki?
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

dead_or_alive yazdı:türkiye de bi gün gerçekten güzel bi korku filmi yapýlacak ve insanlar alýþkanlýk olsa gerek ' berbat , izlemeyin paranýza yazýkk(!) dicekler...///.filmi daha izlemedim ama fragmaný hoþtu..alýþtýk artýk nerde ' bir türk korku filmi ' yazýsýný görsemm daha izlemeden kötüleyesim geliorr napimm :oops:
Bende de ayný önyargý var açýkcasý...Benim de en sevdiðim tür korkudur...Ve artýk Türkiye'de korku türü adýna iyi filmler görmek istiyorumm...Umut ettiðim tek kiþi de Çaðan Irmak açýkcasý...
Küçük Kýyamet'i bnde merak ediyodummm..Ama kimse beðenmemþ galiba...Yine de izlemek lazmmm....

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

İzleyeni paranoyak yapan bir film. Bende bu izlenimi bıraktı açıkçası. İstanbulda yaşayanlar en osn sahnede İstanbul'un halini görmesinler.

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

bi kalktım ki rüyaymııış

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

walla geçen gün tv de seyrettim.. bide son zamanlarda tekrar bi deprem yaşadıktan sonra izlemek açıkcası gerdi beni.. o güya tatile gittikleri yerde mezar olayları falan o kadar değilde.. en sonunda ciddi ciddi deprem sahnesi, yıkılmalar ve en son kadının ölüm şekli bi fena yaptı beni..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}