En İyi Korku Filmleri

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

biraz geç oldu ama karabasana giden oldumu :016

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

yaa film baştan güzel ama sonu kötüydü yani kısacası başı güzel ama sonu kötü biten filmlerden

lp_fefurkan
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_fefurkan »

ewet sonu iğrençti ztn karabasanı nası yapcaklarını bilememişler ortaya saçma sapan bişi çıkmışş!!!çoğu korku filmi gibi geçici korkutuyo ve bitince hepsi gibi saçma sapan olduunu anlıyosun!! :018

tir_e
Üye
Üye

Mesaj gönderen tir_e »

ya bu yıl bı fılm ızlemıstım fılmn ustunde usturalı sapık yazıodu ama adı bu degıl. yanı korsan oldugu ıcın sallamıslar fılmın adını.. neyse ya bu fılm bence guzeldı baya..ben adamların dograndıgı kanlı fılmlerı cok severım buda oyleydı bıde senaryoda guzeldı bence.gercı devamlı bu tur fılmlerı ızleyenler fılmın sonunu tahmın edebılıyo ama guzeldı yınede.. bıde tez dıe bı fılm vardı ordada adam dogruyolardı o fılmde baya guzeldı bence ızlemeyn varsa ızlesn bu fılmlerı... :wink:

Kullanıcı avatarı
the_nuisance
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_nuisance »

abilerim ablalarım ve bende küçükler (artık kim varsa 18 yasının altında :grin: :grin: ) RESİDENT EVİL diyom başka da demem sizce bu film nasıl izleyenler varmı????????????????

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

"SAW" yu görmüs olan var mi?
bence bu filim en korkunclarindan biri!
Bu filim den beri, hayata gercekten baska bir aci dan bakiyorum!!!
"SAW" yu izlemek sart bence!!!

ya "house of wax"? oda fena degildi ama saw daki kadar tüylerim tiken tiken olmadi. saw daha cok Psycho!
:016

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

gothika ve rose red konağı :016 tavsiye ederimm accayippp korktummm :016
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

yaw o *rose red konağı* manyak iirençti beah!!.. korku+kusma isteği uyandıran bi filmdi bnm için.. bu yaz vizyonda olan btn korku filmlerine gttim nerdeyse.. bnce içlernde en ii biten *karanlık su*ydu.. adama "way yawruumm!!"dedirtio yane.. yada en azından ben ööle dedm.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ya ben nezamandir sinemaya gidemiorm :cry: en son gittim filmi bile hatirlamiom :-D gitmeye ihtiyacim var.ya cok korku filmine gittim zamaninda hiçbirisinden korkmadim.rose red konaği cok sacmadi..halka fln biraz guzeldi.gothikada ole
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaa.. cnm çok pis korku filmi seyretmek istioo!! varmi bu aksam televizyonda fln??.. yoksa gidip dvdye baycam paraciklari...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

ArMaGeDoN
Üye
Üye

Mesaj gönderen ArMaGeDoN »

Göz (the eye) ' dan başka korku filmi tanımam.
Rostov Kasabı

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

şeytan çarpması

Mesaj gönderen Rita »

şeytan çarpması geliyo...asıl korku filmi o dur.. :evil:
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
e-pack
Üye
Üye

Mesaj gönderen e-pack »

benim için elm sokağı kabusu külttür.Freddy Krueger dan öteyede kimse geçememiştir koku karakteri olarak bende,bide bunun senaryosu çok orjinal gelir yani 1984 yılı yapımı düşünsenize sonrada uykusuz gecelerim olmuştu korkudan :-D
allien vardı bide iğrenç bişi korkudan çok tiksindirici bir hal almıştı bende buda 79 yapımıydı galiba oha diyorum düşündükçe :010 bide dört tane çektiler bundan serisinin beşincisini düşünüyolardı ne gerek var diyorum

dün wrong turn diye teen slasher türünde bir film izliyim bakıyım neymiş dedim filmin başından sonuna gerilim sürüyo hiç inmiyo grafik maşallah bu filmden sonrada ormanlarda gezmek ne kadar mantıklı gelir bilmem :P

Kullanıcı avatarı
Scralatchi
Üye
Üye

Mesaj gönderen Scralatchi »

bahsettiiniz film "it" mi?

öle bi film vardı benim çocukluumda

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ya ben izlerkenn çokkk geriliorumm hattaa bazenn gözlerimii blee kapıorum(filme gidiosunnn nie gznüü kapatıosun :P )benim kankammm btnn korkuu filmlerndee gülüoo yaa manyakk mıdırr nedirr :-D onunlaa izlemekk bela insanınn sinirlerii bozuluoo :007 küçükkene korkuu flmii izlediktenn sonraa arkamda hepp brlerii var sanırdımm 8) bölee acaipp tırsardmm etksndee kalırdımm :-D :013
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

system_ yazdı:ya ben izlerkenn çokkk geriliorumm hattaa bazenn gözlerimii blee kapıorum(filme gidiosunnn nie gznüü kapatıosun :P )benim kankammm btnn korkuu filmlerndee gülüoo yaa manyakk mıdırr nedirr :-D onunlaa izlemekk bela insanınn sinirlerii bozuluoo :007 küçükkene korkuu flmii izlediktenn sonraa arkamda hepp brlerii var sanırdımm 8) bölee acaipp tırsardmm etksndee kalırdımm :-D :013

