Galatasaray

ve spor...
Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

penaltı penaltımıydı diyen var ya?! töbe töbee.. biraz sportif fanatiklik duygunla değilde futbol gözüyle, kurallara göre reel bak.. o zaman anlarsın penaltı penaltımıydı?! tıpkı fenerbahçeli yorumcuların bile penaltı dediği gibi anlarsın umarım!!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

smG yazdı:penaltı penaltımıydı diyen var ya?! töbe töbee.. biraz sportif fanatiklik duygunla değilde futbol gözüyle, kurallara göre reel bak.. o zaman anlarsın penaltı penaltımıydı?! tıpkı fenerbahçeli yorumcuların bile penaltı dediği gibi anlarsın umarım!!
ohaa artık haala soran war mı penaltı mıydı diye?!??!yoq artk!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

smG yazdı:penaltı penaltımıydı diyen var ya?! töbe töbee.. biraz sportif fanatiklik duygunla değilde futbol gözüyle, kurallara göre reel bak.. o zaman anlarsın penaltı penaltımıydı?! tıpkı fenerbahçeli yorumcuların bile penaltı dediği gibi anlarsın umarım!!
hadi tamam biz bakıyoruz penaltı diyoruzda neden bizimkiler penaltı olmuyor bunu anlamıyorum
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

liverpool 15 dakikayla maçı kazandı. sonrasında oynadığımız oyun iyice sinirlerimi bozdu. madem bu kadar iyi oynayabiliyoruz, neden ligin başından beri puan kaybediyoruz? neyse, bu inançla oynadığımız sürece birşeyler yolunda gidiyor demektir. ligde ve kupalarda güzel skorlar alırız umarım bu şekilde devam ederek.

yarın uefa'da avrupa heyecanı devam edecek. umarım diğer büyükler ve kayserispor da yeterli skorlar ve güzel futbolla gecemizi süsler.
betterman.

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

ya o kadar 3-2 yaptılar ama son dakikalarde hakan ve hasan çok basit hatalar yaptılar ve topları hep çaldırdırlar..kötü oldu yaw :(
ne diyelim sağlık olsun :oops:

chamreun
Üye
Üye

Mesaj gönderen chamreun »

yok ya penaltı değilmiş top adama çarpmış zaten çok yakın topa adam bi müdahalesi yok-- ama şunu sölemeden geçemicem o sabriyle cihanın war ya taa taa taaa a.k ulan bu kadr kötü orta açılmaz hayvan sabri itolu it yerden ortamı açılır ulan adam her seferde aynı öküzlüğü yaparmı yavv bi adam zaten cihan allahlık ben çıkıp oynasam dha çok faydam olur
adam kenarda hasanla ümiti bekletiyor böle mallarda ilk 11de oynuyor ynede ümite helal olsun bi 5 dha olsaydı atardık hapşırığm kaçmş gbi oldm ama adamlar fişşek gibi başladı helal olsun zaten bu kdr...... :013

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

demek ki galatasaray 3 tane yemeden adam gibi oynamıyormuş.bu da tamamen teknik yönetimin hatası.futbolcuları tek tek oturup maça hazırlarsın.ama nerde..!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

maça ümit ve hasan ile başlamalıdık.ilk 15 dk dayanmalıydık.cihan kapattığı yerden 2 kez adam kaçırdı ikiside gol oldu.türk futbolunun tipik gol yeme hastalığı.kaleciye geri pas ayrı bir dert.ingilizler hızlı koşuyor biz uzun oynayacağımıza yerden pas yapıyoruz.olmaz böyle...

