Fenerbahçe

ve spor...
Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

haftayı 0-4 gibi net bir skorla kapadık. GS ve TS puan kaybedince epey karlı çıktık bu hafta. Alexin 2 gol atması sevindirici, kezmanın gellerinin devamını bekliyoruz : )
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

beşiktaş'tan da bir puan kaybı bekliyoruz..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Basketbol Ligi'nde Fenerbahçe Ülker Galatasaray Cafe Crown ile oynanan karşılaşmadan 91-57'lik farklı skorla galip ayrıldı. Fenerbahçe şu anda lider durumda. futboldan sonra baskette de şampiyonluğun en büyük adayıyız. hadi hayırlısı.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Her Dalda Fenerbahçe

Fenerbahçe 100. yılını kutladığı 2006-2007 sezonunda adeta bir derbi canavarı oldu.
Sarı-lacivertliler, ezeli rakipleri Galatasaray'a ve Beşiktaş'a, 3 branşta yaptıkları maçlarda ezici bir üstünlük kurdu.
Futbol, basketbol ve voleybolda Galatasaray ve Beşiktaş ile toplam 19 maça çıkan sarı-lacivertliler, 17 galibiyet ve 1'er de mağlubiyet ile beraberlik aldı.
Son olarak, Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde Galatasaray'ı 86-67 mağlup eden Fenerbahçe'nin, futbol, basketbol ve voleybolda ezeli rakiplerine karşı bu sezon aldığı sonuçlar şöyle:

FUTBOL

Fenerbahçe-Beşiktaş: 0-0

Fenerbahçe-Galatasaray: 2-1

BAYAN BASKETBOL

Fenerbahçe-Beşiktaş: 72-79 (Cumhurbaşkanlığı Kupası)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 72-71 (Lig)

Fenerbahçe-Galatasaray: 74-63 (Lig)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 63-53 (Lig)

Fenerbahçe-Galatasaray: 86-67 (Lig)

ERKEK BASKETBOL

Fenerbahçe-Beşiktaş: 88-63 (Türkiye Kupası)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 83-71 (Lig)

Fenerbahçe-Galatasaray: 75-64 (Lig)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 82-68 (Lig)

Fenerbahçe-Galatasaray: 91-57 (Lig)

BAYAN VOLEYBOL

Fenerbahçe-Beşiktaş: 3-1 (1. Etap)

Fenerbahçe-Galatasaray: 3-0 (1. Etap)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 3-0 (1. Etap)

Fenerbahçe-Galatasaray: 3-2 (1. Etap)

Fenerbahçe-Beşiktaş: 3-0 (2. Etap)

ERKEK VOLEYBOL

Fenerbahçe-Galatasaray: 3-1 (1. Etap)

Fenerbahçe-Galatasaray: 3-0 (1. Etap)

http://www.ntvspor.net/Pages/9112.ASP

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

houseofholy yazdı: FUTBOL

Fenerbahçe-Beşiktaş: 0-0
Evet gerçekten Kadıköy'de Beşiktaş'la berabere kalmaları gelişme olduğunun göstergesi :)
sleeping with the earth my dying bride

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ama hemen konuşmamak lazım, daha inönüdeki maç var, orada fark atamazsak hiçbir gelişme olmamış demektir.

Kullanıcı avatarı
loserhaswon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen loserhaswon »

r1g0r yazdı:ama hemen konuşmamak lazım, daha inönüdeki maç var, orada fark atamazsak hiçbir gelişme olmamış demektir.
+ 987856456868645456531 falan filan işte :-D :-D
Camdan bulutların altında duruyorum Yağmur yağarsa ölebilirim..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Hayaller...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

jonnathan yazdı:Hayaller...
evet badem grubunun sevdiğim şarkısı, sözlerini de yazayım tam olsun. bu şarkı jonnathan arkadaşımıza gelsin (benden) :010

duslerimde yalnız kalmak cok zordu
hayallerim benim icin oyundu
hayaller birer birer
kapimi calip girdiler
sonra da terk edip gittiler
gozlerimden bir damla yas suzuldu
umutlarim hayallere donustu
hayaller birer birer
kapimi calip girdiler
yalniz kalmak bir oyundu
hayaller birer birer
kapimi calip girdiler

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

İşte Halep, işte Fener
Fenerbahçe, Halep'te büyük ilgi gördü.

