Beşiktaş

ve spor...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

GeLMiR yazdı:Gün itibariyle resm isiteden de açıklandığı üzere Ricardinho Beşiktaş'tadır.Tüm Beşiktaşlı kardeşlerime hayırlı olsun diyorum.Ayrıca Nobre de Türk vatandaşı oldu.Mert Nobre dicez kendisine :)

eyvallah artık ricardinho beşiktaşlıdır umarım iyi işler yapacaktır
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet arkadaşlar bu akşam deplasmanda da ilk galibiyetimizi aldık 12 kişi oynayan rakipe rağmen ama kötü futbolda var tabii kide bunlar düzelir umarım gerçekten bu akşam haekm bu akşam harikaydı!!!!! umarım bunları diğer maçlarda da görürüz :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ricardinho şu an Türkiye'de hatta bjk tv ye röportaj veriyor :010
helal olsun beşiktaşa bu senenin en önemli transferini yaptı..darısı diğer büyüklere..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:ricardinho şu an Türkiye'de hatta bjk tv ye röportaj veriyor :010
helal olsun beşiktaşa bu senenin en önemli transferini yaptı..darısı diğer büyüklere..
eyvallah büyük mü onu maşlarda göreceğiz takıma yararlı olsunda büyük falan farketmez

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

kesinlikle çok iyi bir transfer. o adamın ölüsü yeter diye bi yorum getiriim bir de tam olsun. ama bjk yönetimini hiç sevmem. taraftarına hayırlı olsun.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:kesinlikle çok iyi bir transfer. o adamın ölüsü yeter diye bi yorum getiriim bir de tam olsun. ama bjk yönetimini hiç sevmem. taraftarına hayırlı olsun.

sadece sen değil beşiktaş taraftarıda sevmiyor o yönetimi bizi bitirdi desem yanlış olmaz adam gibi birisi (serdar bilgili)gelmedi

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Geçen sene "haluk ulusoyla konusup yabancı sınırlandırılmsını 6da bıraktırdım" diyen yıldırım demirönen gitti geçen sene "sahtekar" dediği nobreyi bu sene Türk vatandaşı yaptı.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ve ricardinho geldi adam şaşırdı taraftarları görünce bence bu senenin en iyi transferini yaptık baştan o kadar iyi değil diyordum ama sonradan gereçkten bir araştırma yapınca adamın iyi bit oyuncu olduğuna vardım haydi bakalım umarım yararalı olur

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Ricardinho alex'ten daha kariyerli bir oyuncu bu gün gibi ortada. Şimdi sırada Edmilson ya da Boumsong var hadi bakalım :-D
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

alex milli takımda ricardinho nun yedeğiymiş alex bu kadar büyütülüyorsa ricardinho artık nasıl göklere çıkarılır bilmem ama süper transfer hayırlı olsun
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ricardinho bildiğim kadarıyla kanat oyuncusu.

Kullanıcı avatarı
Giuseppe
Üye
Üye

Mesaj gönderen Giuseppe »

ben ofansif orta saha diye biliyorum oyun kurucu özelliği var sanırım...yanılıyo olabilirim kusura bakmayın
#Oyun bitince şah da ,piyon da aynı kutuya konur#

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Beşiktaş başkanı Brezilya milli takımının sol kanat oyuncusuyla görüşüyoruz demişti. (Tabi Ricardinhoyu kastederek)

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Ricardinho tam manasıyla kanat oyuncusu değil.Ofansif orta saha özelliği daha ağır basıyor fakat Beşiktaş'ta sol kanatta kullanılacak.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bir adam heryerde oynayabilir eğer kendini geliştirebilirse bizim ricardinhonunda sol kanat olmayıp oyun kurucu özelliğinin olması sol kanatta oynayamayacak anlamına gelmez veya tam tersi bu her takımda görürüz fenerbahçelikerim mesela adam eskiden bir santrafor ama şimdi sağ bek diyebiliriz adama ve böylede kalacak görüntüsünde bakalım zaman gösterecek bizim adamın nerede daha iyi oynadığını

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

adam teknık nerde oynatılırsa oynar bence
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

kaleye de geçer mi ?

teknik diye her yerde oynatılacak gibi saçma bir düşünceye gerçekten sahip değilsin umarım. her teknik olan adamı sağ/sol açığa koyabilir misin ?

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:kaleye de geçer mi ?

teknik diye her yerde oynatılacak gibi saçma bir düşünceye gerçekten sahip değilsin umarım. her teknik olan adamı sağ/sol açığa koyabilir misin ?
sacma konusan sensın benım dedıgım yerler orta saha yada forwet arkası teknık bı adamı bence ortasahanın her yerınde oynar görmüyonmu ronaldinho bıle sag sol orta forwet arkası heryerde oynuyo bazen forwet bıle oluo daa cok kısı var rıcardınho da oynar bence.. kosuyo orta acıyo superde teknık var daahaa ne olsun....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

yok mesela sağ/sol açık fln oynayacaksa bu adamın çok hızlı olması ve fiziğinin oldukça güçlü olması lazım (90 dakka boyunca koşacak çünkü). mesela sol kanatta oynuyosa iyi de sol ayak lazım. herkes kanat oyuncusu olamaz.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:yok mesela sağ/sol açık fln oynayacaksa bu adamın çok hızlı olması ve fiziğinin oldukça güçlü olması lazım (90 dakka boyunca koşacak çünkü). mesela sol kanatta oynuyosa iyi de sol ayak lazım. herkes kanat oyuncusu olamaz.
adam gercekte sol kanat oyuncusu deılmı ssaten ? benım bıldıgıme gore oyle
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

r1g0r yazdı:yok mesela sağ/sol açık fln oynayacaksa bu adamın çok hızlı olması ve fiziğinin oldukça güçlü olması lazım (90 dakka boyunca koşacak çünkü). mesela sol kanatta oynuyosa iyi de sol ayak lazım. herkes kanat oyuncusu olamaz.
bak burada cok haklısın ümit özatta sol ayak yok ama kendini geliştirdi ve adam oldu yalan mı

