En İyi Korku Filmleri

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

MayheM yazdı:Filmin sonunda yine istenilene ulaştılar, küçük kız bu olayın herkez tarafından bilinmesini ve öğrenilmesini istiyordu ki, kasedi kopyalamayanlar ölücekti beklenen son da buydu zaten

ama kasetler yok edilmedi... we filmin başında kimse kasedi kopyalayanların ölmeyeceğini bilmiyordu.. filmin en sonunda anlaşıldı bu...yani öle klasik bi son deildi...
bu siteye mallar girmesin... sözümü anlayan anladı...

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

COMA1925 yazdı:Ne oldu şimdi o halkada anlamadım ben.
Kız niye atlara uyuz oluyormuş.
Kız inli mi cinli mi niye öyle belli dğeil.Hani kızı evlat edinmişler de kızın inli cinli olmasının sebebi ne?
Ayrıyetten teknolojik olayları karıştırınca korku filmleriyle güzel olmuyor bence..Yok cd kopyalama yok tv'den çıkma bilmem ne..

1.cewap) babası onu ahıra kapattığıi için.
2.cewap)bende bilmiyorum.
3.cewap)bencede pek güzel olmuyor ama halakada ii olmuş
bu siteye mallar girmesin... sözümü anlayan anladı...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bikaç gün önce ya ingilizcesini yazamıcam şimdi şeytan başlangıç a gittim :) güsel filmdi hristiyanlığı ve inançı bayaa iyi öne cıkarmıslar..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kozmik_peri yazdı:bikaç gün önce ya ingilizcesini yazamıcam şimdi şeytan başlangıç a gittim :) güsel filmdi hristiyanlığı ve inançı bayaa iyi öne cıkarmıslar..
hmm bende gitmeyi istiyorum
halka konusuna gelince bence halkayı korku filmi baslıgı altında incelemek yanlıs,korku filmi olarak dusunursek basarısız ama gerilim ogeleri ve kurgusuyla bence surukleyici ve guzel bir film
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

böle birden ortaya cıkan seyler olunca bi filmde güsel oluo.. :) sadece seytanda bazen müzik zaten biraz belli edio bişiler geliceni o kadar.. onun dısında gitmeyi düsünmeye devam et hatta bekleme git derim:)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kozmik_peri yazdı:böle birden ortaya cıkan seyler olunca bi filmde güsel oluo.. :) sadece seytanda bazen müzik zaten biraz belli edio bişiler geliceni o kadar.. onun dısında gitmeyi düsünmeye devam et hatta bekleme git derim:)
bence o basite kacmak oluyor,böö'ler insanı korkutmanın en basit yoludur bence muzik ve efektle germek daha marifet isi:) bos vakit bulsam gidicem :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hayır müzik gelio tamam bişi olucak diosun bi bakıosun hiç bişi yok :lol: sonra tamam bişi yokmu bu sahnede o kadar heycanlandım ben de derken birden o bööler cıkıyo işte ben bunu seviyorum 8) müzik tabiki gerekli ona bişi yok zaten:)

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

exorcist mi bahsettiğiniz film? afiş vardı korkulu morkulu exorcist yazıyordu türkçesi yoktu

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hıh exorcist beginning di sanırım vala o kadar hazırlık okudum bi de yaa :oops:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

o film daha önce çekilmemiş miydi yahu? hatta bende mp3'ü vardı soundtrack'i exorcist diye

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu ikincisi baska bi film beginning işte..

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bu da kuzuların sessizliği gibi mi?

onunda 3. filmi kızıl ejder en başını gösteriyordu, yani ilk 2 filmden önceki olan olayları gösteriyordu...filmin sonunda da bayan bir avukat sizi görmeye geldi demişti gardiyan adama

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yok devamı şeklinde değil ayrı bişi işleniyo..

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

geçenlerde bizim vcd ci tarıfından (aman hoplatır zıplatır sürükleyici bunu al ) diye tavsiye ettiği bir film izledim adı GİZLİ GERÇEK aslında fena değil yani bazı sahnelerde gerçektende zıplamış gibi bişey oldum ama okadar bahsettiği gibi hoplayıp zıplamadım neyse ki gerçektende sürükleyiciydi izlemeyen varsa tavsiye edebilirim :!: ama dikkatli izlemek gerekiyo çünkü olaylar birbirine girmiş bişekilde gerçekleşiyor zaten böyle olmasaydı sürükleyici olmazdı ...
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

önerebilceğim en iyi korku filmi... duydunuz mu bilmiom ama CRADLE OF FEAR!!! mükemmel bişi... cradle of filth'in elemanları çekmiş. özel bi firma kendilerine ait heralde... gecenlerde ablam ankaradan getirdi mükemmel bi film... alt yazısı yok ama idare edios... kültürümüzden yararlanıos :)... walla böyle korku filmi yok dünyada mutlaka bulun alın...