75 bin kişilik Halep Olimpiyat Stadı'nın açılış maçında Suriye'nin Al İttihad takımı ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, Halep'te büyük ilgi gördü. Havalimanında yaşanan izdiham nedeniyle kafile aprona alınan otobüslerle kamp yapacağı otele götürüldü

Fenerbahçe kafilesi, Halep Havaalanı'nda Suriyelilerin yoğun ilgisiyle karşılandı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın bugün birlikte açılışını yapacağı Halep Olimpiyat Stadı'nda, Al İttihad takımıyla karşılaşacak Fenerbahçe'nin, Halep kentine gelişinde havalimanında izdiham yaşandı.
Aşırı ilgi nedeniyle kulüp başkanı Aziz Yıldırım, alanda bekleyen kalabalıktan bazı kişilerle bir süre görüştü. Kalabalığın takımın çıkışına izin vermemesi nedeniyle Başkan Yıldırım otobüslerin aprona alınmasını istedi. Aprona alınan otobüslere binen kafile havalimanından çıkabildi

ensonhaber.com
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

EN KALABALIK ŞÜKRÜ SARACOĞLU

Toplam 48 ülkede yapılan araştırmaya göre Turkcell Süper Lig'deki seyirci ortalaması Avrupa'nın gerisinde kalırken, en çok seyirciyi Fenerbahçe topladı.

Fenerbahçe'nin Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yaptığı maçları göz önüne alan internet sitesi, sarı lacivertlilerin bu sezon boyunca ortalama 39 bin 542 taraftar önünde oynadığını belirtirken, sezon içinde en yüksek seyirci sayısının ise 47 bin 400'e çıktığı kaydedildi.

Turkcell Süper Ligi'nde Fenerbahçe'yi 26 bin 249 ortalama taraftar sayısıyla Beşiktaş izlerken, siyah beyazlılar bir maçta en fazla 33 bin taraftara ulaşabildi.

Ligde en iyi üçüncü taraftar ortalamasına sahip takım ise Galatasaray. Sarı kırmızılılar, Ali Sami Yen'de ortalama 16 bin 307 futbolseveri ağırlarken, bir maçta en fazla taraftar sayısı ise 20 bin 750'de kaldı.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ayh bi başlayamadı maç a.ç!!.. off sıyırcam beah!!.. kafamızı dağıtalım dioz.. o da olmuo a.ç.!! herşeyin a.ç.!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

harbi yaa 2 saattir odun ettiler adamı.milan-bayern maçıda basladı zaten=)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

F.Bahçeli Uğur, ilk 11’deki yerini kaptırdıktan sonra agresif davranmaya başladı. Son 1 ay içindeki idmanlarda Serkan ve M.Yozgatlı’yı sakatlayan genç futbolcu, önceki gün de Deivid’le yumruklaştı.

YEDEK kalmak Uğur Boral’a yaramadı... Genç futbolcu, ilk 11’deki yerini Ümit Özat’a kaptırdıktan sonra antrenmanlarda ve maçlarda agresif davranışlarda bulunmaya başladı. En son Fenerbahçe’nin 10 Mart’ta 2-1 kaybettiği Çaykur Rizespor deplasmanında ilk 11’de forma giyen Uğur, bir sonraki Sakaryaspor karşılaşmasından itibaren yedek kulübesine çekildi. Sakaryaspor, Antalyaspor, Sivasspor, Konyaspor ve Bursaspor maçlarında hiç oynamayan, son Ankaraspor karşılaşmasında ise, Ümit Özat’ın sakatlanması nedeniyle 90. dakikada oyuna giren Uğur, bu süre içinde sinirli hareketleriyle dikkat çekti... Antrenman maçlarında çok sert oynayan Uğur, 15 Mart’ta Serkan Balcı’nın, 29 Mart’ta da Mehmet Yozgatlı’nın sakatlanmalarına neden oldu. Uğur bu agresifliği nedeniyle takım arkadaşlarından tepki görürken, Zico futbolcusunun gergin tavırlarını ’aşırı hırsa’ bağlıyor. Bu arada önceki günkü idmanda Deivid’le yumruklaşan Uğur Boral’ın ağabeyleri Fikret ile Bülent Boral’ın da çalışmayı izlemesi futbolcular arasında gülüşmelere neden oldu