ya filmdende korkucak diilimki.nolcak yani tabiki gulucem :010 gozleri kapama olmazz bişicik :010
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ya bendede gözleri kapama ama parmakları böle aralık bırakıp filmi öle seyretme durumu var....kendimce sipermi alıyorum ne yapıyosam ama bi arkadaşımla garezi tek vuct halide izledik ben artık korkudan resemn ölücem kızda hiç tepki yok bi baktım gözleri kapalı öle duruyo...ya ne anladın sen şimdi korku filmini izlemkten dedim aaa çok korkuyrum ama dedi... :-D
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya canım acaip korku filmi izlmek ister çokta sewiorum sonra köpek gibi tırsıorum.. :010 tek başıma izlemeyi dötüm yemiyo ama :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lonly yazdı:ya bendede gözleri kapama ama parmakları böle aralık bırakıp filmi öle seyretme durumu var....kendimce sipermi alıyorum ne yapıyosam ama bi arkadaşımla garezi tek vuct halide izledik ben artık korkudan resemn ölücem kızda hiç tepki yok bi baktım gözleri kapalı öle duruyo...ya ne anladın sen şimdi korku filmini izlemkten dedim aaa çok korkuyrum ama dedi... :-D
:-D :003 bn çk trsrsm gzleri açar kaparımm bölee n blymmm ynmda km vrsa ona bakrmm :-D :P
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
lonly yazdı:ya bendede gözleri kapama ama parmakları böle aralık bırakıp filmi öle seyretme durumu var....kendimce sipermi alıyorum ne yapıyosam ama bi arkadaşımla garezi tek vuct halide izledik ben artık korkudan resemn ölücem kızda hiç tepki yok bi baktım gözleri kapalı öle duruyo...ya ne anladın sen şimdi korku filmini izlemkten dedim aaa çok korkuyrum ama dedi... :-D
:-D :003 bn çk trsrsm gzleri açar kaparımm bölee n blymmm ynmda km vrsa ona bakrmm :-D :P
yanındakine bakarken o korktuğun şeyin bi anda yanında baktığın kişinin içiden çıkabileceğini düşündünmü hiç ¿¿ ne fatazi yaptım bee :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
yanındakine bakarken o korktuğun şeyin bi anda yanında baktığın kişinin içiden çıkabileceğini düşündünmü hiç ¿¿ ne fatazi yaptım bee :010
yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı: :-D :003 bn çk trsrsm gzleri açar kaparımm bölee n blymmm ynmda km vrsa ona bakrmm :-D :P
yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D
olur olur valla hiç belli olmas o yüzden korku filmi seyrederkenbi noktaya odaklancaksın o noktada ne televizyon ne de yanındaki :010 ama doğru sölüosun korku filmi dalgaya gelmez gerçek filan olur bide :005 :010 akıl vermek kolay hade bakiim yiyosa gece tek başına bi korku filmi izle...! yemez demi :006 benim yemio da :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı: yanındakine bakarken o korktuğun şeyin bi anda yanında baktığın kişinin içiden çıkabileceğini düşündünmü hiç ¿¿ ne fatazi yaptım bee :010
olur olur valla hiç belli olmas o yüzden korku filmi seyrederkenbi noktaya odaklancaksın o noktada ne televizyon ne de yanındaki :010 ama doğru sölüosun korku filmi dalgaya gelmez gerçek filan olur bide :005 :010 akıl vermek kolay hade bakiim yiyosa gece tek başına bi korku filmi izle...! yemez demi :006 benim yemio da :-D :-D
tabiki yemio... bi kere şeytanı izlemeye kalkmıştım tek başıma.. ondada uyuya kalmıştım...!! :lazyy ..... ondan beridir.. uyuya kalmaka ve çok tırsmamak için birileriylr izliom!!... :-D ....
(not:birazdan okucaınız yeri.. çok trajik, dramatik, fantastik bi ses tonuyla okumanız önerilmektedr.. ööle tadı çıkıo... :wink: )
ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!! :fie :ohmy :help ..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D
tabiki yemio... bi kere şeytanı izlemeye kalkmıştım tek başıma.. ondada uyuya kalmıştım...!! :lazyy ..... ondan beridir.. uyuya kalmaka ve çok tırsmamak için birileriylr izliom!!... :-D ....
(not:birazdan okucaınız yeri.. çok trajik, dramatik, fantastik bi ses tonuyla okumanız önerilmektedr.. ööle tadı çıkıo... :wink: )
ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!! :fie :ohmy :help ..
o ne laftı öyleee dilim damağım kuruduuu hee :mrgreen: du ben bi kendie geliiim onra yaarımm lafının etkisinde kaldımmm :005 "ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!!" :P

bende halkayı izlerken uyumuş kalmışıım...tabi önce annem uyudu,sonra abimin hrlama sesi geldii bende ortama uydummm :015

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı: olur olur valla hiç belli olmas o yüzden korku filmi seyrederkenbi noktaya odaklancaksın o noktada ne televizyon ne de yanındaki :010 ama doğru sölüosun korku filmi dalgaya gelmez gerçek filan olur bide :005 :010 akıl vermek kolay hade bakiim yiyosa gece tek başına bi korku filmi izle...! yemez demi :006 benim yemio da :-D :-D
o ne laftı öyleee dilim damağım kuruduuu hee :mrgreen: du ben bi kendie geliiim onra yaarımm lafının etkisinde kaldımmm :005 "ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!!" :P

bende halkayı izlerken uyumuş kalmışıım...tabi önce annem uyudu,sonra abimin hrlama sesi geldii bende ortama uydummm :015
ortamcı senii!!... :-D :-D ... walla arada oluo yaa.. demekki bünye baışıklık kazanıverio birden korku filmlerine... "hadi len!!.. bunlar bana sökmez..!!" dio ve.. uykuya verio kndini.... :lazyy :-D