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

valla ne yalan sölim ben sıkı bi korku film arşivcisiyimdir bu forum baslıgını acanın eline saglık.hatta ne ilginc ki suan evden geliyorum ve "hallowen 6" yı izledim tekrar nerden aklıma geldiyse tekrar bi izledim.ben teen-slasher korku filmlerini daha bi severim. mesela"screem" "ı know what youdid last summer" "the blair with project" gibi...ama eski tarz korku filmelrine cok saygım var tabi.cünki onlar olmasa demin saydıklarım olmicaktı. "friday of 13" "hallowen" "dracula" tarzı klasik korku filmleri de güzeldir.ben size susıra gösterimde olan "the saw" filmini de ısrarla tavsiye edeyim buarada.gerilim-korku tarzında mükemmel bi film.seneryo harikası resmen ya..kacırmayın AMA SİNEMADA LÜTFEN! :evil:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

the saw filminin güsel olduğunu sölüyolar bakalım izlicez..

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

kozmik_peri yazdı:the saw filminin güsel olduğunu sölüyolar bakalım izlicez..

daha izleyemedim gerci 10 tene izleyecegim film var. the saw, the village de gercekten merak ettigim filmler. dun degil ondan onceki gece cnbc-e de the thing vardi gece 3 te felandi sanirim. gene zzevk komasina girdim...

1-the shining
2-the thing
3-the living deads(night of the living deads).

herkes 3 film secsin dedik yaa...

Kullanıcı avatarı
seLLerkiLL
Üye
Üye

Mesaj gönderen seLLerkiLL »

exorcist (şeytanın başlangıcı) filmini izleyen varmı bilmem.hala vizyondadır.ne hayallerle gittim.ama film boyunca beklediğim sahne ancak filmin sonunda görüldü.oda tipik şeytan tiplemesiyle.tam bir komedi.bence bizim türk şeytan filmi bile çok daha kaliteli...
Present yourself, press your clothes,

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

o filmi yillar once izlemistim.. niye vizyona girdi anlamadim.

glam
Üye
Üye

Mesaj gönderen glam »

ya zaten bu şeytan filmlerinde ben gülmekten altıma ediyom,bi de türk versiyonu var kopuyorum ya...seyretmeyen varsa mutlaka bulsun bi yerden...
i am always mine!

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

bu seytan filmi o yıllar önce izledigimiz seytan filmi deil zaten,o filmin öncesini anlatan yepyeni bir film.ben filmi izledim ve bence oldukca basarılı.ama bu filmi ısrarla sölüyorum sinemada izleyin!su bi gercek bazı türler sinemada izlenmeli mutlaka. korku ve savas filmleri.mesela king arthur'u bi sinemada bi de evde izleyin kesinlikle farklı gelcektir!
viva metal!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

onu demiyorum, yatakta cirpinan seytan dan bahsetmiyorum. yeni vizyona giren begining den bahsediyorum zaten. ben izledim ki bunu yillar once.

korn83
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen korn83 »

:)) "exorcist;the begening" i sen daha önce izledigine eminmisin???yahu bu film yeni nası izlicen ki,cok cok sahneler tanıdık gelmiştir.sana 2 site tavsiye edeyim bu yanlıs bilgini düzelt dostum beyazperde.com ve sinema.com filmin ayrıntılı analizleri mevcut.bu filmi daha önce izlemene imkan yok bu film yeniden cevrim bi film deil 70'li yıllarda cekilen ilk seytan filminin öncesini anlatıyo.yani söle düşün;hani "kızıl ejder" kuzuların sessizligi filminin öncesini anlatıyo ya onun gibi ok...
viva metal!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

nee girecem o okuz sitelere yaa hepsi imdb den arakliyor zaten. kardesim ben bunu mu izledim tam olarak emin degilim ama 5, 6 sene oncesinin.. ama cok iyi hatirladigim birsey var o da col de kilise buluyorlar, temizliyorlar, pakliyorlar giriyolar iceriye... seytan felan ayni. sonra lahit in altindan magaraya gecit felan.. bunlar vardi yani. filmin basinda isa nin havarileri felan da vardi.. ee zaten bu film olmasa bile ozgun bir senaryo olmadan aynisini cikartamazlar da anlamadim neyse.