Yakında Gösterime Girecek Olan Filmler

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yakında Gösterime Girecek Olan Filmler

Mesaj gönderen vaga_bond »

Resim
Kanlı Elmas
Blood Diamond

Gösterim: 2 Şubat 2007
Yönetmen: Edward Zwick
Oyunvular: Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Jennifer Connelly
Tür: Dram-Macera
Süre: 143 dak.

Güney Afrika'da eskiden paralı asker olarak görev yapmış olan Danny Archer, elmas karşılığı silah kaçakçılığı yapan bir adamdır. Ailesinden zorla koparılarak elmas madenlerinde köle olarak çalışmaya zorlanan Solomon ise bir gün paha biçilmez değerdeki pembe elmaslardan bulur ve bunu kimseye göstermeden saklar. Hem kendisi hem de mülteci kamplarında yaşamak zorunda bırakılan ailesi için bu elmas önemli bir sigortadır. Solomon'un bulduğu elması bir şekilde öğrenen Danny, bu şiddet dolu ortamdan uzaklaşabilmek için elmasın peşine düşer. Çıkarları birbirleri ile çelişiyor gibi görünen bu ikilinin, kurtulmak için aslında birbirlerine ihtiyaçları vardır.

Resim

Barda
Barda
Yönetmen: Serdar Akar
Oyuncular: Nejat İşler, Serdar Orçin, Hakan Boyav
Tür: Dram

Yaşları 18 ile 25 arasında değişen genç bir arkadaş grubu, bir gece eve dönecekken bardan içeri giren beş kişilik bir grup tarafından silâhla alıkonulurlar. Sabaha kadar dayak, işkence ve tecavüze maruz kalırlar. Kendilerini alıkoyan yaşları 20 ile 45 arasında değişen grup, hayatlarında eksik kalan her şeyin hesabını hiç tanımadıkları bu gençlerden çıkartır. Her iki grup için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir suçun cezasının uygunluğunu, ne kadar adil olunabileceğini irdeleyen film, yaralanan adalet duygusunun nasıl onarılacağının yanıtını açık bir yara gibi ortada bırakıyor.

Resim

Çile
La Passione di Giosué l'Ebreo
Tür: Tarihi - Dram
Yapım: İtalya-İspanya 2005

1492 yılında İspanya'da binlerce Yahudi göçe zorlandı. Bir kısmı Sultan II. Beyazıt'ın daveti üzerine Osmanlı İmparatorluğuna gittiler. Bunlar bugün ülkemizde yaşayan Musevilerin dedeleriydi. Ancak bir kısmı Avrupa'daki başka ülkelere yerleşmeyi ve göç etmeyi denediler. "Çile", o dönemde İspanya?daki Yahudilerin başından geçen olaylardan yola çıkıyor. Genç bir Yahudi olan Joshua'nın, İspanya'dan Sicilya'ya uzanan hikâyesini konu alan. Yaşadığı trajedi, 1500 yıl önce çarmıhta son nefesini veren bir başka Joshua'nın trajedisi ile benzerlik göstermektedir.

iyi seyirler herkese :)
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

çilenin konusu ilgimi çekti gelseydi osmanlının kollarının altına bu film olmazdı :) saol kuzum konu için site site gezmekten kurtuldum :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ne demek kuşum her hafta yaparım ben bunu artık :)
bu arada ben blood diamond a takıldım izlemem lazım
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

http://www.8sutun.com/node/25662

bu da POLİS adlı türk filmi.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Kanlı Elmas İlgimi çekti... çile ise tipik yahudi propagandası yapan filmlerden biri bence.. Paylaşım için tesekkurler :)
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

ice age 3 geliomuş , ayy nassı sewindim :)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

plastic yazdı:ice age 3 geliomuş , ayy nassı sewindim :)
züpeeeeeerrrrrrr :016
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

vaga_bond yazdı:ne demek kuşum her hafta yaparım ben bunu artık :)
bu arada ben blood diamond a takıldım izlemem lazım
evet bir fragman havasında güzel oldu yani
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Resim
Hırsız
Breaking and Entering
Gösterim : 9 Şubat 2006
Yöentmen : Anthony Minghella
Oyuncular : Jude Law, Juliette Binoche, Robin Wright Penn
Tür : Suç-Dram-Romantik

