En İyi Korku Filmleri

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ya ewet seytan tiplemesi bayaa komik o filmde.. sapıtıo kız her seferinde:) ye beni olayları fln
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
atakanaytac1986
Üye
Üye

Mesaj gönderen atakanaytac1986 »

alien

predator

alien vs predator

elm sokağı kabusu

freddy vs jason

chucky

kuzuların sessizliği

hannibal

kızıl ejder

6. his

kemik toplayıcısı

bones (snoop dog oynuyo süper bişe)

scream 1,2,3

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

chucky cok etkilemisti beni kücükken ona benzer bi bebeğim vardı cünkü simdi de aynısı bi ingilizce öğretmenim var.. scream i de ilk izlediğimde cok tırsak bi ortam vardı o yüzden korkmustum simdi sadece gülüyorum 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
OzMooo
Üye
Üye

Mesaj gönderen OzMooo »

Arkadaşlar The Saw çok iyi gerçekten senaryosu çok iyi hatta sonunda baya bi şoka girmiştim.İzlemeyen varsa mutlaka izlesin.

The Village pek korkutucu değil ama konusu iyiydi.Ben korkucam diye gitmiştim ne yalan söyliyim hayal kırıklığına uğradım. Ama hoş bi senaryosu var.

Exorcist 2 bence hiç iyi değildi. Çok sıkıldım izlerken. Son sahnelerinde de çok güldüm. Bence 1. sini de beğenmemiştim ama bundan daha iyiydi yani.

The Eye (Göz) diye bi film yapmış Japonlar. Gerçekten baya güzel bi filmdi. Bulabilirseniz mutlaka seyredin. Farklı bir konuya sahip. The Eye 2 de çıktı artarda seyredin. Beğeneceğinizden eminim.
Lütfen beni hemen uyandır...!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

OzMooo yazdı:Arkadaşlar The Saw çok iyi gerçekten senaryosu çok iyi hatta sonunda baya bi şoka girmiştim.İzlemeyen varsa mutlaka izlesin.
söylemeseydin keşke birşey şimdi filmin sonunda ne olacak diye bekleyecekler.. :P
ben beklemiyordum böyle 2 dakika kaldım hönk diye

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaaaa!!! farz oldu artık the saw u izlemek.. ölmeyin e mi catlatıcaksınız beni meraktan :twisted:

Kullanıcı avatarı
OzMooo
Üye
Üye

Mesaj gönderen OzMooo »

DeLi yazdı:
OzMooo yazdı:Arkadaşlar The Saw çok iyi gerçekten senaryosu çok iyi hatta sonunda baya bi şoka girmiştim.İzlemeyen varsa mutlaka izlesin.
söylemeseydin keşke birşey şimdi filmin sonunda ne olacak diye bekleyecekler.. :P
ben beklemiyordum böyle 2 dakika kaldım hönk diye

olsun ama daha heyecanlı olur di mi?Merak etsinler daha çok... Ama hakketen iyiydi ya filmin sonu :D
Lütfen beni hemen uyandır...!

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

öyle efsane bir film de değil yani

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

bu ilk sayfalarda bahsettiginiz ''o'' s. king'in ''it'' i mi???
hani su her türlü lağımdan ve klozetten fırlayan dişlerini kameranın gözüne kadar sokan paylançonun oynadıgı...o geri döndü deyip bi grup arkadas yeniden birlesiyodu fln. cok sıkıcıydı o be.2. cd yi izleyememiştim sıkıntıdan uykum gelmişti.
The Saw a da kötü dediler izlemedm.. :?
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu aralar vizyonda güsel korku filmi var mı? akasya diye bi uzakdoğu filmi varmış ama..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

film var da para yok yaa

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Nymphe_MeL yazdı:bu ilk sayfalarda bahsettiginiz ''o'' s. king'in ''it'' i mi???
hani su her türlü lağımdan ve klozetten fırlayan dişlerini kameranın gözüne kadar sokan paylançonun oynadıgı...o geri döndü deyip bi grup arkadas yeniden birlesiyodu fln. cok sıkıcıydı o be.2. cd yi izleyememiştim sıkıntıdan uykum gelmişti.
The Saw a da kötü dediler izlemedm.. :?

"IT" Stephan King'in en geyik filmi ya :lol:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

ya ben izleyemiyorum :cry:
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

sebep? korkudan mi?
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

purpleblank
Üye
Üye

evet ya..etkilio cok beni :roll:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

:roll: Valla ne deyim..Korkma sende :lol:

purpleblank
Üye
Üye

çok saol ya :lol: denerim :oops:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

dene dene..memnun kalacaksin :lol:

purpleblank
Üye
Üye

olmuyo abi denedim onu ben napim yani..filmde cin,seytan muhabbeti fln olsun uyuyamıorum o gece :roll: neyse hadı saol yıne :wink:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Aksine ben çok gülüyorum ya.Ne bileyim karakter meselesi..Küçükken Annemle izlerdim hep beraber..Ordan kalma aliskanlik olsa gerek..Korkamiyoruz bi türlü :)

purpleblank
Üye
Üye

benim cocuklugum hap yalnız gectı :( :P :P 8) bisimkilerde islemez hic..öle takıntı gibi bisi işte buda :lol: sorunluyum biras :lol: ama isledim gecenlerde..cok fazla kaptırmassam kendimi daa ii oluyo :P

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

cewapsız arama hoşmuş yaa benim hoşuma gitti 8)

Unleashing
Üye
Üye

Mesaj gönderen Unleashing »

The Exorcist - Beginning güxeldi...
Yaratılış anında sordu Tek olan, hangi rengi temsil edeceksin diye, beyaz çok iyiydi benim için henüz, siyahsa ruhuma üflenmemiş kötülükleri temsil ediyordu, henüz işlenmemiş ve sadece benim işleyebileceğim bir renk kalıyordu geriye, o da Gri idi.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet güzel filmdi o ama klasik seytana dönüşüm ve ye beni replikleri 8)

Kullanıcı avatarı
diotima
Üye
Üye

Mesaj gönderen diotima »

''the omen''!!!izleyen varmı??666 yı bu filmde öörenebilirsinz ama..film 3 seri dayanabilirseniz yada bulabilirseniz tabiii=)