Prestij / The Prestige (2006)

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Prestij / The Prestige (2006)

Mesaj gönderen trabrock »

başrollerde christian bale ve hugh jackman var
iki sihirbazın zamanla artan şiddetlenen rekabeti
çok iyi bi film bence izlenmeli 8)
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

gnctrkcll olunja her filmi izliosun... :-D film hakkında hiçbi fikrmz yoktu...öölesine grdik...soora ii izlemişiz bu filmi dedik....çok güsel,çok sağlam bi film....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vala gnctrkcll saolsun bi de filme giren çoğu kişi şifreyi başkasından almış oluyo herkes telefondan okuyo numarayı şifreyi :-D
neyse filme gelelim filmden çıkınca sürekli filmin içindeki şeyleri yeniden keşfediosun o büyük bi haz veriyo zaten
YalnızLığı aNLa

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

tuhaf olan..ben hala izlemedimm :-D :-D

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

muhteşem veya daha ötesi varsa onu hakeden süper film..özellikle hugh jackman ve christian bale ın üstüne bide scarlett johansson un konulması adeta filmi yeme de yanında yat kıvamına getirmiş kurgu ise bi başyapıt biliyorum biraz abartıyo lan bukadar da olmaz diyosunuzdur belki de ama senaryoyu anlamak için şimdilerde bile arasıra kasıyorum kendimi çünkü olabildiğine orjinal bi konu seçmişler gerçekten de keşke böyle filmler çoğalsa da 007ler ission impossible lar artık raflarda kalsa ve bakarak ulan ne filmlerdi be desek dedirttiriyolar amacım laf atmak değil ama bu filmi izleyip de afallamayan olmadı yakınlarımda kesinlikle izleyin izletin
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tekrar gitmeyi düşünüyorum filme zira bunu hakediyo
hala aklıma gelen şeyler var filmle alakalı
YalnızLığı aNLa

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

aşkı ve sihirbazlığı bi yana atıp, 'Sanat Tutkusu' nu ele alan film..Film hakkında yapılan tek kötü eleştiriyse o günün teknolojisiyle o kadar elektriğin nasıl bulunduğu ..(angier'in elektrik kullanıp yaptığı şovu hatırlayın) ama angier 'in o şovu yapmasını sağlayan 'edison' du zaten..kaçıranlara.. =)
"Abrakadabra.. Şimdi sırrı arıyorsunuz. Bulamayacaksınız çünkü dikkatli bakmıyorsunuz. Aslında öğrenmek istemiyorsunuz. Aldatılmak istiyorsunuz.."

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

The Illusionist'le aynı zamanlarda vizyona girmiş olma talihsizliği dışında, izlediğim en başarılı filmlerden biri olduğunu düşünüyorum. her ne kadar gişe hasılatını The Illusionist'le paylaşmış olsalar da Prestige kat kat daha iyi bir filmdir. Hugh Jackman ve Christian Bale döktürür. Scarlett görsel anlamda muhteşemdir..