Will (Jude Law) kendi evinde güzel kız arkadaşı Liv (Robin Wright Penn) ile birlikte yaşamaktadır. Sevgilisinin 13 yaşında Bea (Poppy Roger) adlı sorunlu bir kızı vardır ve zamanının çoğunu kızına ayırmaktadır. Özel hayatında sorunlar olan Will, arkadaşı Sandy (Martin Freeman) ile, Avrupa'nın en hızlı gelişip büyüyen kentsel gelişim bölgesi kabul edilen Londra'nın King's Cross semtinde kurdukları peyzaj mimarlığı firmasını başarıyla yönetmektedir. Adeta sanat harikası olan ofis, çevredeki hırsız çetelerinin ilgi odağı haline geldiği için tekrar tekrar soygunlar meydana gelir.
Yeni bir soygun daha meydana gelince Will daha fazla dayanamaz ve genç hırsızlardan birisi olan Miro'nun (Rafi Gavron) peşine takılarak Bosna göçmeni annesi Amira (Juliette Binoche) beraber yaşadığı apartman dairesine kadar takip eder.
Will kısa sürede Amira ile arkadaş olur. Asıl isteği hırsızlık olayının perde arkasını araştırmaktır. Ancak ikisi arasındaki dostluk bir süre sonra beklenmedik dönüşümlere sahne olur. Will'in ofisini oğlunun soyduğunu öğrenen Amira, Will'in bu ilişkideki gerçek niyetlerine kuşkuyla yaklaşmaya başlar. Korkuya kapıldığı için de oğlunu korumak amacıyla Will'e şantaj yapar. Özel hayatı zaten krizli olan Will, kendi kişiliğinin ve Londra kentinin vahşi yanlarını keşfedeceği tutku dolu bir yolculuğa odaklanacaktır.

Resim

Hannibal Doğuyor
Hannibal Rising
Gösterim : 9 Şubat 2007
Yönetmen : Peter Webber
Oyuncular : Gaspard Ulliel, Rhys Ifans, Li Gong
Tür : Gerilim - Dram

Litvanya'da Sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki Hannibal Lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. Geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kâbuslar gören Hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı Paris'e gider. Hannibal, Lecter Şatosu'na geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. Amcasının dul eşi Murasaki Shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu, yemek, müzik ve resim hakkında eğitir. Fakat Hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gördüğü korkunç kâbuslardan kurtulamamaktadır. Tıp eğitimi almaya başlayan Hannibal kâbuslarında gördüğü savaş suçlularını aramaya karar verir. Tek bir amacı vardır. Açlıktan ölmemek için gözleri önünde küçük kız kardeşini yiyen adamlardan intikam almak.

Resim
Cehennem Çiçeği
The Black Dahlia
Yönetmen : Brian De Palma
Oyuncular : Josh Hartnett, Scarlett Johansson, Aaron Eckhart
Tür : Suç-Dram-Gerilim