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

ya dikkat ettiyseniz başlarda(3 golü yediğimiz ara) sabri resmen defansın sağında oynuyodu..lan ne işi war o adamın orda?!??!aptal bi teknik direktör, oyuncuların yapıcaa hiçbisey yok..2. yarı 2 gol bulsak da, baskın oynasak da defansta yine çok büyük boşluk wardı..liverpool ilk yarıda oyandığı gibi oynayabilseydi çok rahat yerdik bi 3 tane daha... :read :001 :018

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

hakan şükür topu kaptrmadan 5 saniye ayaında tutarsa o gün kıyamet günü olujak...arda çok iidi...hasan şaş da iidi...ama hakan berbattı.
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya hakkaten yazık oldu am abu futbolla biz bu gruotan cıkacağımızı gösterdik ama sadece bu futbol deplasmanlarda oluyor nedense baskı altında galatsaray daha iyimi oynuyor acaba diye düşünüyorum birde geriye düştükten sonrası var daha iyi konsantre olarak maça asılıyoruz ama gerest yine hatalı oynattı takımı ümit karan gol attıpı için söylemiyorum ama o adam golcü ya valla kokluyor o yok ben hayranım o adamo bir beşiktaşlı olarak ne zaman ne yapacağı belli değil adamın ki zatan hem attığı 2. gol hemde hakana indirdiği kafa harikaydı ama kral sahnedne yoktu 2 tane %100 vardı hele son dakikada oda kaçmazdı ama oklsun biz bu gruuptan cıkacağız
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ümit karanın ölüsü poziyona giriyor. atamasa da savaşıyor. ben dün arda'ya kızdım açıkçası. çünkü 2. golü resmen hediye etti. kendine fazla güveniyor...
betterman.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

layne yazdı:ümit karanın ölüsü poziyona giriyor. atamasa da savaşıyor. ben dün arda'ya kızdım açıkçası. çünkü 2. golü resmen hediye etti. kendine fazla güveniyor...
Kesinlikle haklısın. Medyanın rolü var ama burada. Adam futbolu biliyor, topu orada konrtol etmemesi gerektiğini de biliyordur ama bu alttan verilen gazlar hep insanı hataya sürüklüyor.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:ümit karanın ölüsü poziyona giriyor. atamasa da savaşıyor. ben dün arda'ya kızdım açıkçası. çünkü 2. golü resmen hediye etti. kendine fazla güveniyor...
yapma şimdi öldürmeyelim gençleri değil mi güvenmesi gayet doğal birşeyler yapmak istiyor ama topu kaybetti gol oldu ama ondan önce kızılması gereken daha bir cok adam var galatasarayda

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

tabi öyle... arda'ya varana kadar çok hata yapan vardı ama 2. goldeki hatası gerçekten büyük. amacım arda kendine güvenmesin demek değil, ancak bir şampiyonlar ligi maçında oynadığını unutmasın. öyle hataları affetmeyen bir lig olduğunu unutmasın.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

layne yazdı:tabi öyle... arda'ya varana kadar çok hata yapan vardı ama 2. goldeki hatası gerçekten büyük. amacım arda kendine güvenmesin demek değil, ancak bir şampiyonlar ligi maçında oynadığını unutmasın. öyle hataları affetmeyen bir lig olduğunu unutmasın.
ona rağmen alacaktık amçı ama olmadı bakalım psvde yenmiş zaten iyice karıştı keşke onlarda berabere falan kalsalardı

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

her zaman her yerde..GS!
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

ben çatlarım sölicem 'üf gs üff'

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

cimbom kümeye,cimbom kümeye,cimbom kümeye..... :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Galibiyeti özleyen takım. Maçlardan puanlarla dönememenin acısı büyük olsa gerek.

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

süper bi galatasaraylıyım ana son sıralar galatasarayda bi düşüş olduğuna inanıyorum.. :015

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

aslanlar arada tökezler...ezelden beri krallık tabi...kolay değil..

Kullanıcı avatarı
uAnkara
Üye
Üye

Mesaj gönderen uAnkara »

:015 Bizdaha iyisini yapana kadar en iyisibu
Uefa ANd Super cup winner

:015 ARDA TURAN :015

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

İşte en sevdiğim Galatasaraylı

Resim

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ve galatasaray 6. beraberliğini aldı beraberliklerin takımları ankaragücü ve galasaray bir daha ansıl berabere kalınacağını bizlere gösterdiler teşekkür ederiz :006