The Hobbit

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

The Hobbit

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

Resim
Resim

Hayatını bir hobbitin yapması gerektiği gibi,köyünde huzur içinde geçiren Bilbo Baggins'in günün birinde kapısına bir büyücü ve 13 tane cüce gelir.Bilbo'dan istedikleri(sadece!)ejderha Smaug'un onlardan çaldığı hazineyi bir hırsız olarak ondan tekrar geri çalmasıdır.ancak bir sorun vardır.Bilbo ne bu tip maceraları sever,ne de bir hırsızdır.bu macera fikrine karşı gelmeye çalışır ancak karar çoktan verilmiştir ve yolculuk başlamıştır.

harika hikayesinin yanı sıra Tek Yüzük'ün bulunmasınıda içeren,Gollum'un mağarasından,Legolas'ın yaşadığı Kuyut Ormana,Göl Kasabası insanlarından,Ayrık Vadiye,Beorn'un evinden,Smaug'un dağına,cücelere,goblinlere,örümceklere,kartallara,kurtlara,trollere,elflere,insanlara,dostluğa,dayanışmaya,bilmecelere,hazineye,savaşa,ölümlere,hüzne...kısacası sevgili Tolkien'in bizim için hazırladığı mükemmel bir maceraya dair...
* * * * *
tarih olarak Aralık 2010 ve Aralık 2011 seçilip,2 film halinde çekilecek harika bir J.R.R.Tolkien eseri.oyuncular için şu an sadece Gollum-Sméagol(Andy Serkis)kesin.Ancak Gandalf rolü için Ian McKellen ve Aragorn rolü için de Viggo Mortensen'den her an iyi haber gelebilir.Ayrıca fanların Bilbo Baggins rolü için Ian Holm ve Elrond rolü için de Hugo Weaving'i istediğide bir gerçek.Yönetmenlik koltuğuna(Pan'ın Labirenti'nden tanıdığımız)Guillermo del Toro oturacak.Yüzüklerin Efendisi'nde yönetmen olan Peter Jackson ise filmin yapımcılığını üstlenecek.Tolkien severler veya fantastik film severler için kaçırılmayacak güzellikte bir şaheser olacak gibi.inşallah beklentilerimizi karşılar.
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

büyük bir merakla bekliyorum !!! ya beni de oynatsınlar bu filmde ne rol olsa yaparım problem değil=D ama böyle bir film de oynamayı çok isterdim gerçekten
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..