Los Angeles 1947. Polis bonolarına olan desteği arttırmak için Los Angeles polis departmanı, "Mr. Fire" ve "Mr. Ice" takma isimlerine sahip iki polis, genç idealist Bucky Bleicher ve sinik Lee Blanchard arasında bir boks maçı düzenler. Dövüşten sonra, Fire ve Ice partner olurlar. Kendilerini bir devriye sırasında, korkunç bir cinayet sahnesinin ortasında bulurlar. Gelecek vaat eden yıldız Elizabeth Short, suratına bir palyaço maskesi kazınmış, iç organları dışarı çıkartılmış ve ikiye kesilmiş olarak terkedilmiş bir alanda bulunur. Lee, büyük bir davayı çözmek ve bunun getireceği şöhret umutlarıyla heyecanlanır. Soruşturmaya atanması için başvuruda bulunur. Bucky cinayet yüzünden kendini çok rahatsız hisseder ve öldürülen kadına karşı güçlü bir empati duymaya başlar ve ipuçlarını kullanarak kendisi bir araştırma yapmaya karar verir. Bu, onu seçkin Linscott ailesinin kızı, seksi ve çekici Madeline ile karşılaştırır. Maddy, San Fernando Vadisi'ndeki lezbiyen barlarda takılırken, Elizabeth Short ile de karşılaşmış bir kişidir. Bucky, Maddy ve Elizabeth arasındaki çarpıcı benzerliği farkettiğinde, belalı bir durumun içinde olduğunu anlar. Bu sırada, medyanın şişirmesiyle Elizabeth Short cinayeti sansasyonel bir hal almıştır. Yüzlerce kişinin polisi arayarak cinayeti üstlendiği yetmiyormuş gibi, politikacılar da bu cinayeti kullanarak oy toplama hesapları yapmaya başlar. Bu, Bucky için işleri daha da karmaşık hale getirecektir.

Resim

Neşeli Gençlik

Yönetmen : Mesut Taner
Oyuncular : Boran Etili, Ceyhun Fersoy, Selim Yakar
Tür : Komedi

Film, liseli gençlerin ilk kez cinsellikle tanışırken yaşadıkları maceraları komik bir şekilde perdeye yansıtıyor.

Şakir, Cemil, Orhan, Sarıkafa, Tekin, Nuri ve Osman adlarındaki gençler okulun basket takımında yer alıyorlar. Takımın pon pon kızlarına ve hocalarına yönelik cinsel fantaziler besleyen gençler film boyunca muzırlığın sınırlarını zorlayıp heyecanın ve maceranın doruklarında geziniyorlar.

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Kanlı Elması izledim güzel film, yenilerden Deja-Vu da çok iyi film
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ayrıca Örümcek adam 3 ve Titanic 2 geliyor En önemli olarak.
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

16 şubatta 'Polis' vizyona girecek
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Teaserını izledim pek hoşuma gitmedi

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Polis icin 2007nin en guzel filmi olmaya aday diyorlar, en guzeli olur mu bilmem ama en iddaalısı olucak..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Hanibal girecek yanılmıyorsam gösterime..harika vahşi serinin son filmi beni diğerlerine göre daha çok heyecanlandırıyor:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

Koku: Bir Katilin Hikayesi 16 şubatta sinemalrda olcak..fragmanını izledim we merakla bekliyorum =)
http://www.sinema.com/film_ozetbilgiler ... ilmID=6260
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

shrek 3 de çıkcakmış duyduuma göre :)
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

dev!l_O_ yazdı:Koku: Bir Katilin Hikayesi 16 şubatta sinemalrda olcak..fragmanını izledim we merakla bekliyorum =)
http://www.sinema.com/film_ozetbilgiler ... ilmID=6260
kitabını okudum geçen hafta... kesin gderim :) :)
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Resim
HAYALET SÜRÜCÜ
GHOST RIDER
Gösterim : 16 Şubat 2007
Yöneten : Mark Steven Johnson
Oyuncular : Nicolas Cage, Eva Mendes, Raquel Alessi
Tür : Aksiyon - Fantastik
Motorsikletle gösteri yapan yıldız sürücü Johnny Blaze (Nicolas Cage), uzun zaman önce, en sevdiği insanları, babasını ve çocukluk aşkı Roxanne'i (Eva Mendes) korumak için şeytanla anlaşma yapmıştır. Şeytan alacağını farklı bir şekilde tahsil eder. Gündüz gözünü budaktan sakınmayan bir gösteri motorsikletçisi olan Johhny, gece vakti, kötülüğün gölgesinde kaçak iblisleri avlayan Hayalet Sürücü olur. Şeytanın isteklerini yerine getirmek zorunda olan Johnny, kaderiyle yüzleşmeye, üzerindeki laneti ve güçlerini masumları korumak için kullanmaya kararlıdır.