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

sağ dış kullanıyo o :-D

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu hafta gerçekten cok ilginç bir maç vardı beşiktaş inönü stadında iyi oynadık ama bunu burakın elle atmadığı elle düzeltip attığı gol gölgede bıraktı herkes buna odaklanıp bu pozisyonu konuştu milletin hakkıda geçen sen biz anelkanın posizyonun konuşurken hiçbir şey denmedi bu senede tabii bizm posizyon konuşulacak ha bunu bu kadar büyütülmesi gerekiymiydi hayır ama bizim ülkemizde sanki bir maçta şampiyonluk alınıyormuşcasına konuşulduğu için bunların daha değişik versiyonlarınıda cok yakın biz zaman içierisinde göreceksiniz bundan emin olunuz dah bizim medyaya cok malzeme cıkacak bunlar daha bizim gündemimizi cok meşgul edecek
ama bizim büyük bir camia olduğumuzu unutan sayın yöneticiler bir özür için basın acıklaması bile yapmadılar ki bizim burak bile harika bir oyuncu futbolculuğuna birşey diyemem ama bu tür oyunlara gelmeyip adam gibi elimd alıp indirdim attım demesi lazımdı bunu oda demedi böyle bir en azından bir iki kelime etmeliler hem yönetim hemde burak bize yakışmaz

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Perde arkası... Cygan'ın transferi neden gerçekleşmedi?
Beşiktaş, uzun süredir renklerine katmak istediği Arsenal'ın Fransız oyuncusu Pascal Cygan'ı Villarreal'e kaptırdı. Peki neden? İşte perde arkasında yaşanalar;
Beşiktaş, uzun süredir renklerine katmak istediği Arsenal'ın Fransız oyuncusu Pascal Cygan'ı Villarreal'e kaptırdı.

Kulübe yakın çevrelerden son gelen haberlerde, Arsenal'da forma giyen 32 yaşındaki stoper Pascal Cygan ile her konuda anlaşmaya varılmıştı.

Ancak stoper arayan ve son olarak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Luciano'dan sakatlığı nedeniyle vazgeçen İspanya'nın Villarreal kulübü devreye girdi. İspanyol takımı Beşiktaş'ın verdiği 1.5 milyon Euro'yu 500 bin Euro daha arttırdı ve Cygan'ı 2 milyon Euro'ya renklerine bağladı.

Villarreal'in resmi internet sitesinden de duyrulan bu gelişme sonrası Beşiktaş yapmayı planladığı yabancı transferini ocak ayına bıraktı.
alıntıdır kartalhaber.com

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Milli maç nedeniyle lige verilen arada Antalyaspor ile hazırlık maçı yapan Beşiktaş, sahadan 3-1 yenik ayrıldı.. Antalya'nın gollerini Taner Straka ve İlyas atarken, Beşiktaş'ın tek golü Kenan'dan geldi..
Hakemlerin vasat bir yönetim gösterdiği mücadelede, Antalyaspor'un attığı 2. ve 3. gollerde yan hakem ile orta hakem arasında kısa süreli anlaşmazlık yaşanırken, maçın orta hakemi Süleyman Abay, ofsayt kokan pozisyonlara gol kararı verdi. Girişin ücretli olduğu karşılaşmayı 3 bin dolayında taraftar izlerken, Beşiktaşlı futbolseverler, eski kalecileri Cordoba'ya sevgi gösterilerinde bulunarak "Bu taraftar seninle gurur duyuyor" şeklinde tezahürat yaptı.

BEŞİKTAŞ-ANTALYASPOR

l STAT: BJK İnönü

l HAKEMLER: Süleyman Abay (**), Orkun Aktaş (**), Muzaffer Kaşıkçı (**)

BEŞİKTAŞ: Murat (*)- Ali Tandoğan (*) (Dk.46 Ali Güneş **), Baki (**), İbrahim Kaş (*) (Dk.46 Mehmet **), İbrahim Üzülmez (**), Serdar Kurtuluş (***), Fahri (**) (Dk.60 Serdar Özkan *), Delgado (**) (Dk.75 Aydın *), Ricardinho (**), Kenan (**) (Dk.46 Kleberson **), Nobre (**)

ANTALYASPOR: Cordoba (***)- Uğur (**) (Dk.54 Ercan **), Dziewicki (**), Bieniuk (**), Volkan (**), Ali Bilgin (**) (Dk.82 Metin ?), İdris (***) (Dk. 78 Şenol *), Levent (***) (Dk.46 Mustafa **), İlyas (***), Taner (***) (Dk.46 Ali Cansun *), Straka (***) (Dk.68 Coşkun *)

l GOLLER: Dk.8 Taner, Dk.11 Straka, Dk.14 İlyas (Antalyaspor), Dk.10 Kenan (Beşiktaş)

l SARI KARTLAR: Dk.29 Ali Tandoğan, Dk.39 İbrahim Kaş, Dk.86 Serdar Özkan (Beşiktaş), Dk.70 Cordoba (Antalyaspor)

alıntıdır
kartalheber .com