En İyi Korku Filmleri

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: tabiki yemio... bi kere şeytanı izlemeye kalkmıştım tek başıma.. ondada uyuya kalmıştım...!! :lazyy ..... ondan beridir.. uyuya kalmaka ve çok tırsmamak için birileriylr izliom!!... :-D ....
(not:birazdan okucaınız yeri.. çok trajik, dramatik, fantastik bi ses tonuyla okumanız önerilmektedr.. ööle tadı çıkıo... :wink: )
ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!! :fie :ohmy :help ..
o ne laftı öyleee dilim damağım kuruduuu hee :mrgreen: du ben bi kendie geliiim onra yaarımm lafının etkisinde kaldımmm :005 "ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!!" :P

bende halkayı izlerken uyumuş kalmışıım...tabi önce annem uyudu,sonra abimin hrlama sesi geldii bende ortama uydummm :015
ortamcı senii!!... :-D :-D ... walla arada oluo yaa.. demekki bünye baışıklık kazanıverio birden korku filmlerine... "hadi len!!.. bunlar bana sökmez..!!" dio ve.. uykuya verio kndini.... :lazyy :-D
bence sende var biras uykuculuk filmi bahane ediosun :oops: :lazyy

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı: o ne laftı öyleee dilim damağım kuruduuu hee :mrgreen: du ben bi kendie geliiim onra yaarımm lafının etkisinde kaldımmm :005 "ama yine gecenin ilerleyen saatlerinde.. vicdanın ve benliinle başbaşa kalınca.. kaçış noktan olmuo.... veeee....!!!" :P

bende halkayı izlerken uyumuş kalmışıım...tabi önce annem uyudu,sonra abimin hrlama sesi geldii bende ortama uydummm :015
ortamcı senii!!... :-D :-D ... walla arada oluo yaa.. demekki bünye baışıklık kazanıverio birden korku filmlerine... "hadi len!!.. bunlar bana sökmez..!!" dio ve.. uykuya verio kndini.... :lazyy :-D
bence sende var biras uykuculuk filmi bahane ediosun :oops: :lazyy
ee... şeyy.. kem.. küm.... :oops:
e ama!! korku filmi dediin adamı uyutmaz!!.. uykusunu kaçırır wallaa!! bööle yapar adamı.. :016 ...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı: :-D :003 bn çk trsrsm gzleri açar kaparımm bölee n blymmm ynmda km vrsa ona bakrmm :-D :P
yanındakine bakarken o korktuğun şeyin bi anda yanında baktığın kişinin içiden çıkabileceğini düşündünmü hiç ¿¿ ne fatazi yaptım bee :010
yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D
mantıklı insnn halii bşka gnlde ynmda otrn kankam ya da sevglm oldğuu için srn yk :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

system_ yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı: yanındakine bakarken o korktuğun şeyin bi anda yanında baktığın kişinin içiden çıkabileceğini düşündünmü hiç ¿¿ ne fatazi yaptım bee :010
yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D
mantıklı insnn halii bşka gnlde ynmda otrn kankam ya da sevglm oldğuu için srn yk :-D
ha yane.. kankanla sevgilinin korkmasından etkilenmiosun!!.... cık cık cık.. onlara bu kdr değer veriosun yanee.... korkmaları senn umrunda bile diil öölemi??....!!.. :P :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

angel_of_the_hell yazdı:
system_ yazdı:
angel_of_the_hell yazdı: yuuuhh!! fantazinin bu kdrı harbiden!!.... :-D :-D .. ama şööle bi durum var hakkaten... korkmamak içn yanındakine bakıosun ama... bi anda onu korkup tepki vermeside seni korkutabilir!!.... yaa.. bak ne kdr mantıksal yaklaşıorum dimi...?? :-D :P .. korku filmi bu.. dalgaya gelmez!! :023 .. :-D
ha yane.. kankanla sevgilinin korkmasından etkilenmiosun!!.... cık cık cık.. onlara bu kdr değer veriosun yanee.... korkmaları senn umrunda bile diil öölemi??....!!.. :P :-D
ya kankamm hiçç krkmaz kii manyak hep gülerr :-D :P sevglm de böleeeee :020 :020

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
system_ yazdı:mantıklı insnn halii bşka gnlde ynmda otrn kankam ya da sevglm oldğuu için srn yk :-D
ya kankamm hiçç krkmaz kii manyak hep gülerr :-D :P sevglm de böleeeee :020 :020
kötü ruh ta gülmüştüm bende çooo..acaip komikti heee :-D ruhları görseninzz zuhahahahaha valla alın izliin benceee stres atarınız konu zaten hep aynı...ormanda kaybolan gençler...çok komikk yaws :lol

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

yaa bu aksam "The Exocism" e baktim...2. kez..ve yine cok etkilendim..ve sapittimda galiba... :016
:-D
The Exorcism of Emily Rose e baktiniz mi?