Resim

DUVAK
THE PAINTED VEIL

Yönetmen : John Curran
Oyuncular : Naomi Watts, Edward Norton, Catherine An
Tür : Romantik - Dram

Somerset Maugham'ın klasik romanı 'The Painted Veil'den uyarlanan film, 1920'lerde genç bir İngiliz çift arasında geçen bir aşk hikâyesini konu alıyor: Üst sınıfa mensup bir kadın olan Kitty, orta sınıfa mensup bir doktor olan Walter'la yanlış nedenlerden ötürü evlenmiştir. Çift Şanghay'a gider ve genç kadın burada bir başkasıyla aşk yaşar. Walter karısının bu sadakatsizliğini öğrenince, intikam almak amacıyla, Çin'in ölümcül bir salgının kol gezdiği ücra bir kasabasından gelen iş teklifini kabul eder ve karısını da beraberinde götürür. Yaptıkları bu yolculuk sayesinde ilişkileri bir anlam kazanır ve dünyanın bu en uzak ama en güzel köşelerinden birinde ortak bir amaç edinirler.

Resim

KOKU: BIR KATILIN HIKAYESI
PERFUME: THE STORY OF A MURDERER

Yönetmen : Tom Tykwer
Oyuncular : Ben Whishaw, Dustin Hoffman, Alan Rickman
Tür : Suç-Dram

18. yüzyıl Fransasındayız... Jean-Baptiste Grenouille tüm insani duyumlardan ve duygulardan yoksun, salt kokulara karşı görülmedik ölçüde duyarlı ve istediği kokuları üretebilmek için cinayet işlemekten kesinlikle çekinmeyen marjinal birisidir. Herkesin ve her şeyin kokusunu almakta, tüm kokuları üretmekte gerçek bir dâhi olan Grenouille, kendi kokusunun bulunmadığını, onun bulunduğu yerlerde insanların insan kokusunu alamadıklarını anladığı gün, dünyasını da yitirir. Kendisi için tek çıkar yol, çevresine insan olduğu izlenimini verebileceği kokular sürünmektir.

Resim

POLİS

Yönetmen : Onur Ünlü
Oyuncular : Haluk Bilginer, Özgü Namal, Ragıp Savaş
Tür : Polisiye-Dram

Musa Rami, mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden kırk yaş küçük üniversite öğrencisi Funda'ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler?in, Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami'yi tamamen altüst eder...

Sinemamıza yeni bir soluk getirmeye aday olan ?Polis? filmi; konusu, ritmi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Filme, neredeyse her sahnede yer alan Haluk Bilginer damgasını vururken, diğer rollerde Özgü Namal, Ragıp Savaş, Sermiyan Midyat ve Emre Kınay dikkat çekiyor.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

edward norton için duvak filmine kesin giderim

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

vaga_bond yazdı:edward norton için duvak filmine kesin giderim
bende aynen !!! en çok sewidiğim aktör diyebilirim ... 16 şubatta gösterimde ;-)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

300 spartans = 300 ıspartalı )) fragmanını seyredin , tam sinemada seyredilmek için yapılmış.

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

bu hayalet sürücü filmini izleyen varmı acaip merak ediyorum ama türkçesi çıkmadan alt yazılı falan izlemek istemiom yazılara kitleniom film berbat oluo
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

Resim

23 Numara
The Number 23

Gösterim Tarihi: 2 Mart 2007
Yönetmen: Joel Schumacher
Oyuncular: Jim Carrey, Virginia Madsen, Danny Huston, Logan Lerman, Rhona Mitra, Lynn Collins
Tür: Gerilim
Yapım: 2006, ABD
Süre: 96 dk.

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin’le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.
Kitap, Walter’a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter’ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling’in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter’ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling’in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.

Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter’ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling’le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter’ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French’in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter’ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.
Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir.

fragmanı izlemek için : http://-trailers.blogspot.com/2006/11/number-23-2007-trailer.html

http://www.number23movie.com/

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »