En İyi Korku Filmleri

Sinema filmleri, yönetmenler, oyuncular...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kozmik_peri yazdı:bu çin işi japon işi korku filmleri daha ii oluo bence.. örnegin halkanın uzakdoğu versiyonu daa korkunc diolardı..
evet evet hatta bu halkayı yapan adamların bi filmi daha varmıs boyle su depolu falan adı neydi hatırlayan varmı?sarı yagmurluklu bi kız var yine...ama onlarıda dublajlı izlemek lazım yoksa japonca cok komik geliyo :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

kozmik_peri yazdı:bu çin işi japon işi korku filmleri daha ii oluo bence.. örnegin halkanın uzakdoğu versiyonu daa korkunc diolardı..
katılıorum...
and we all went to heaven in a little row boat

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

yeni bi film daa cıkmıs japonlardan ama ismini unuttum.. hatırlar hatırlamaz yazıcam.. bekleyin.. 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Evet Japon klasikleride güzeldir (karanlık sularda) filmini halkanın yönetmeni çekmişti Japonyada...
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

Kullanıcı avatarı
willow_rosenberg
Üye
Üye

Mesaj gönderen willow_rosenberg »

evet karanlık suları izlerken kendimi ajda pekkan gibi hissetmiştim. baya bi gerilmiştim yani. şeytan die bi korku filmi vardı . ne gülmüştüm onu izlerken yaa.:)

ama hannibalı tek geçerim.
bana arkadaşlarım kısaca "bi saniye gider misin özel bişey konuşucaz" derler.

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

willow_rosenberg yazdı:kendimi ajda pekkan gibi hissetmiştim. baya bi gerilmiştim yani.

ince espri guzel. :P

mr-sandman
Üye
Üye

Mesaj gönderen mr-sandman »

valla ben korku film seyrederken genelde guluyom ne zıplarım ne urkerım ya sıkılırım yada çok ilginçse film izlerim ama korku filmi ismi ustunde ama benim için değil ( özellikle grungy hiç film izlerken zıpladığımı gördunmu)

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

korku filmlerinde degil ama baska filmleri izlerken direk kucagima zipliyorsun sevgili gizmo... :P :wink:

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

the_heartless yazdı:kuzuların sessizliği3 çekilsin artık ya hannibalın öldüünü göremices heralde biz...gerçi psişik herifin idolüm olmasından da korkmuor deilim :P

Kuzuların sessizliği3 kızıl ejder olarak 3 yıl önce vizyona girmişti...

eniyi korku fimine gelince ise kesinlikle HALKA....
red rose konagı da bayyaa iidir...

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

korku filmlerini çok severim ama kolay kolay gerilmem ben isterimki izlerken şöyle korkudan tirtir titriyim ama yok öyle bir film.
Çocukken izlediğim bir filmde korkmuştum adı fredy'nin kabusu (elm sokağı) serisi fenadeğil aslında. The ring fena değil en azından 4 kere izledim ve ilk seferde gerildiğim kadar asla gerilmedim.Birde 6.his çok sağlam bi yapı izlerken neler olacağını önceden tahmin edemiyorsun ve bu insanı tabiki gerer bence çok güzeldi bulardan başka hiçbirfilm beni korkutmadı. Eğer varsa daha gerilimlibir film tavsiyelerineze açığım.
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

kimster yazdı:eniyi korku fimine gelince ise kesinlikle HALKA....
red rose konagı da bayyaa iidir...

wala halka bnce hic korkunc deildi...red rose konaına da biraz baktm ama cok sıkıcı geldi tamamını izlemedim...
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Halka bencede korkunç bir film değildir

Kullanıcı avatarı
Kanatsiz_Melek
Site ve Forum Yöneticisi
Site ve Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen Kanatsiz_Melek »

ConsuL yazdı:Halka bencede korkunç bir film değildir

tamamı diğil bunu katılıyorum fakat son görüntülerde baya gerilmiştim ani birşeydi o küçük kızın yüzü bir an bakıştık ve bende ölecem sandımdı 8O 8O 8O ayrıca rose red konağı birkaç kişiden duymuştum korkunç falan dediler ama çoğunluk korkunç olmadığını söyleyince izlemekten vazgeçtim hem 4 cd uykusuz kalmama değmez :D :D
Kurbanlar... Hepimiz değilmiyiz!....(Kim,O Kim Deme...Benim,Ben...Öyle Bir Ben ki, Baştan Sona Sen...!)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

halka güsel filmdi ama beni de pek etkilemedi.. sadece kızın olduu sahnelerde biraz gerildiimi hatırlıorm :twisted:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

the_heartless
Üye
Üye

Mesaj gönderen the_heartless »

kozmik_peri yazdı:halka güsel filmdi ama beni de pek etkilemedi.. sadece kızın olduu sahnelerde biraz gerildiimi hatırlıorm :twisted:
+1 ben de pek gerilemedim ama film kaliteli en azından
ezilenlerin şiddeti meşrudur!

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

yaa bisey soracam.. bu rose red konagi adli filmde, elemanlarin eve gitmeden once barda oturup muhabbet ettikleri bi sahne vardi.. o sahnede arkada slow bi parca caliyordu.. pearljam havasinda. o parcanin ismini veya kimin parcasi oldugunu bilen varmi?

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

Halkanın konusunu anlamayanlar için korkunç olmayabilir.....

haa bide Blair Cadısı beni çok etkilemişti.. özellikle gerçek olması beni bayaa sarsmıştı.

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Halka da sadece kız tv den cıkarken ürktüm..ama film bittiinde hiç bi etkisi yoktu üzerimde.

Bu arada 13.cuma serisini izliyen yok mu?..Küçükken izlemiştim de baya korkunçtu onlar film boyu gerilio yani insan.

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

bence 13. cuma korkudan çok gerilim filmi... yinede fena deildi....

ama Freddy vs. Jason iğrenç olmuş

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Halka'yı sinemada izlerken filmin sonunu görünce 1,5 saatimi bunun için mi ? Harcadım diye üzülmüştüm... Şunu da itiraf edeyim filmdeki efekler güzeldi şahsen. Bu filmi sevenlere "Karanlık Sularda" yı tavsiye ederim, bu filmin yönetmenide aynı ve film hikaye olarak ta neredeyse birbirinin kopyası. Ben karanlık sulardayıda izleyince şunu çıkardım yönetmenin uzun düz saçlı kızlarla, kapalı kalma korkusuyla ve sularla ilgili bir problemi, bir takıntısı var...

kimster
Üye
Üye

Mesaj gönderen kimster »

Bence halkanın sonu müthişdi... klasik korku filmleri gibi filmin sonunda o gizli güç yok edilerek bitmedi film... bence çok muhteşemdi...

bu arada HALKA 2 mayısta gösterime giriyor... bence 1 kadar ii olmaz ama yinede deneyecez....
bu siteye mallar girmesin... sözümü anlayan anladı...

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

kimster yazdı:Bence halkanın sonu müthişdi... klasik korku filmleri gibi filmin sonunda o gizli güç yok edilerek bitmedi film... bence çok muhteşemdi...

bu arada HALKA 2 mayısta gösterime giriyor... bence 1 kadar ii olmaz ama yinede deneyecez....

Filmin sonunda yine istenilene ulaştılar, küçük kız bu olayın herkez tarafından bilinmesini ve öğrenilmesini istiyordu ki, kasedi kopyalamayanlar ölücekti beklenen son da buydu zaten. Neyse trajediyle biten filmleri bende severim, biraz daha etkileyici oluyorlar bu yüzden "hellowen" serini sana tavsiye ederim. Neyse ki Hallowen H 20 sonuncusu oldu. :P

Halka 2 için ise peşin hüküm getirmemek lazım bekliyelim görelim... :)

COMA1925
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen COMA1925 »

Ne oldu şimdi o halkada anlamadım ben.
Kız niye atlara uyuz oluyormuş.
Kız inli mi cinli mi niye öyle belli dğeil.Hani kızı evlat edinmişler de kızın inli cinli olmasının sebebi ne?
Ayrıyetten teknolojik olayları karıştırınca korku filmleriyle güzel olmuyor bence..Yok cd kopyalama yok tv'den çıkma bilmem ne..
Alayına isyan !..

mr-sandman
Üye
Üye

olm grungy babandır gızmo olm bilmiyonmu relax oldumu olm kasılmıyom işte korku seyrederken ya sıkılıyom ; kımsede yokmu söyle ii bi gerilim korku f,lmi tabi benim seyretmediğim varsa

mr-sandman
Üye
Üye

KİMSTER :::::::Halkanın konusunu anlamayanlar için korkunç olmayabilir.....

haa bide Blair Cadısı beni çok etkilemişti.. özellikle gerçek olması beni bayaa sarsmış...Bence halkanın sonu müthişdi... klasik korku filmleri gibi filmin sonunda o gizli güç yok edilerek bitmedi film... bence çok muhteşemdi...

bu arada HALKA 2 mayısta gösterime giriyor... bence 1 kadar ii olmaz ama yinede deneyeceztı
bence denemeyın ılk fılm de çok kotuydu spıderman seyredin daha urkunç