Nuri Alço

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Nuri Alço

Mesaj gönderen rockella »

gazoz tüketiminde bi dönem azalmaya neden olan bundan dolayıda içecek firmalarını iflasa sürükleyen, ahu tuğbanın genç kızlık hayalleriyle oynayan, pis pis sırıtan, her yatak sahnesinde kadın ağlarken gayet rahat tavırlarla cigarasını çekip içkisini hüpleten,coşkunun tek rakibi, alemin en karizmatik(!)tecavüzcüsü :010
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

bura ekşi sözlük olma yoklunda sanırım
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Adam BALANS'ta dj'lik yaptı yahu baksana :-D

Yılın en çok konuşulacak partisi Balans’ta. Nuri Alço ; Seksenli Yıllar

Keyifle hatırladığımız seksenli yıllar, efsane isim Nuri Alço’nun katılımı ve Milk&Sugar organizasyonuyla Balans''ta yeniden yaşanıyor...

Webster''i tanıdığımız, Dallas''ın İstanbul''da bir mahalle sanıldığı, Fred Çakmaktaş''ın Vilma’yı tavladığı, Küçük Emrah''ın boynu bükük, sen benim annem değilsin dediği, Banu Alkan''ın leopar desenli mayosuyla hayalleri süslediği, Michael Jackson''ın siyah olduğu, Vampirlerin sarımsakla öldüğü, Kunta Kinte''li, Köle İsaura''li, Ceyar''lı, Dansözlü yıllarda bir başka efsane Türkiye''ye kolanın faydalarını anlatıyordu...

Nuri Alço; robtoşamber''ı, nazik görünüşü ve elinde kolası ile genç kızların korkulu rüyası yeniden geri dönüyor... Seksenli yılların unutulmaz müzikleri, lezzetlerini bir kez daha yaşamak ve yaşatmak için Nuri Alço Balans’ta sizlere "bayılacağınız" kokteylini sunuyor...

Yılın en çok konuşulacak bu partisinde, Nuri Alço''nun DJ''liği eşliğinde eğlenecek, 80''li yıllar müziğinin ritmi ve özel Nuri Alço kokteyli ile kendinizden geçeceksiniz...

Bir soluklanıp Nuri Alço''nun özel kokteylini içmek isterseniz sizleri Balans''a bekleriz... :P

(reklamın böylesi) :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
ogunfan_18
Üye
Üye

Mesaj gönderen ogunfan_18 »

:-D o adamı nerde görsem yada nerde ismini görsem hemen aklıma gazoz gelir...hemde haplı...haha
www.ogunsanlisoy.info                        www.ogunsanlisoy.com

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

tecavüz şarkıları var.. komedi.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
nepse
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nepse »

ya bizim sınıfta birinin lakabı olmuş hocalar bile nuri diye çocuğa :S
baya geyiğini yapıyolar okulda
kötüleri sevdik

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

süper bi adam cidden filmlerine dikkat edin hizmetçi kadın yerleri hep bacaklarını açarak silio kopuyorum ya çok karzma adam ama :-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D