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

falla ben seri cinayet filmlerini seviyorum bu türde
urban legend die bi film seyretmiştim katili bulmak hiç bu kadar zor olmamıştı bi ara kendimdsen bile şüphe ettim katil benmiyim die :-D
napim başka kimse kalmamıştı herkes kuşbaşı oldu bi ben kaldım bide o kız o kızmış meğersem :-D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya izlerken hiç korkmuyorum hatta hep bişiler yiorum o sırada ama arkadaşlarım nerdeyse üstüme atlicak oluyolar korkudan yaf :-D
bide ben korku filminin etkisini film bitince görüyorum ya :x
ama böle deli gibi korktuum bi film olmadı bu zamana kadar :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yaa ben filimden korkmuyorum, ama katillerin planlarindan ve cinayetleinden korkuyorum..yani..insanlara manyak da diyemiyorum.. kendimin de öyle katil gibi olmamdan korkuyorum acikcasi.. :010

ama herhalde tek ben öyle düsünüyorum..arkadaslarim ya gülmekten catliyorlar, ya da kolumu isirip, üstüme cullaniyorlar..ya bu da normal degil ki.. :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

vaga_bond yazdı:ya izlerken hiç korkmuyorum hatta hep bişiler yiorum o sırada ama arkadaşlarım nerdeyse üstüme atlicak oluyolar korkudan yaf :-D
sen kankam olblr msn :-D :-D :003 bn de etksni snrdnn grüorumm ya :013

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
vaga_bond yazdı:ya izlerken hiç korkmuyorum hatta hep bişiler yiorum o sırada ama arkadaşlarım nerdeyse üstüme atlicak oluyolar korkudan yaf :-D
birbirimizi kandırmayalım hepimis tırsıoruz... :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
artist sen trsıosunn mlletee yklüosn :-D 8) bn korkmamm :P :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
Rock_N yazdı:
system_ yazdı:sen kankam olblr msn :-D :-D :003 bn de etksni snrdnn grüorumm ya :013
sarhoş olanlarda ben sarhoş deilim derler saten..hheeheheeh korkmazmış :016

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:
Rock_N yazdı: birbirimizi kandırmayalım hepimis tırsıoruz... :mrgreen:
sarhoş olanlarda ben sarhoş deilim derler saten..hheeheheeh korkmazmış :016
ehehehe bnden farkılısndaa snkii suss bana cvp verme :-D :-D :P :003

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

$eytan carpmasına giden war mı?

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

drexler yazdı:$eytan carpmasına giden war mı?
yaa ben onu çok merak ediom yaa... fragmanı gördüm bi hoş oldum ztn.. üstüne bide gerçek bilmemneden alıntı zart zurt diince.. iice "amaaaaanııınn!!" oldum yane.... gidelim ona yaa... o filmi kaçırmıiim bare..... :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

bi tane velet vardı çakimi chukky mii bebe nin bi tanesi koyulardı ya oyuncak bebe herkesi öldürüoduu bide tşk geçer gibi "benim adım chuky benimle oynarmısın" diodu acaip tırısodum ben o filmden hee dötüm tavana vuruodu valla korkudann :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:bi tane velet vardı çakimi chukky mii bebe nin bi tanesi koyulardı ya oyuncak bebe herkesi öldürüoduu bide tşk geçer gibi "benim adım chuky benimle oynarmısın" diodu acaip tırısodum ben o filmden hee dötüm tavana vuruodu valla korkudann :-D :-D
amaaann.. onun tadı ilk filmndeydi bnce.. sonra yok neymiş çakinin düünü.. çakinin torunu... yane çaki bile halletti ya kzı.. daa ben ne diim?!... :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

anaaaa çaki o kızı halletimii ne anlama haletti ama benim aklıa gelen anlamaysaaa helal olsun vallaa :016 :oops: :-D zıbardım bennn hehheeeh :P

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:anaaaa çaki o kızı halletimii ne anlama haletti ama benim aklıa gelen anlamaysaaa helal olsun vallaa :016 :oops: :-D zıbardım bennn hehheeeh :P
senn anladıın anlamda cnm!!.... gomig olanda o ztn!!... kime sorsan katil oyuncak der... oyuncak sonuçta ama.. teşkilat varmış walla.. oyuncak diip geçmemek lazım... hehehe.. hadi zıbar sen.... yoksa çaki gelir bak... :P

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ahah....bugün "Amityville Horror" ya baktim...ya filimin konusu klassik ve fena degil aslinda..ama bence iyi olmamis.. kan eksik...korku eksik..hemi sonunda kimse gebermedi..ve bütün bu korkunun icine kizildereliller ile iligili birsey etti ya..hayal kirikligina ugradim..ya..neyse...filimi pek tavsiye edemem...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

angel_of_the_hell yazdı:
yaa ben onu çok merak ediom yaa... fragmanı gördüm bi hoş oldum ztn.. üstüne bide gerçek bilmemneden alıntı zart zurt diince.. iice "amaaaaanııınn!!" oldum yane.... gidelim ona yaa... o filmi kaçırmıiim bare..... :-D
gercekten guzel bır fılm ozellıkle seytan cıkarma ayını harıka
ve gercek bır olaydan esınlenılerek yapılmıs bır fılm .....
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

dreamcather"ı sislere tawsie ederim geriltici bi yapıt

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

speed_of_pain yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
gercekten guzel bır fılm ozellıkle seytan cıkarma ayını harıka
ve gercek bır olaydan esınlenılerek yapılmıs bır fılm .....
çok güzeldi gerçekten baya bi gerildim diyebilirim...
Hiç ölümü diledin mi?