HÜRRİYET

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Türkiye liginin en çok topla oynayan,kaleye en çok şut atan,en çok gol bulan,en çok orta açan takımı 27. haftaya gelindiğinde bir tane bile penaltı kulanamamıs..
gayet ilginç bir durum.belki de değil,ne de olsa ulusoy var başta.ali samiyende ki locasına selamlar...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

İyi kurtuldu bu hafta...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

jonnathan yazdı:İyi kurtuldu bu hafta...
maçı yüzde yüz kayserispor hak etti..sahada resmen ezdiler fenebahçe'yi.
fakat klasikleşen vedat yüksel sendromunun devam etmesi artık beni çileden çıkardı.bir hakem bu kadar mı taraflı olur?yada bu kadar mı taraflı olduğunu belli eder? resmen rezalet..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

sonuna kadar kayserinin hakkıydı maç son dakikada 1 puan bile fenere cok güzel gelmiş olmalı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

wolfali yazdı:Türkiye liginin en çok topla oynayan,kaleye en çok şut atan,en çok gol bulan,en çok orta açan takımı 27. haftaya gelindiğinde bir tane bile penaltı kulanamamıs..
gayet ilginç bir durum.belki de değil,ne de olsa ulusoy var başta.ali samiyende ki locasına selamlar...

bu lafına +11111 veriom :)..sona fener şikeci fener şöle böle ..:)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

beşiktaş galatasaray elele fenerbahçe şampiyon bu sene
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

100.yıl bilet çekilişi bu cumartesi.

Kullanıcı avatarı
_eVrEn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _eVrEn_ »

futbol hakkında pk fazl bilgim olmasada buraya iki sey yazmak istiorm..ben fenerliyiimmm yasasın fener bahce..
onu cok sefiorm ohh bea rahatladımm...hahah :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

amanın.. çekilişde yaklaştı wallahi.. 2 tane aldım bilet.. gerçi bana çıkmamasına lafım yokda.. tuncaylı bi bilete çıkarsa btn dünya başıma yıkılcak onu biliyorum..!!
bide 1907unifeb olarak bjk maçına gidiozz.. daha doorusu gidiolar.. bnm param yok gidemiom ben.. :( böhüüü... :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
keremo83
Üye
Üye

Mesaj gönderen keremo83 »

angel_of_the_hell yazdı:amanın.. çekilişde yaklaştı wallahi.. 2 tane aldım bilet.. gerçi bana çıkmamasına lafım yokda.. tuncaylı bi bilete çıkarsa btn dünya başıma yıkılcak onu biliyorum..!!
bide 1907unifeb olarak bjk maçına gidiozz.. daha doorusu gidiolar.. bnm param yok gidemiom ben.. :( böhüüü... :(
az yede bilet al biz diyoruz dimi götür künefeleri die :-D :-D :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

keremo83 yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:amanın.. çekilişde yaklaştı wallahi.. 2 tane aldım bilet.. gerçi bana çıkmamasına lafım yokda.. tuncaylı bi bilete çıkarsa btn dünya başıma yıkılcak onu biliyorum..!!
bide 1907unifeb olarak bjk maçına gidiozz.. daha doorusu gidiolar.. bnm param yok gidemiom ben.. böhüüü... :(
az yede bilet al biz diyoruz dimi götür künefeleri die :-D
ay ama yüzüme vurmasana yaa.. :(
hem ordan ööle konuşcana para yollsana bana.. gidiyim destekliim takımcıımı.. :-D